Václav Krampera – Richard Feuereisel, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, Zdeněk Ševčík st. vs
14. 6. 08 15:00 HANSP Huntrs Neúspěch Strouhalák 10. 0:6 k.
vs David Sabuka – Richard Feuereisel, Václav Krampera, Tomáš Přáda, Karel Riedl, Zdeněk Ševčík st., Jiří Zumr
31. 5. 08 15:00 HANSP Neúspěch Strouhalák Catchers SC 9. 6:1 (3:1)
Jednoznačné utkání, zvítězily zkušenosti.
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Jan Mačejovský, Karel Riedl, Lukáš Zahrádka vs Jakub Švasta – Lukáš Aldorf, Jan Kunst, Jan Meloun, Marek Šišák, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach
4., 50. Čestmír Brousil
10., 25., 38., 40. Daniel Biderman
28. Jan Meloun 40. Jan Kunst
24. 5. 08 16:15 HANSP Atomový veverky A Neúspěch Strouhalák 8. 2:2 (0:1)
Velice vyrovnané a nesmlouvavé utkání, ve kterém si soupeři nedali nic zadarmo. Oba týmy měly šance na to, aby rozhodly o svém vítězství, ale nedokázaly je proměnit. Remíza je spravedlivá. Michal Vlasák, Jan Kubíček
Atomový veverky A Neúspěch Strouhalák
Ondřej Rygl – Roman Čech, Roman Husek, Josef Kapek, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Jan Slezák, Milan Šnajdar vs Tomáš Hudera – Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Lukáš Zahrádka
55. David Sabuka
17. 5. 08 13:45 P3 Neúspěch Strouhalák Šnek FC A 7. 2:2 (2:1)
V poli vyrovnané utkání a nakonec i ve skóre....zasloužená remíza bojovného utkání.
Neúspěch Strouhalák Šnek FC A
Jiří Zumr – Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Jan Mačejovský, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st. vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra
12. Čestmír Brousil
25. Richard Feuereisel
15. Tomáš Ejem
58. Michal Schreiber
10. 5. 08 16:15 HANSP Sparta Pivaři AC Neúspěch Strouhalák 6. 3:4 (3:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí začali zostra a rychle se ujali vedení. Ve druhém poločase pak hosté zabrali a utkání otočili. Jan Hlaváček, Luboš Georgiev
Sparta Pivaři AC Neúspěch Strouhalák
Martin Moravec – Jozef Balužinský, Tomáš Bartoš, Petr Jandourek, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Martin Matějka, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík vs Tomáš Hudera – Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Lukáš Zahrádka
5., 20. Petr Jandourek
26. Jiří Kostraba
13. David Sabuka
39. Lukáš Zahrádka
46. Richard Feuereisel
54. Josef Květenský
26. 4. 08 18:00 HANSP Neúspěch Strouhalák Ormové 5. 4:1 (2:1)
Zasloužená výhra Strouhaláku, spoustu šancí neproměnily obě strany, velice kvalitní utkání na 8.ligu.
Neúspěch Strouhalák Ormové
Jiří Zumr – Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Lukáš Zahrádka vs Jakub Zima – Tomáš Bohuslávek, Roman Cicko, Jan Čížek, Jakub Franke, Tomáš Klenner, Josef Rubeš
16., 28. Petr Lacina
34. Zdeněk Ševčík st.
47. Josef Květenský
27 Petr Lacina 12. Tomáš Bohuslávek
19. 4. 08 13:45 HANSP Tankista Orange Neúspěch Strouhalák 4. 3:7 (1:5)
Utkání bylo rozhodnuto už v 1.poločase. Miroslav Fexa, Tomáš Bláha
Tankista Orange Neúspěch Strouhalák
David Kašpar – Ladislav Marek, Ondřej Průcha, Pavel Špalek, Vladimír Špalek, Jan Strouhal vs Jiří Zumr – Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st.
8., 50., 54. Pavel Špalek 3., 36., 57. David Sabuka
12., 28. Petr Lacina
20., 25. Zdeněk Ševčík st.
12. 4. 08 16:15 ZAK Mokrý banditi Neúspěch Strouhalák 3. 2:2 (2:0)
Zápas dvou poločasů. Domácí vyhráli první půli, ale ve druhé se začali obávat o výsledek to se jim nakonec stalo osudným.
Mokrý banditi Neúspěch Strouhalák
Vojtěch Hynek – Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Jakub Junek, Jiří Kabát, František Kosina, Ondřej Martinovský, Jiří Sejkora, Ivan Vokáč vs Jiří Zumr – Daniel Biderman, Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Jan Mačejovský, Tomáš Přáda, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Josef Sládek
13. František Kosina
23. Jiří Sejkora
44 František Kosina 42. Čestmír Brousil
56. Václav Krampera
60. Čestmír Brousil
5. 4. 08 15:00 HANSP Neúspěch Strouhalák Kanonýři 2. 4:0 (1:0)
Zápas ovlivnil gól Strouhaláku hned z prvního útoku. Otřesení Kanonýři v polovině prvního poločasu vyrovnali, avšak gól ani z nejvyloženějších pozic nedali. Hráči Strouhaláku naopak své šance dokázali proměnit.
Neúspěch Strouhalák Kanonýři
Tomáš Hudera – Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Jan Mačejovský, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Josef Sládek, Lukáš Zahrádka vs Jan Straka – David Beneš, Jakub Císař, Martin Kubíček, Tomáš Loukotka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek
1. Josef Sládek
32. Čestmír Brousil
34. David Sabuka
52. Karel Riedl
29. 3. 08 15:00 P1 Kraftwerk V2 Neúspěch Strouhalák 1. 3:6 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhé půli bylo jasno, kdo je pánem na hřišti. Jasně nejlepší hráč byl hráč hostů Sabuka. Celkem pohledný zápas. Eduard Skramuský
Kraftwerk V2 Neúspěch Strouhalák
Lukáš Pejčoch – Petr Báča, Miloš Kocián, Kryštof Koláček, Petr Kolečko, Filip Krejčiřík, Petr Tomaides, Jakub Zachoval vs Jiří Zumr – Čestmír Brousil, Václav Krampera, Karel Riedl, David Sabuka, Zdeněk Ševčík st., Lukáš Zahrádka