Ne 20.4.08 15:00 zzNOVOB Tajfun AC Pražské Peklo   (HL6L)
Ne 20.4.08 16:15 zzNOVOB Dynamo R.U.M. A Free team   (HL6K)
Ne 15.6.08 12:30 ZAK Judo club Jenis Stodůlecký piráti   (HL8L)
Ne 15.6.08 13:45 ZAK Alkmar Rohožník United FC A   (HL7L)

21. 6. 08 13:45 ZAK Mokrý banditi Kraftwerk V2 11. 6:0 k.
Tým Kraftwerk se nedostavil.
Mokrý banditi Kraftwerk V2
Vojtěch Hynek – Jakub Fišer, Borislav Ivanov, Jakub Junek, Jiří Kabát, František Kosina, Jan Rezek, Libor Vilímec, Ivan Vokáč vs
14. 6. 08 15:00 P1 Hypochondři Mokrý banditi 10. 4:4 (2:0)
Lepší Hypochondři přišli o vítězství v samém závěru utkání, kdy polevili v koncentraci. Roman Verner, Jan Fryč
Hypochondři Mokrý banditi
Jan Šlonc – Jan Martinec, Martin Pivoňka, Petr Pivoňka, Jaroslav Šajban, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Jan Zezulka vs Ivan Ivanov – Pavel Ambrož, Borislav Ivanov, Jiří Kabát, František Kosina, Jan Rejnuš, Jan Rezek, Libor Vilímec
10. Jaroslav Šajban
15., 36. Martin Pivoňka
56. OG
58 Petr Pivoňka 38. Jan Rejnuš
53., 57. Borislav Ivanov
57. František Kosina
31. 5. 08 16:15 ZAK Mokrý banditi Huntrs 9. 5:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, z obou stran vynikali jedinci. Střelec Ivanov a na druhé straně bohužel příliš upovídaný Beránek. Banditi vedli, ale Huntrs dokázali vyrovnat a schylovalo se k remíze. Tu odmítl Ivanov.
Mokrý banditi Huntrs
Vojtěch Hynek – Pavel Ambrož, Jakub Fišer, Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Jakub Junek, Vít Kubík, Filip Martinovský, Jan Rezek, Jiří Sejkora, Libor Vilímec, Ivan Vokáč vs Tomáš Michálek – Jan Beránek, Pavel Beránek, Petr Fuxa, Karel Guzek, Jiří Mařan, Lukáš Novisedlák, Jakub Přibyl
5., 34., 56., 57. Borislav Ivanov
28. Jiří Sejkora
18., 49. Jan Beránek
39. Karel Guzek
24. 5. 08 15:00 ZAK Catchers SC Mokrý banditi 8. 3:2 (1:1)
Zápas probíhal v poklidném tempu. Hosté se snažili vyrovnat, ale Catchers byli důslední v obraně. Martin Potůček, Petr Kalina
Catchers SC Mokrý banditi
Jan Kunst – Lukáš Aldorf, Jan Meloun, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach vs Vojtěch Hynek – Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Jakub Junek, František Kosina, Filip Martinovský, Jan Rejnuš, Ivan Vokáč
24., 51. Marek Vandas
39. Lukáš Aldorf
16. Ivan Ivanov
46. Borislav Ivanov
17. 5. 08 16:15 ZAK Mokrý banditi Atomový veverky A 7. 1:7 (1:4)
Pohledné utkání, ve kterém hosté jasně dominovali.
