So 3.5.08 12:30 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A Rychlá rota   (HL7E)
So 3.5.08 13:45 zzNOVOB Vozovna Hloubětín B Petrovice A   (HL7G)
Ne 1.6.08 08:45 P3 Cosmo Hagibor FC Zelená liška juniors   (HL5G)
Ne 1.6.08 10:00 P3 Kunratickej odkaz Caroil   (HL8K)
Ne 15.6.08 15:00 P2 Heliport SK Old Mosquitos   (HL7K)
Ne 15.6.08 16:15 P2 Strážci Pomeranče Albuquerque tuplaks   (HL8N)

21. 6. 08 13:45 zzPANK1 Neúspěch Strouhalák Hypochondři 11. 6:0 k.
Tým Hypochondrů se nedostavil k utkání.
Neúspěch Strouhalák Hypochondři
Václav Krampera – Richard Feuereisel, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, Zdeněk Ševčík st. vs
14. 6. 08 15:00 P1 Hypochondři Mokrý banditi 10. 4:4 (2:0)
Lepší Hypochondři přišli o vítězství v samém závěru utkání, kdy polevili v koncentraci. Roman Verner, Jan Fryč
Hypochondři Mokrý banditi
Jan Šlonc – Jan Martinec, Martin Pivoňka, Petr Pivoňka, Jaroslav Šajban, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Jan Zezulka vs Ivan Ivanov – Pavel Ambrož, Borislav Ivanov, Jiří Kabát, František Kosina, Jan Rejnuš, Jan Rezek, Libor Vilímec
10. Jaroslav Šajban
15., 36. Martin Pivoňka
56. OG
58 Petr Pivoňka 38. Jan Rejnuš
53., 57. Borislav Ivanov
57. František Kosina
31. 5. 08 13:45 P2 Kanonýři Hypochondři 9. 2:2 (1:0)
V tomto utkání se střetli soupeři obdobných kvalit. Převedená hra odpovídala dané soutěži a na výkon obou mužstev mělo vliv i velmi teplé počasí. Konečný výsledek je spravedlivým vyústěním předvedené hry. Martin Bukovský, Daniel Veselý
Kanonýři Hypochondři
Jan Straka – Otakar Cejnar, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek vs Petr Pivoňka – Jan Martinec, Martin Pivoňka, Jaroslav Šajban, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Martin Urban, Jan Zezulka
14., 35. Martin Kubíček 55., 60. Jaroslav Šmejkal
24. 5. 08 13:45 P1 Hypochondři Kraftwerk V2 8. 10:1 (3:1)
Je otázka nakolik ovlinil výkon domácího brankáře zásah do citlivých míst, po kterém hrál jeho tým několik minut v oslabení, každopádně v druhém poločase existoval na hřišti v podstatě jeden tým. Kraftwerk se snažil ale finální fáze byla dost tragická.
Hypochondři Kraftwerk V2
Jan Šlonc – Martin Pivoňka, Petr Pivoňka, Jan Šmejkal, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Jan Zezulka vs Václav Michal – Kryštof Koláček, Václav Mareš, Lukáš Pejčoch, Petr Tomaides, Jakub Zachoval
3. Albert Sýkora
10., 33., 34., 47., 60. Robert Sýkora
30. Petr Pivoňka
40., 40. Martin Pivoňka
43. OG
6. Jakub Zachoval
17. 5. 08 12:30 P2 Hypochondři Tankista Orange 7. 8:3 (3:2)
Utkání nepatřící do 8.ligy rozhodla větší lavička a ryzická připravenost mužstva Hypochondři. Obě mužstva hrála agresivně, ale bez faulů a  k tomu přidali i techniku, která někdy nebývá vidět ani ve vyšších ligách. Jan Doskočil, Martin Hejný
Hypochondři Tankista Orange
Aleš Brichta – Vít Novák, Martin Pivoňka, Petr Pivoňka, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Martin Urban, Jan Zezulka vs Pavel Kašpar – Jan Bárta, David Kašpar, Radek Kašpar, Vladimír Špalek, Jan Strouhal, Zdeněk Veselý
54. Jan Strouhal
10. 5. 08 13:45 P3 Huntrs Hypochondři 6. 2:2 (2:1)
Velmi pěkné utkání, první poločas ovládli hráči domácích a do kabin odcházeli se zaslouženým vedením. Druhý poločas naopak patřil hostům, kterým se přes množství šancí podařilo pouze vyrovnat.
