9. Růžoví delfínci 97,2 11 4 2 5 25:23 9

Ne 19.10.08 10:00 P3 Uličníci FC Sananim FC A   (HL5G)
Ne 19.10.08 11:15 P3 Basta fidli A Imidin Opatov FC   (HL6H)
Ne 19.10.08 12:30 P3 Kovárna PC Kojots United   (HL4B)
St 29.10.08 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Oratoř Kobylisy   (HL3B)
St 29.10.08 19:15 ZAK GFC Regent A 4 TD Ala Bundy A   (HL3B)
St 29.10.08 20:30 ZAK Jawa - Techno team Kolotouš FC   (VL2B)

10. 12. 08 19:30 STOD Sargas FC 1.W.C. 11. 2:1 (2:0)
V prvním poločase velice slušné a pohledné utkání, kde si Sargas zajistil dvoubrankové vedení. Po změně stran s přibývajícími minutami přibývalo i nervozity na hřišti. WC sice stačili snížit, ale Sargas výhru zaslouženě uhájil. Lukáš Michl, Miloš Malec
Sargas FC 1.W.C.
Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Dalibor Holaň, Daniel Hylas, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Jaroslav Vaníček – Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka
15., 17. Daniel Hylas 49. Petr Zíka
26. 11. 08 20:15 P3 1.W.C. Růžoví delfínci 97,2 10. 2:2 (1:0)
Důležité utkání čtvrté ligy, v němž oba týmy hrály o udržení. Zápas byl férový a hrálo se ve svižném tempu. Zpočátku měli mírně navrch hráči 1.WC, kde vynikal hlavně Zíka, který dvěma góly poslal svůj tým do vedení. Pak ale Delfínci přepnuli na vyšší obrátky, hru vyrovnali a konci dokonce sahali po vítězství. Milan Tichý, Matěj Cihelka
1.W.C. Růžoví delfínci 97,2
Jaroslav Vaníček – Tomáš Klejna, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka vs Petr Deršák – Pavel Bronec, Jan Hala, Roman Kabele, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
6., 33. Petr Zíka 34. Lukáš Merta
57. Roman Kabele
14. 11. 08 20:15 P1 Pražská legie 2000 1.W.C. 9. 3:0 (1:0)
Zpočátku vyrovnané utkání, dostala postupně pod herní i výsledkovou kontrolu, aktivnější a důraznější Pražská legie. První gól byl darovaný obranou WC, po poločase už dvěma krásnými střelami pojistili vítězství. Poražení nenašli recept na obranu Legie a hlavně jejího brankáře. Petr Havel
Pražská legie 2000 1.W.C.
Milan Starý – Rostislav Drtina, Zdeněk Kysela, Miroslav Pepř, Risto Sipcic, Jan Škvor vs Petr Žáček – Petr Koloničný, Martin Paulus, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka
17., 34. Risto Sipcic
43. Zdeněk Kysela
5. 11. 08 19:30 HANSP 1.W.C. Pendula Bona AC 8. 3:4 (2:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Pendulu. Daniel Šmídek, Pavel Libecajt
1.W.C. Pendula Bona AC
Petr Žáček – Tomáš Burminov, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka vs Stanislav Walter – Radek Beránek, Libor Fousek, Aleš Mecner, Štěpán Mentberger, Martin Mlýnek, Tomáš Pavlíček, Pavel Sedlák, Patrik Senko
10. Martin Paulus
21., 52. Petr Zíka
26., 60. Radek Beránek
36. Martin Mlýnek
54. Štěpán Mentberger
13. Štěpán Mentberger
26. 10. 08 20:00 P2 Medicína 1.W.C. 7. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný souboj s vynikajícími zákroky obou brankářů. V polední minutě mohla Medicína strnout výhru na svou stranu, když zahrávala pokutový kop, ale neuspěla. Daniel Profous
Medicína 1.W.C.
