Petr Solnička – Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Jan Motl, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Milan Nejman, Roman Storch, David Valenta
53. Pavel Herrmann
13. Milan Nejman
41. David Valenta
8. 6. 08 17:30 zzPANK3 Bröndby codein IF Gangbeng 10. 0:4 (0:4)
Trvalá převaha Gangbengu logicky vyústila k poločasovému výsledku. Konečný by byl vyšší kdyby proměňovali šance v druhém poločase. Vladimír Gistr, Vladimír Kuneš
Bröndby codein IF Gangbeng
Jiří Vlček – Jan Karlík, Jan Knobloch, Jaroslav Kyznar, Pavel Mazur, Jan Oswald, Petr Packa, Jan Tóth vs Petr Solnička – Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Martin Vaňač
15. Lukáš Kohoutek
21., 29. Jakub Grafnetter
23. Martin Vaňač
1. 6. 08 16:15 TEMPO Gangbeng Athletico KMF 9. 6:3 (2:1)
Rozhodčí se nevyjádřil. Luděk Tobola
Gangbeng Athletico KMF
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Tomáš Čerovský – Petr Čermák, Petr Eliáš, Michel Issa, Tomáš Pecka, Tomáš Rejlek, Tomáš Sluka
14., 43. Jakub Grafnetter
16., 35., 45., 52. Martin Vaňač
20. Tomáš Pecka
46., 54. Tomáš Rejlek
25. 5. 08 18:45 zzPANK2 Alvarez D.C. Gangbeng 8. 1:4 (1:2)
Obě mužstva předvedla pohledný a vyrovnaný zápas. I když Gangbeng vyhrál 4:1 za přispění nešťastného vlstního gólu z rohového kopu.
Alvarez D.C. Gangbeng
Roman Kovařík – Tomáš Hruška, David Jiroušek, Robert Jiroušek, Rudolf Lavický, Roland Marcsa, Ladislav Vamberský, Alexandr Vobora vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Martin Vaňač
12. Rudolf Lavický 8. Radek Dvořák
27. OG
50. Jakub Grafnetter
58. Lukáš Kohoutek
18. 5. 08 16:15 P3 Gangbeng Albuquerque tuplaks 7. 2:2 (2:1)
Utkání slušné úrovně, vyrovnaného průběhu. Gólový účet otevřel Gangbeng klasickým vlastňákem. Potom však hráči tohoto týmu dokázali do přestávky otočit vývoj. Soupeř však v závěru zápasu vyrovnal.
Gangbeng Albuquerque tuplaks
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Václav Rára – Jan Holý, Tomáš Kováč, Miroslav Paštěka, Jan Rajšpís, Ferdinand Uberall, Jiří Vařeka, Jiří Wolf, Jiří Žampa
27. Jakub Grafnetter
29. Martin Vaňač
10. OG
52. Tomáš Kováč
4. 5. 08 16:15 TEMPO Strážci Pomeranče Gangbeng 6. 4:6 (0:4)
Gangbeng byl lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Ve 2.půli se Strážci Pomeranče zlepšili , ale na body to nestačilo. Jiří Horák, Václav Novotný
Strážci Pomeranče Gangbeng
Ondřej Panáček – Michal Kaštil, Šimon Křen, Harry Löwit, Jakub Matuška, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
57. Jakub Grafnetter
27. 4. 08 15:00 zzJUNI2 Gangbeng Scarface AC 5. 1:0 (1:0)
Soupeři hru zbytečně vyhrotili absolutně brutálními zákroky. Gangbeng podržel gólman.
Gangbeng Scarface AC
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Michal Čiernik – Radek Dvořáček, Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Filip Junek, Jiří Kohout, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Robert Štíbr, Richard Valoušek
4. Radek Dvořák 46 Jakub Grafnetter
53 Pavel Herrmann
28. Jan Samec
20. 4. 08 12:30 zzPERT Real Kamýk Gangbeng 4. 1:4 (0:1)
Utkání odehráno na neregulérním hřišti -  z pozice rozhodčího nejsem schopen rozlišit zejména zákroky v pokutovém území, jelikož po 10 minutách žádné pokutové území není vidět. A aby někdo dělal čáry za pomoci podrážky to už je teda hodně velká síla. V samotném utkání byli pohyblivější hráči Gangengu a přehráli domácí, kteří hráli silový fotbal. Utkání bylo odehráno v korektním duchu. Hráči Gangbengu, i když měli v zápise uvedená čísla, nastoupili v nejednotných dresech bez čísel.
Real Kamýk Gangbeng
Jiří Humhal – Jakub Hofman, Marek Niessner, Luboš Říha, Petr Smrčka, Zdeněk Štěrba, Martin Vaněk, Jan Vypior, Štěpán Žák vs Petr Solnička – Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
38. Zdeněk Štěrba 12., 46. Jiří Herrmann
40. Jan Motl
49. Martin Vaňač
13. 4. 08 16:15 zzPANK2 Gangbeng GFC 3. 2:0 (0:0)
bez vloženého komentáře Pavel Korček
Gangbeng GFC
Petr Solnička – Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Otakar Vlasák – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Bedřich Kos, Lukáš Lebr, Aleš Mikulec, Jan Šída, Jiří Skopový, Jakub Svoboda
33. Ondřej Tyrychtr
56. Jiří Herrmann
6. 4. 08 16:15 zzZLICH Vodka team FC Gangbeng 2. 0:5 (0:3)
Utkání hrané 6.4. bylo ukončeno ve 27.minutě pro nezpůsobilý terén a následně 17.5. dohráno od 27.minuty. Utkání bylo v obou částech jednoznačné ve prospěch Gangbangu. Hráči Vodky nastoupili v dohrávce o jednoho hráče v poli méně. Tomáš Beránek, Jan Mikeš
Vodka team FC Gangbeng
Karel Šukovský – Peter Florian, Jan Foukner, David Holub, Milan Mráz, Jan Polák, Ervín Schün, Tomáš Uríček, Martin Vodka vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
7. Martin Vaňač
11. Lukáš Kohoutek
22., 50. Jakub Grafnetter
52. Jiří Herrmann
30. 3. 08 17:30 zzZLICH Dynamo UK Gangbeng 1. 4:1 (2:0)
Gangbeng se dostavil bez náhradníků a nemožnost střídat ho stála lepší výsledek. Dokud měl Gangbeng síly, byl domácím vyrovnaným soupeřem. Na těžkém terénu jim však rychle docházel dech a Dynamo si vypracovávalo stále víc šancí. V závěru střelecky disponovaný Karabin přidal svou třetí a čtvrtou branku čímž zpečetil vítězství Dynama. Jakub Sluka, Jan Nykodým