Huntrs Hypochondři
Jiří Mařan – Jan Beránek, Pavel Beránek, Jiří Bubák, Karel Guzek, Petr Hodboď, Lukáš Novisedlák, Jakub Přibyl vs Albert Sýkora – Aleš Brichta, Jan Martinec, Martin Pivoňka, Petr Pivoňka, Jaroslav Šajban, Jan Šmejkal, Robert Sýkora, Martin Urban, Jan Zezulka
9. Jan Beránek
16. Karel Guzek
13. Robert Sýkora
49. Jan Šmejkal
26. 4. 08 13:45 P2 Hypochondři Catchers SC 5. 6:4 (1:4)
Výborně rozehraný zápas pro hosty, kteří ho pak nepochopitelně ztratili. Petr Loquens
Hypochondři Catchers SC
Jan Martinec – Aleš Brichta, Vít Novák, Petr Pivoňka, Jaroslav Šajban, Jaroslav Šmejkal, Robert Sýkora, Martin Urban, Jan Zezulka vs Jakub Švasta – Lukáš Aldorf, Jan Bejkovský, Jan Kunst, Jan Meloun, Marek Vandas, Tomáš Vitásek
24., 38., 41. Robert Sýkora
35., 58., 60. Vít Novák
1., 19. Jan Kunst
27., 28. Marek Vandas
19. 4. 08 13:45 P3 Atomový veverky A Hypochondři 4. 9:0 (4:0)
Strašidelný výkon Hypochondrů byl po zásluze potrestán devítigólovou kanonádou, zvláště tragický výkon brankáře Hypochondrů se na zápase velmi podepsal. Jan Odvárka, Marek Dlouhý
Atomový veverky A Hypochondři
Marcel Peprný – Roman Čech, Roman Husek, Josef Kapek, Ivan Procházka, Miroslav Sládek vs Vít Novák – Aleš Brichta, Jan Martinec, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Jan Zezulka
2. Miroslav Sládek
12., 17., 23., 32. Josef Kapek
46., 50. Roman Husek
52. Roman Čech
53. Ivan Procházka
12. 4. 08 13:45 P2 Hypochondři Šnek FC A 3. 0:3 (0:1)
Šneci byli po celý zápas lepší. I když zároveň výřečnější k rozhodčím, jejich hru to neovlivnilo a zaslouženě vyhráli.
Hypochondři Šnek FC A
Jan Zezulka – Jan Martinec, Vít Novák, Petr Pivoňka, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Martin Urban vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
60 Jaroslav Šmejkal 16. Tomáš Vávra
56. Michal Ejem
57. Tomáš Ejem
5. 4. 08 13:45 P2 Sparta Pivaři AC Hypochondři 2. 0:4 (0:1)
Utknáí se spoustou šancí, které dlouho ani jedno mužstvo nedokázalo zúročit. Rozhodl až závěr, kdy Hypochondři pojistili své jednobrankové vedení z první půle. Petr Fiala, Jakub Macháček
Sparta Pivaři AC Hypochondři
Radek Dvořák – Jozef Balužinský, Tomáš Bartoš, René Hartman, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Martin Matějka, Martin Moravec, Martin Sloup, Robert Stehlík vs Petr Pivoňka – Aleš Brichta, Jan Martinec, Vít Novák, Martin Pivoňka, Jaroslav Šajban, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Jan Zezulka
13. Albert Sýkora
50. Jaroslav Šmejkal
58., 60. Vít Novák
29. 3. 08 13:45 P3 Hypochondři Ormové 1. 0:1 (0:0)
Pohledné utkání s mírnou převahou Ormů. Martin Adamkovič
Hypochondři Ormové
Jan Martinec – Aleš Brichta, Martin Pivoňka, Jaroslav Šajban, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora vs Jakub Zima – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Tomáš Klenner, Josef Rubeš