6. Rohožník United FC B 11 6 0 5 29:24 12
11. CK pánbu nás netrestej 11 1 1 9 15:57 3

Út 22.4.08 17:00 DEKAN Vibromax 1985 Sorbino   (HL7B)
Út 22.4.08 18:15 DEKAN Kolotouš FC Klokan club Perón V   (VL1A)
Po 12.5.08 18:15 zzHAGI3 PKD 2006 KTB A   (HL7H)
Po 12.5.08 19:30 zzHAGI3 4 TD Ala Bundy Perpetis   (HL7B)

13. 6. 08 19:30 BECH Rohožník United FC B Vládci Prahy 11. 1:4 (1:1)
Pěkný útočný fotbal předváděla v prvním poločase obě mužstva. Ve druhé půli byli fotbalově i gólově lepší Vládci.
Rohožník United FC B Vládci Prahy
Lukáš Hofman – Ondřej Hofman, Jan Mošner, Stanislav Nový, Michael Procházka, Miroslav Táborský, Petr Váňa, Martin Večeřa, Ladislav Velechovský vs Antonín Snopek – Josef Brandejs, Jakub Klíma, Štefan Páleník, Jiří Procházka, David Sváček
5. Miroslav Táborský 6., 51., 56. Jakub Klíma
58. Štefan Páleník
6. 6. 08 18:15 zzANG Vládci Prahy Huňáč PK 10. 2:3 (1:1)
Domácí se rychle ujali vedení, ale stejně rychle o něj přišli. Hosté rozhodli emotivní utkání gólem minutu před koncem, zaslouženě vyhráli.
Vládci Prahy Huňáč PK
Antonín Snopek – Josef Brandejs, Karel Erben, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Michal Paleček, Jiří Procházka, David Sváček vs Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Petr Šauer
1. Josef Brandejs
40. OG
31 Karel Erben
58 Svatopluk Hybš
2., 59. Radek Patrovský
47. Jan Malý
28. 5. 08 17:00 zzJUNI1 The Wall Vládci Prahy 9. 1:3 (0:1)
Vyrovnaná hra v poli. Hosté brzy vstřelili branku, po té se domácí tlačili do útoku, ale Vládci dobře bránili. V druhé půli dali hosté dva góly z brejků, domácí se trefili až v samém závěru.
The Wall Vládci Prahy
Pavel Knob – Petr Jindřich, Petr Kapoun, Tomáš Kapoun, Adam Tovara, Petr Vácha, Jakub Zamazal vs Antonín Snopek – Josef Brandejs, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Marek Priesel, Jiří Procházka, David Sváček
56. Petr Jindřich 4. Josef Brandejs
40. Svatopluk Hybš
52. Jiří Procházka
23. 5. 08 18:15 zzANG Vládci Prahy Kamarádi 1.FC 8. 2:1 (1:0)
Dobré utkání, ve kterém hráči Praha neproměnili mnoho šancí. Výborný výkon podal Snopek v brance Vládců Prahy. Dalibor Svoboda
Vládci Prahy Kamarádi 1.FC
Antonín Snopek – Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Jiří Procházka, David Sváček, Tomáš Vodička vs Michal Matuška – Milan Akrman, Richard Claudio Mehrle, Libor Petrák, Roman Počta, Petr Světlík, Pavel Valášek
3. Jiří Procházka
33. Svatopluk Hybš
40. Richard Claudio Mehrle
16. 5. 08 17:00 DEKAN Bronx KKK B Vládci Prahy 7. 4:2 (2:0)
Utkání mladých nevyhraných kluků bez souhry proti starším zkušeným hráčům, kteří o sobě veděli. Zápas skončil poměrně jasnou výhrou starší generace. Jediným kdo dokázal držet krok z Vládců Prahy byl hráč Klíma, který se prosadil po dvou individuálních akcích. Jan Suchan, Martin Šrůta
Bronx KKK B Vládci Prahy
Marek Prouza – Filip Antoš, Marek Bartůšek, Marek Chalmovský, Antonín Hedrlín, Viliam Kurucz, Aleš Mach, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Radek Polák vs Antonín Snopek – Karel Erben, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Štefan Páleník, Jiří Procházka, David Sváček
20. Marek Bartůšek
26. Filip Antoš
36. Antonín Hedrlín
44. Viliam Kurucz
35., 59. Jakub Klíma
9. 5. 08 17:00 zzNKBE Vládci Prahy Pod parou 6. 7:0 (1:0)
