Čt 10.4.08 19:00 P3 Faraon Dřevorubci Modřany V   (VL1A)
Čt 10.4.08 20:15 P3 Estudiantes Cormoran FC SUP   (SVL1A)
Čt 22.5.08 19:00 P3 Malostranský SK Faraon   (VL1A)
Čt 22.5.08 20:15 P3 Oblouci 81 AFC Lomíci VET   (VL4B)
Pá 30.5.08 19:00 P2 Žlutá křídla Sopouch FC   (HL5E)
Pá 30.5.08 20:15 P2 Felix club (seniors) Mamba club V   (VL3C)

24. 6. 08 19:30 zzPANK1 Sorbino Marami 1.FC 11. 3:1 (3:1)
Marami neproměnilo své šance a gólman je bohužel nepodržel. Na jeho obhajobu lze říci, že slunce dělalo opravdu divy, ale dva "góly z půlky" je skutečně umění. Michal Veselý, Daniel Vávra
Sorbino Marami 1.FC
Zdeněk Votruba – Roman Borovička, Michal Domanský, Richard Novák, David Šachl, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Martin Weidenthaler – Josef Černý, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček
9., 11. Roman Borovička
25. Richard Novák
1. Michal Janků
3. 6. 08 18:15 zzHAGI3 Sorbino AGP 83 9. 4:2 (1:2)
AGP byl od začátku lepší tým a přehrával sopeře. Druhou půli Sorbino zaplo a díky kapitánovi otočilo skóre, v poslední minutě dalo vítězný gól. Remíza by byla zasloužená. Tomáš Filous
Sorbino AGP 83
Štěpán Votruba – Milan Balda, Richard Novák, Patrik Ševčík, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Daniel Lojda – Ondřej Hrabě, Yevgeniy Kedyarov, Pavel Kos, Ondřej Pech, David Růžička, Vladimír Spurný
25. Ivo Smutný
46., 50. Milan Balda
59. Marek Vitouš
8. Yevgeniy Kedyarov
10. David Růžička
39. Pavel Kos
27. 5. 08 18:15 zzHAGI2 4 TD Ala Bundy Sorbino 8. 0:3 (0:1)
Domácí hráli pouze ve čtyřech. Dlouho drželi nerozhodný výsledek, což se jim dařilo díky oboustraně rozhárané hře. Ale hosté nakonec góly dali a zaslouženě vyhráli.
4 TD Ala Bundy Sorbino
Marek Noháč – Jan Ondruš, Jiří Ondruš, Jan Palkoska, Jan Stárek vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Richard Novák, David Šachl, Ivo Smutný, Marek Vitouš
27., 38. Ivo Smutný
59. Richard Novák
20. 5. 08 19:00 METE1 Sorbino Tsunami 99 7. 0:5 (0:3)
Zaslouženě zvítězil tým, který hrál jednodušeji a hlavně přesněji. Sorbino mohlo dát čestnou branku, ale buď zachránil situaci gólman Tsunami nebo míč branku minul.
Sorbino Tsunami 99
Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Michal Domanský, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Dalibor Wijas
3., 7., 33., 57. Jiří Kliner
23. Jan Hejno
13. 5. 08 18:15 zzHAGIB Kulva PVC Sorbino 6. 2:3 (2:2)
Vzácně slušné utkání!
Kulva PVC Sorbino
Jan Polnar – David Hall, Miloš Jerman, Jan Procházka, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Michal Domanský, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák
7. Petr Procházka
24. Jan Polnar
15. Radek Štveráček
22. Michal Domanský
48. Milan Balda
29. 4. 08 17:00 zzPANK2 Sorbino Arseanal FC 5. 4:0 (2:0)
Bojovné utkání, kdy v poli bylo vyrovnané. Avšak střelecky se prosadilo pouze Sorbino.  Kapitán Sorbina pokřikoval celé utkání což vyvrcholilo žlutou kartou v 50. minutě.
Sorbino Arseanal FC
Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Tomáš Kůtek, Josef Miltner, Lukáš Rohlíček, Leoš Vlatkovszki
24., 54. Richard Novák
29. Roman Borovička
39. David Šachl
50 Roman Borovička
22. 4. 08 17:00 DEKAN Vibromax 1985 Sorbino 4. 5:4 (1:1)
Kvalitní a pohledné utkání, se šťastným koncem pro domácí. Antonín Snopek, Jiří Procházka
Vibromax 1985 Sorbino
Pavel Hájek – Petr Burian, Jan Doseděl, Josef Doseděl, Ondřej Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Jiří Mužíček, Ondřej Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zimmer vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Karel Bouček, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák
60. Richard Novák
15. 4. 08 17:00 zzHAGI3 Rachot Sorbino 3. 0:2 (0:0)
Utkání, kdy Rachot byl v první půli lepší. Měl více šancí, ale na nerovném terénu "holení" ani jiným způsobem míč do branky nedopravil. To se naopak povedlo v druhé půli Sorbinu. Od té chvíle už bylo Sorbino lepší.
Rachot Sorbino
Miroslav Kuneš – Michael Bím, Martin Dubský, Petr Jelínek, Martin Kolitsch, Petr Šofr, Karel Vytopil vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák
44. Richard Novák
50. David Šachl
8. 4. 08 17:00 zzHAGI2 Sorbino Perpetis 2. 2:4 (0:2)
Techničtější Sorbino na těžkém terénu prohrálo. Snažilo se, tvořilo hru, ale dostávalo góly od chytře hrajícího Perpetisu. Jiří Koudelka, Tomáš Mládek
Sorbino Perpetis
Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Michal Domanský, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Zdeněk Votruba, Pavel Žák vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Lukáš Kaňok, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
36. Radek Štveráček
58. Roman Borovička
6., 22. OG
47. Richard Smolko
57. Pavel Kraus
1. 4. 08 17:00 DEKAN Marná snaha Sorbino 1. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání . Zápas velmi dobré úrovně s častou střelbou, ale brankáři byli na svém místě a tak skončilo utkání s minimem branek. Nakonec v samém závěru rozhodl proměněný kop z půlky hřiště. Hráno slušně. Václav Mužík
Marná snaha Sorbino
Vladimír Lacina – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Radek Strnad, Martin Veselý vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Karel Bouček, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Zdeněk Votruba