Vojtěch Hynek – Jakub Fišer, Borislav Ivanov, Jakub Junek, Jiří Kabát, František Kosina, Jan Rezek, Libor Vilímec, Ivan Vokáč vs
14. 6. 08 15:00 P3 Kraftwerk V2 Kanonýři 10. 0:1 (0:0)
Jaroslav Klepal – Petr Báča, Miloš Kocián, Kryštof Koláček, Petr Kolečko, Filip Krejčiřík, Lukáš Pejčoch, Jakub Zachoval vs Václav Houška – Jakub Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek
31. 5. 08 15:00 P1 Kraftwerk V2 Tankista Orange 9. 0:6 k.
Domácí tým se k utkání nedostavil.
Kraftwerk V2 Tankista Orange
vs Vladimír Špalek – Jan Bárta, David Kašpar, Radek Kašpar, Pavel Špalek, Jan Strouhal
24. 5. 08 13:45 P1 Hypochondři Kraftwerk V2 8. 10:1 (3:1)
Je otázka nakolik ovlinil výkon domácího brankáře zásah do citlivých míst, po kterém hrál jeho tým několik minut v oslabení, každopádně v druhém poločase existoval na hřišti v podstatě jeden tým. Kraftwerk se snažil ale finální fáze byla dost tragická.
Hypochondři Kraftwerk V2
Jan Šlonc – Martin Pivoňka, Petr Pivoňka, Jan Šmejkal, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Jan Zezulka vs Václav Michal – Kryštof Koláček, Václav Mareš, Lukáš Pejčoch, Petr Tomaides, Jakub Zachoval
3. Albert Sýkora
10., 33., 34., 47., 60. Robert Sýkora
30. Petr Pivoňka
40., 40. Martin Pivoňka
43. OG
6. Jakub Zachoval
17. 5. 08 13:45 P1 Kraftwerk V2 Huntrs 7. 1:7 (0:2)
Pohledné utkání, jenž bylo rozhodnuto již po 1.poločase.
Kraftwerk V2 Huntrs
Petr Kolečko – Miloš Kocián, Filip Krejčiřík, Václav Michal, Jiří Vesecký, Jakub Zachoval vs Jiří Mařan – Jan Beránek, Jiří Bubák, Petr Fuxa, Karel Guzek, Lukáš Novisedlák, Jakub Přibyl
48. Jiří Vesecký 17., 33., 36., 52. Jan Beránek
29., 34. Jiří Bubák
58. Lukáš Novisedlák
10. 5. 08 15:00 P1 Catchers SC Kraftwerk V2 6. 9:1 (3:0)
Domácí měli jasnou převahu a hosté nastoupivší v menším počtu hráčů byli jasně na hřišti slabším soupeřem. Skórovali pouze z nařízené penalty za hrubý faul.
Catchers SC Kraftwerk V2
Jakub Švasta – Lukáš Aldorf, Jan Meloun, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach vs Ernest Ištvánfy – Petr Báča, Petr Kolečko, Václav Michal, Petr Tomaides, Jakub Zachoval
12., 48., 50., 57. Tomáš Vitásek
15., 25., 55. Jan Meloun
38. Marek Vandas
58. Jan Vlach
56. Petr Tomaides
26. 4. 08 15:00 P1 Kraftwerk V2 Atomový veverky A 5. 0:6 (0:1)
Pohledné utkání. Krutý výsledek pro domácí. Čisté utkání. Petr Tomečka, Adam Slánský
Kraftwerk V2 Atomový veverky A
Ernest Ištvánfy – Petr Báča, Kryštof Koláček, Petr Kolečko, Václav Mareš, Václav Michal, Lukáš Pejčoch, Jiří Vesecký, Jakub Zachoval vs Marcel Peprný – Roman Čech, Roman Husek, Josef Kapek, Ivan Procházka, Tomáš Roček, Ondřej Rygl, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Jan Slezák, Milan Šnajdar
25., 49. Roman Husek
38. Josef Kapek
52. Milan Šnajdar
55. Ivan Procházka
59. Tomáš Roček
19. 4. 08 15:00 P1 Šnek FC A Kraftwerk V2 4. 4:3 (1:2)
Kraftwerk bez hráčů na střídání držel krok se soupeřem, ale góly dvojice Ejemů rozhodly utkání. Martin Olšovský, Ondřej Procházka
Šnek FC A Kraftwerk V2
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Ernest Ištvánfy – Petr Báča, Miloš Kocián, Kryštof Koláček, Filip Krejčiřík, Jakub Zachoval
16. Miloš Kocián
12. 4. 08 12:30 BECH Kraftwerk V2 Sparta Pivaři AC 3. 1:5 (1:2)
Hráči Pivařů byli prostě o čtyři góly lepší a odvážejí si dva body. Jinak vcelku vyrovnané utkání. Marek Pichal, Jan Tlusťák
Kraftwerk V2 Sparta Pivaři AC
Jaroslav Klepal – Miloš Kocián, Kryštof Koláček, Petr Kolečko, Václav Michal, Lukáš Pejčoch, Petr Tomaides vs Radek Dvořák – Tomáš Bartoš, René Hartman, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Martin Matějka, Martin Moravec, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda
20. Lukáš Pejčoch 5., 27., 58. Jiří Kostraba
32. Martin Sloup
59. Zdeněk Klein
5. 4. 08 15:00 P1 Ormové Kraftwerk V2 2. 5:2 (3:1)
Ormové si utkání ve druhé půli zkomplikovali, nicméně se jim ho nakonec podařilo dotáhnout do vítězného konce.
Ormové Kraftwerk V2
Tomáš Klenner – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Josef Rubeš, Jakub Zima vs Lukáš Pejčoch – Miloš Kocián, Kryštof Koláček, Petr Kolečko, Filip Krejčiřík, Václav Michal, Jakub Zachoval