Vládci ve druhé půli ovládli celé utkání a byla jen otázka času kolik branek vsítí. Jednoznačné utkání bylo v poklidu odehráno. Střelecky se předvedl Klíma. Jan Leibl st., Radovan Fiřtík
Vládci Prahy Pod parou
Antonín Snopek – Josef Brandejs, Karel Erben, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Štefan Páleník, Marek Priesel, Jiří Procházka, David Sváček vs Tomáš Jiran – Jakub Cibulka, Kryštof Janek, Lukáš Jendřejčík, Martin Neuschl, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Jakub Seifert, Marek Šlégl, Jan Smolík, Jiří Tillman, Petr Zeman
15., 32., 45., 57. Jakub Klíma
34. Karel Erben
48. Marek Priesel
57. David Sváček
30. 4. 08 20:30 HRAB3 CK pánbu nás netrestej Vládci Prahy 5. 0:7 (0:4)
Jednoznačné vítězství hostů. Ondřej Freml, Jiří Mužíček
CK pánbu nás netrestej Vládci Prahy
Oldřich Havel – Tomáš Bach, Dušan Bruncko, Jan Havlíček, Svatopluk Křejpský, Jiří Muk, Michal Paulík, Ivan Rözler, Jana Škardová, Tomáš Tříska vs Karel Erben – Josef Brandejs, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Michal Paleček, Jiří Procházka, Antonín Snopek, David Sváček
13. Adam Hlava
14., 40. Svatopluk Hybš
22., 29., 47. Jakub Klíma
39. Antonín Snopek
25. 4. 08 18:15 zzANG Vládci Prahy OSTO6 Beer Team 4. 0:4 (0:3)
Bojovné utkání dobré úrovně. Oba týmy začaly v rychlém tempu. Zatím co Vládci Prahy nedokázali úspěšně zakončit žádnou ze svých mnoha šancí, soupeř mířil přesně. OSTO6 vedl v poločase o tři branky, v závěru přidal další a zaslouženě zvítězil.
Vládci Prahy OSTO6 Beer Team
Antonín Snopek – Josef Brandejs, Karel Erben, Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Jiří Procházka, David Sváček vs Jakub Žinčík – Jiří Bareš, Václav Hlavatý, Radek Hobža, Gabriel Jačman ml., Jiří Květoň, Lukáš Nikodym, Tomáš Nikodym, David Řehoř, Jiří Valha
17. Gabriel Jačman ml.
23. Lukáš Nikodym
27. Jiří Květoň
52. Tomáš Nikodym
18. 4. 08 17:00 zzZARUB Kanálpucers PL Vládci Prahy 3. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání v průměrném tempu. Remíza je zcela zasloužená.
Kanálpucers PL Vládci Prahy
Martin Kotaška – Michael Děd, Filip Hegenbart, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň, Simon Zavichovský vs Antonín Snopek – Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Michal Paleček, Štefan Páleník, Jiří Procházka, David Sváček
4., 6. Simon Zavichovský 14. Josef Brandejs
58. Jakub Klíma
11. 4. 08 18:15 zzTKSPA Vládci Prahy Odlehlá AC 2. 5:1 (3:0)
Jednoznačné utkání ze strany Vládců Prahy. Běhavé mládí předčilo neběhavé zkušenosti a řeči.
Vládci Prahy Odlehlá AC
Antonín Snopek – Josef Brandejs, Karel Erben, Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Michal Nejedlo, Michal Paleček, Jiří Procházka, David Sváček vs Vladimír Hošek – Tomáš Hamral, Michal Novák, Jiří Seidl, Petr Svoboda, Luboš Tengler
14., 30. Michal Paleček
19. Jakub Klíma
34. David Sváček
60. Svatopluk Hybš
40 Jiří Procházka 39. Luboš Tengler
4. 4. 08 17:00 zzZARUB Meďák FC Vládci Prahy 1. 2:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas, na Vládce Prahy se usmálo štěstí a dovedli tým do vítězného konce. Miroslav Trmal, Jan Zápotocký
Meďák FC Vládci Prahy
Milan Nápravník – Alan Béguivin, Josef Brzický, Dávid Eder, Ondřej Mazanec, Jiří Pavlů, Jiří Raichl, Daniel Vávra, Michal Veselý vs Antonín Snopek – Josef Brandejs, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Michal Paleček, Jiří Procházka, David Sváček, Tomáš Vodička