Mokrý banditi Atomový veverky A
Vojtěch Hynek – Pavel Ambrož, Borislav Ivanov, Jakub Junek, František Kosina, Filip Martinovský, Jan Rejnuš, Jan Rezek, Ivan Vokáč vs Marcel Peprný – Roman Čech, Roman Husek, Josef Kapek, Ivan Procházka, Tomáš Roček, Ondřej Rygl, Miroslav Sládek, Milan Šnajdar
23. Filip Martinovský 14. Tomáš Roček
16., 27., 50. Josef Kapek
22., 35., 45. Roman Husek
10. 5. 08 16:15 ZAK Šnek FC A Mokrý banditi 6. 4:0 (2:0)
Zvítězilo fotbalově vyspělejší mužstvo, hře Banditů chyběla přesnost. Michal Schreier
Šnek FC A Mokrý banditi
Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Jan Rezek – Pavel Ambrož, Borislav Ivanov, Jiří Kabát, František Kosina, Filip Martinovský, Ivan Vokáč
19. Michal Schreiber
24. Tomáš Ejem
34., 54. Tomáš Vávra
26. 4. 08 12:30 BECH Mokrý banditi Sparta Pivaři AC 5. 1:4 (1:1)
Zápasu by slušela remíza, ale domácí vůbec nestříleli na bránu, tudíž tak se vyrovnání nedočkali (jako Slavia v lize). Brankář hostí neoplýval jistotou, ale nemusel zasahovat. Jiří Pácha, Jaroslav Srazil
Mokrý banditi Sparta Pivaři AC
Vojtěch Hynek – Ivan Ivanov, Jakub Junek, Filip Martinovský, Jan Rejnuš, Jan Rezek vs Martin Moravec – René Hartman, Petr Jandourek, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Martin Matějka, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda
14. Ivan Ivanov 2., 53. Robert Stehlík
44. Zdeněk Klein
54. Martin Šíbal
19. 4. 08 16:15 ZAK Ormové Mokrý banditi 4. 6:0 (0:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 28. minutě pro nedostatečný počet hráčů týmu Mokrý banditi.
Zápas měl pikantní nádech. Mokrý banditi nastoupili oslabeni, hned v 5.minutě se zranil první hráč, takže odehráli celý poločas ve třech v poli, čehož však soupeř nedokázal příliš využít. Před přestávkou se zranil další bandita, čímž utkání ukončil.
Ormové Mokrý banditi
Roman Cicko – Tomáš Bohuslávek, Jan Čížek, Jakub Franke, Tomáš Klenner, Josef Rubeš, Jakub Zima vs Jan Rezek – Borislav Ivanov, Jakub Junek, František Kosina, Ondřej Martinovský, Jiří Sejkora, Ivan Vokáč
12. 4. 08 16:15 ZAK Mokrý banditi Neúspěch Strouhalák 3. 2:2 (2:0)
Zápas dvou poločasů. Domácí vyhráli první půli, ale ve druhé se začali obávat o výsledek to se jim nakonec stalo osudným.
Mokrý banditi Neúspěch Strouhalák
Vojtěch Hynek – Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Jakub Junek, Jiří Kabát, František Kosina, Ondřej Martinovský, Jiří Sejkora, Ivan Vokáč vs Jiří Zumr – Daniel Biderman, Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Josef Sládek
13. František Kosina
23. Jiří Sejkora
44 František Kosina 42. Čestmír Brousil
56. Václav Krampera
60. Čestmír Brousil
5. 4. 08 16:15 ZAK Tankista Orange Mokrý banditi 2. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, remíza zasloužena.
Tankista Orange Mokrý banditi
Radek Kašpar – Jan Bárta, David Kašpar, Pavel Kašpar, Ladislav Marek, Pavel Špalek, Jan Strouhal vs Jan Rezek – Pavel Ambrož, Jakub Fišer, Borislav Ivanov, Jakub Junek, Jiří Kabát, František Kosina, Filip Martinovský, Ondřej Martinovský, Ivan Vokáč
38. Pavel Špalek
54. Pavel Kašpar
6. Borislav Ivanov
57. Jakub Junek
29. 3. 08 15:00 ZAK Kanonýři Mokrý banditi 1. 2:2 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Radek Hrubý
Kanonýři Mokrý banditi
Adam Loukotka – David Beneš, Otakar Cejnar, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Jan Straka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek vs Jan Rezek – Pavel Ambrož, Borislav Ivanov, Jakub Junek, František Kosina, Filip Martinovský, Ondřej Martinovský, Jiří Sejkora, Libor Vilímec, Ivan Vokáč