11. Borussia Dortšpunt B 11 0 5 6 20:38 5

So 10.5.08 13:45 P1 FC 1869 Tučňáci   (HL6H)
So 10.5.08 15:00 P1 Catchers SC Kraftwerk V2   (HL8J)
So 10.5.08 16:15 P1 Ivánkovy děti Balbín FC   (HL7G)
So 14.6.08 13:45 P1 Pivní balet GoGo 1.NC   (HL7F)
So 14.6.08 15:00 P1 Hypochondři Mokrý banditi   (HL8J)
So 14.6.08 16:15 P1 Tankista Orange Šnek FC A   (HL8J)

22. 6. 08 17:30 zzRIEG Sunar Prase FC 11. 9:1 (4:0)
Velmi čistě hrané utkání, o jehož osudu rozhodl především fakt, že Prase hrálo prvních 20 minut pouze se čtyřmi hráči v poli. Jakub Šťastný, Přemysl Jaš
Sunar Prase FC
Jan Fryč – Radek Filař, Tomáš Hanák, Tomáš Koukal, Tomáš Polášek, Roman Verner, František Vondrášek vs Lukáš Cibulka – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Jan Freidinger, Tomáš Poláček, Štěpán Vystrčil
57. Petr Burzanovský
7. 6. 08 10:00 P2 KTB B Sunar 10. 5:4 (1:3)
Souboj týmů z čela tabulky přinesl v prvním poločase pěkný fotbal, hráči týmu Sunar získali dvoubrankové vedení. Po přestávce ovšem vzplály emoce, z čehož vyplynulo trojnásobné vyloučení. Hra v oslabeném počtu hráčů lépe vyhovovala týmu KTB "B", který postupně otočil vývoj zápasu. Utkání nepostrádalo Ragbyové prvky, ovšem silně postrádalo disciplínu některých "sportovců".
KTB B Sunar
Milan Petrák – Dominik Behan, Roman Krsek, Emil Nacházel, Karel Němeček, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Petr Šešín, Jan Švára vs Jaroslav Hrstka – Tomáš Čadek, Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Tomáš Korbel, Václav Kozel, Roman Verner, František Vondrášek, David Zach
39. Tomáš Korbel
1. 6. 08 18:45 METE1 Sunar Hattrick Prosek FC 9. 6:2 (1:1)
V první půli vyrovnaný zápas, který na začátku druhého poločasu rozhodli domácí ve svůj prospěch. Hosty nepodržel brankář. Josef Pospíšil, Michal Jun
Sunar Hattrick Prosek FC
Jaroslav Hrstka – Tomáš Čadek, Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Tomáš Koukal, Václav Kozel, Tomáš Polášek, Roman Verner, František Vondrášek vs Jiří Brčák – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Petr Honka, Marcel Jirák, Ivo Kofroň, Michal Petrásek, Jan Vlček
58. Miroslav Bořil
25. 5. 08 17:30 zzJUNI1 Borussia Dortšpunt B Sunar 8. 0:4 (0:4)
Daleko hravější hosté se brzy dostali do vedení a přesvědčivě dovedli utkání do vítězného konce. Radek Šneeweis, Tomáš Harvánek
Borussia Dortšpunt B Sunar
Petr Hrabánek – Vladimír Hejduk, Cyril Hyspecký, Ladislav Ježek, Michal Košťál, Tomáš Kubásek, Ondřej Pecha, Robert Petřina, Libor Petrů, Peter Tkáč vs Jaroslav Hrstka – Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Tomáš Koukal, Václav Kozel, Roman Verner, František Vondrášek
13. Jan Fryč
15. Radek Filař
18. František Vondrášek
28. Václav Kozel
18. 5. 08 15:00 zzS1 Sunar Tus Pelotas 7. 3:2 (1:0)
Nádherné, vyrovnané a dramatické utkání. Toto utkání by si díky předvedené hře zasloužilo patřit do některé vyšší ligy. Díky oběma týmům.
