St 2.4.08 19:15 HRAB2 Black angels 1.FC VET Úterní hosté VET   (VL4A)
St 2.4.08 20:30 HRAB2 !nBev Tigers Torzoo   (HL7C)
Po 23.6.08 17:00 DEKAN Ortopedie Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Po 23.6.08 18:15 DEKAN Traktor Praha A 1.FC-KFC   (HL4A)
Po 23.6.08 19:30 DEKAN Tuscarora B Demínka B   (HL7A)

24. 6. 08 20:15 P2 Perpetis Vibromax 1985 11. 3:5 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Robert Krunčík
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Jan Doseděl, Josef Doseděl, Ondřej Freml, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Mužíček, Ondřej Mužíček, Lubomír Štorek
22., 44., 58. Pavel Kraus 25. Vladimír Freml
26., 32., 37., 60. Ondřej Mužíček
17. 6. 08 17:00 DEKAN Marná snaha Perpetis 10. 0:4 (0:2)
První poločas se hrál vyrovnaný, docela pěkný, kombinační fotbal v ospalém tempu. V samotném závěru si Perpetis vytvořil tlak, který zužitkoval dvěma góly. Marná snaha v druhém poločase v klidu dál kombinovala, ale k ničemu to nevedlo. Naopak Perpetis si pravidelně vytvářel šance a dvě z nich zužitkoval. Na obou stranách vynikli gólmani. Brankář Perpetis  měl práce méně a udržel si nulu. Gólman Marné snahy sice čtyřikrát lovil míč ze své sítě, ale i tak několikrát tým podržel. Daniel Žížala, Matouš Kačaba
Marná snaha Perpetis
Petr Kuželka – Jiří Janeček, Roman Kalčík, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda vs Karel Kaňok – Josef Conk, Lukáš Kaňok, Ivan Komanec, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
28. Pavel Kraus
29. Jiří Ouhrabka
50. Josef Conk
56. Richard Smolko
4. 6. 08 17:00 zzNKBE Perpetis Marami 1.FC 9. 4:2 (1:1)
Na 7. ligu kvalitní utkání, kdy se Marami do 33.minuty zdáli o malinko lepším týmem. Utkání rozhodl výborným výkonem typický koncový útočník. Michal Pešek, Martin Vrbovský
Perpetis Marami 1.FC
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Martin Weidenthaler – Petr Čech, Josef Černý, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček
2. Pavel Kraus
36., 45., 46. Josef Conk
8., 33. Josef Černý
27. 5. 08 19:30 zzNKBE Bohdalec PC Perpetis 8. 1:2 (0:0)
Slušně odehrané utkání ve kterém byl Perpetis lepším týmem. Poté co se ve druhé půli dostal do dvoubrankového vedení se zdálo, že jeho vítězství nemůže nic ohrozit. Jenže Bohdalec osm minut před koncem snížil na rozdíl jediného gólu a poté co Conk neproměnil vyloženou šanci na pojistku, dostali se domácí do tlaku a nebyli daleko od vyrovnání.
Bohdalec PC Perpetis
Tomáš Hábl – Jiří Kefurt, Jan Lakomý, Lukáš Netresta, Jiří Pázner, Jan Štěpánek, Ladislav Štěpánek, Jiří Švejda, Martin Tomek vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Ivan Komanec, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík
52. Martin Tomek 39. Pavel Kraus
49. Josef Conk
20. 5. 08 19:30 zzNKBE Perpetis AGP 83 7. 3:3 (2:1)
Velmi slušně hrané utkání. Hráči AGP nastoupili bez možnosti střídání a Perpetis tak utkání začal aktivněji. Dvoubrankové vedení ho však ukolébalo a dalo tak prostor šikovným hráčům AGP ke zdramatizování duelu. Nakonec nebýt mnoha výborných zákroků gólmana Kaňoka (spoluhráči mu tak jistěš rádi odpustí i nešťastného vlastence) stal by se mužstvo AGP mužstvem vítězným. Jan Vimer, Tomáš Nový
Perpetis AGP 83
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs David Bareš – Ondřej Hrabě, Pavel Kos, Daniel Lojda, David Růžička, Michal Spurný
22. Petr Nezbeda
26., 45. Josef Conk
28. OG
32., 57. David Růžička
12. 5. 08 19:30 zzHAGI3 4 TD Ala Bundy Perpetis 6. 0:3 (0:3)
Utkání průměrné úrovně. Terén sehrál svou negativní roli. Jakub Klíma, Josef Brandejs
4 TD Ala Bundy Perpetis
Milan Alchus – Jan Albrecht, Marek Noháč, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Jan Řezníček, Igor Sloboda, Jan Stárek, Peter Žiak vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Lukáš Kaňok, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
1., 10. Josef Conk
25. Radovan Čertek
29. 4. 08 19:00 METE1 Perpetis Tsunami 99 5. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. Šance byly především ve druhém poločase, proměnit se podařilo pouze jednu. Vasyl Tomyshch
Perpetis Tsunami 99
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Lukáš Kaňok, Ivan Komanec, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Miloš Tipek – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Daniel Hejnyš, Martin Koranda, Martin Routa, Michael Štván
45. Richard Smolko
22. 4. 08 18:15 zzHAGI2 Kulva PVC Perpetis 4. 0:0 (0:0)
Velice vyrovnané utkání, oba týmy vděčí za remízu svým gólmanům, kteří předváděli vynikající zákroky.
Kulva PVC Perpetis
Jan Polnar – David Hall, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Lukáš Kaňok, Ivan Komanec, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
15. 4. 08 17:00 zzNKBE Perpetis Arseanal FC 3. 6:3 (4:2)
Oboustanně slušně odehrané utkání s mírnou převahou Perpetisu vyjádřenou i góly.
Perpetis Arseanal FC
Josef Conk – Karel Kaňok, Lukáš Kaňok, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Jan Herštík, Tomáš Kůtek, Lukáš Rohlíček, Leoš Vlatkovszki