Roman Prokeš – Michal Čop, Josef Kukelka, Pavol Mokoš, Tomáš Petr, Jakub Vachek, Martin Vobecký vs Petr Žáček – Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
48. Josef Kukelka 8. Jan Růžek
15. 10. 08 16:30 zzJUNI1 1.W.C. Nova LFC A 6. 1:5 (1:1)
V první půli velmi vyrovnaná hra s minimem šancí. Po přestávce se obraz hry změnil a Nova s přehledem domácí přehrála. Petr Nekola, Lukáš Krátký
1.W.C. Nova LFC A
Petr Žáček – Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka vs Jiří Landa – Zdeněk Bárta, Pavel Hradil, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jindřich Skála, Jindřich Štencl
22. Petr Zíka 30., 55. Jindřich Skála
31. Milan Kvajsar
37. Milan Macela
44. Pavel Hradil
6. 10. 08 18:15 zzNOVOB Homogen 1.FC B 1.W.C. 5. 2:0 (1:0)
Oboustranně útočný zápas, s mírnou převahou domácích. Hosté se snažili o vyrovnání, ale v 56. minutě rozhodl Bureš gólem na 2:0. Pochvala za pěknou hru pro oba týmy. Miroslav Hyža, Karel Kreibich
Homogen 1.FC B 1.W.C.
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Jaroslav Hýka, Karel Poborský, Lukáš Reis, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Petr Žáček – Tomáš Burminov, Petr Koloničný, Martin Paulus, Josef Píša, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka
15. Jaroslav Hýka
56. Petr Bureš
29. 9. 08 19:30 zzTKSPA 1.W.C. EKIS Praha A 4. 6:0 k.
Kdo neviděl neuvěří. Nádherné góly, souboje na hranici pravidel a k tomu výtečný výkon hlavního rozhodčího. Tomáš Peška
1.W.C. EKIS Praha A
Petr Žáček – Tomáš Burminov, Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka vs Jan Rezek – Petr Bílek, Petr Bílek, Jaromír Bulíř, Lukáš Metelka, Ondřej Pekárna, Boris Pristaš, Michal Vaněček
5. Martin Paulus
16. Petr Koloničný
27., 45. Josef Stříbrský
38., 49. Jan Růžek
8. Petr Bílek 34. Lukáš Metelka
39. Boris Pristaš
24. 9. 08 17:45 zzPANK3 Cvrčci FC 1.W.C. 3. 2:4 (1:2)
Vyrovnané utkání s mírnou herní převahou Cvrčků, rozhodl svým hattrickem Paulus. Tomáš Probst, Ivo Kratěna
Cvrčci FC 1.W.C.
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Josef Kotouč, Štěpán Minařík, Jiří Novák, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek vs Petr Žáček – Tomáš Burminov, Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Martin Paulus, Josef Píša, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka
12., 56. Jan Goll 3., 38., 42. Martin Paulus
28. Petr Zíka
17. 9. 08 19:00 METE1 1.W.C. Martini BC 2. 0:1 (0:1)
Vyrovnané a nervózní utkání, zejména zásluhou domácích.
1.W.C. Martini BC
Petr Žáček – Tomáš Klejna, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka vs Jaroslav Třešňák – Tomáš Bartoněk, Michal Bélai, Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Pavel Melichar, Martin Ochozka, Miroslav Picek, Miroslav Rišian, Tomáš Slavík
43 Petr Žáček 10. Miroslav Rišian
3. 9. 08 18:15 zzPANK3 1.W.C. Torpedo Ohrobec SKA 1. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodly dvě hrubé chyby v obraně Torpeda, které dokázal potrestat Zíka. Martin Kamarýt, Petr Růžička
1.W.C. Torpedo Ohrobec SKA
Petr Žáček – Tomáš Burminov, Tomáš Klejna, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka vs František Týra – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Pavel Hroch, Ondřej Kozák, Jiří Pětioký