Sunar Tus Pelotas
Jaroslav Hrstka – Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Tomáš Koukal, Václav Kozel, Tomáš Polášek, Roman Verner, František Vondrášek, David Zach vs Lukáš Waldmann – Donald Attagah, Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Michael Hammerlage, Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello, Carlos Montes Orellana, Olufemi S. Oshagbemi, Oleksiy Stashok
1. Tomáš Hanák
45. Jan Fryč
49. Václav Kozel
41., 56. Jeremie Bertolino
11. 5. 08 12:30 TEMPO Talent Praha FC Sunar 6. 1:8 (0:2)
Hráči domácích se nezmohli na žádný odpor a jasně prohráli. Jan Šusta, Roman Leontovič
Talent Praha FC Sunar
Martin Holovský – Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Jaroslav Hojer, Josef Holovský, Jan Skalický, Adam Stuchel, Ondřej Vlček vs Jaroslav Hrstka – Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Tomáš Koukal, Roman Verner, František Vondrášek
56. Zdeněk Franta 3., 49. Radek Filař
10., 40., 57. Tomáš Koukal
52. František Vondrášek
55. Tomáš Hanák
58. Roman Verner
4. 5. 08 15:00 P3 Laxní přístup Sunar 1. 1:2 (0:0)
Převaha lépe kombinujícího Sunaru se ve skóre projevila až v druhé půli. Snaha Přístupu o vyrovnání už nepřinesla úspěch. Zasloužená výhra Sunaru.
Laxní přístup Sunar
David Šátek – Petr Guzan, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Josef Novák, Jaroslav Paima, Jan Pohl, Radek Šén, Erich Wolny vs Jaroslav Hrstka – Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Václav Kozel, Roman Verner, František Vondrášek, David Zach
36. Jan Pohl 38. Tomáš Hanák
44. Václav Kozel
27. 4. 08 12:30 zzNKBE Sunar Sestra Sojka 5. 2:3 (2:1)
Zápas bez faulů a v přátelském duchu. David Ryšavý, David Černý
Sunar Sestra Sojka
Jaroslav Hrstka – Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Václav Kozel, František Vondrášek vs Jan Bělonožník – Luboš Georgiev, Jan Hlaváček, Jan Kubíček, Ivan Lhotský, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Michal Žák
12. Tomáš Hanák
24. Jaroslav Hrstka
2. Jan Kubíček
33., 58. Ondřej Vála
20. 4. 08 18:45 zzJUNI1 Výlov 0.FC Sunar 4. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem vyložených šancí skončilo zaslouženou remízou. Michal Mikuš, Michal Žůrek
Výlov 0.FC Sunar
Petr Mičánek – Vojtěch Hála, Miroslav Hanulík, Filip Jerhot, David Pacholík, Pavel Svoboda, Martin Vegricht vs Tomáš Koukal – Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Jaroslav Hrstka, Roman Verner
13. 4. 08 13:45 zzS2 Suchdol sabres B Sunar 3. 4:1 (1:1)
Pěkné utkání s řadou šancí na obou stranách, kde se z úspěchu radoval herně vyzrálejší tým. Pavel Duras
Suchdol sabres B Sunar
Miloslav Hotovec – Petr Bůžek, Tomáš Hamza, Jan Hanák, Martin Háněl, Radek Kořínek, Lukáš Lorenc, Jaroslav Pařík, Jan Šmiraus, Tomáš Soukup vs Jaroslav Hrstka – Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Tomáš Koukal, Roman Verner, František Vondrášek
28., 37. Jaroslav Pařík
57. Tomáš Soukup
58. Petr Bůžek
17. Radek Filař
6. 4. 08 20:00 P3 Sunar River lejt B 2. 1:5 (0:4)
I dle výsledku je vidět, kdo byl na hřišti lepší. Ve druhé půli už nebylo o co hrát. Milan Énok, Milan Hrdlička
Sunar River lejt B
Jaroslav Hrstka – Aleš Carmine, Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Tomáš Korbel, Tomáš Koukal, Roman Verner vs Adam Mayer – Filip Kašpar, Jakub Kotas, Jan Lőbl, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček