9. Růžoví delfínci 97,2 11 4 2 5 25:23 9

Po 29.9.08 17:00 zzPANK3 XXX Praga Calcio CC   (HL6D)
Čt 13.11.08 19:00 P3 Arabská G.I.C La Plate de Cünde   (HL3A)
Čt 13.11.08 20:15 P3 Lomíci VET Estudiantes VET B   (VL4A)
Čt 4.12.08 17:00 zzTKSPA Konflikt Praha 1984 VET Dejvický expres VET   (VL4A)
Čt 4.12.08 18:15 zzTKSPA Sokol DeVilda Indiana Team   (HL5D)
Čt 4.12.08 19:30 zzTKSPA GTL A UTS Vršovice   (HL3C)

10. 12. 08 20:45 zzNOVOB Nova LFC A Torpedo Ohrobec SKA 11. 3:2 (3:0)
Utkání ve kterém Torpedo potřebovalo bod k jistotě záchrany začali lépe hráči LFC a po deseti minutách to vypadalo na jednoznačný průběh. Když pak Nova v závěru první půle zvýšila na 3:0, zdálo se být rozhodnuto. Jenže hned po změně stran snížil nejlepší hráč zápasu a když za dalších dest minut vstřelil kontaktní gól, začalo drama. Další branka už ale nepadla a Nova výhru udržela. František Tůma, Daniel Rezek
Nova LFC A Torpedo Ohrobec SKA
Zdeněk Trmal – Zdeněk Bárta, Antonín Faksa, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Jakub Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl vs Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Pavel Hroch, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Pětioký, Filip Šmied, Andrej Šnajder
5., 10. Milan Kvajsar
25. Jakub Maláček
34., 44. Filip Šmied
24. 11. 08 19:30 zzTKSPA Homogen 1.FC B Nova LFC A 10. 3:3 (1:1)
Oboustraně velmi korektní utkání s minimem faulů. Výsledná remíza je spravedlivá, přestože Homogen dva góly soupeři "daroval". Ondřej Kubelka, Václav Kovařík
Homogen 1.FC B Nova LFC A
Karel Volavka – Petr Bureš, Radek Hlušička, Jaroslav Hýka, David Hykeš, Karel Poborský, Lukáš Reis, Pavel Štěpánek vs Zdeněk Trmal – Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jindřich Skála
22. Jaroslav Hýka
31. Lukáš Reis
42. Karel Volavka
8., 48. Milan Kvajsar
39. Jiří Landa
14. 11. 08 17:45 TEMPO Nova LFC A EKIS Praha A 9. 6:0 k.
9. 11. 08 12:30 zzJUNI1 Cvrčci FC Nova LFC A 8. 1:3 (0:2)
Výsledek utkání víceméně odpovídá průběhu hry, byť Cvrčci měli ve druhé půli řadu šancí. Jenže koncovka byla jejich největším nepřítelem. Zápasu o postup do třetí ligy by každopádně slušelo lepší hřiště, než je bahenní lázeň Junioru. Jiří Drábek
Cvrčci FC Nova LFC A
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Josef Kotouč, Štěpán Minařík, Jiří Novák, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek vs Jiří Landa – Zdeněk Bárta, Pavel Hradil, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl
45. Josef Kotouč 48 Jiří Novák
54 Jiří Vecko
16. Jindřich Skála
28. Milan Kvajsar
40. Milan Macela
54. Jakub Maláček
22. 10. 08 19:00 METE1 Nova LFC A Martini BC 7. 0:0 (0:0)
Přestože toto utkání skončilo bez branek, hrál se zápas dobré úrovně. Obrany však svým výkonem předčily ofenzivu a vynikli zejména oba brankáři. Zbyněk Janík
Nova LFC A Martini BC
Jiří Landa – Zdeněk Bárta, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl vs Jaroslav Třešňák – Michal Bélai, Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Michal Kačírek, Pavel Melichar, Martin Ochozka, Tomáš Slavík
15. 10. 08 16:30 zzJUNI1 1.W.C. Nova LFC A 6. 1:5 (1:1)
V první půli velmi vyrovnaná hra s minimem šancí. Po přestávce se obraz hry změnil a Nova s přehledem domácí přehrála. Petr Nekola, Lukáš Krátký
1.W.C. Nova LFC A
Petr Žáček – Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka vs Jiří Landa – Zdeněk Bárta, Pavel Hradil, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jindřich Skála, Jindřich Štencl
22. Petr Zíka 30., 55. Jindřich Skála
31. Milan Kvajsar
37. Milan Macela
44. Pavel Hradil
8. 10. 08 17:00 HANSP Nova LFC A Sargas FC 5. 3:2 (2:0)
Nova byla lepším týmem, ale po poločase její hráči podcenili nebezpečného soupeře, který málem vyrovnal. Bohdan Stakič
Nova LFC A Sargas FC
Jiří Landa – Pavel Hradil, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl vs Jan Navrátil – Erdenesaikhan Choijiljav, Stanislav Filip, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec
9. Milan Macela
19. Jindřich Skála
37. Pavel Hradil
39. David Hylas
59. Stanislav Filip
1. 10. 08 17:00 zzPANK1 Růžoví delfínci 97,2 Nova LFC A 4. 0:3 (0:1)
I přes těžký terén pankráckého "takyhřiště" pohledné utkání se snahou o kombinaci. Celkem vyrovnané, domácí možná lepším týmem, ale hosté dali tři branky. I takový je někdy fotbal... Richard Lottring
Růžoví delfínci 97,2 Nova LFC A
Petr Deršák – Pavel Bronec, Emil Danihelka, Roman Kabele, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Jindřich Štencl – Zdeněk Bárta, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála
25., 34. Milan Kvajsar
36. Jindřich Skála
22. 9. 08 18:15 zzTKSPA Nova LFC A Pražská legie 2000 3. 3:2 (0:2)
Bojovné utkání nadprůměrné úrovně, mělo zajímavý průběh. Legie si do přestávky vypracovala dvoubrankový náskok. Nástup do druhé půle však patřil Nově, která během deseti minut třemi góly otočila vývoj zápasu. Jiří Rus
Nova LFC A Pražská legie 2000
Jindřich Štencl – Zdeněk Bárta, Pavel Hradil, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček vs Milan Starý – Marek Adamec, Rostislav Drtina, Luboš Faško, Karel Fiala, Jan Limburský, Jan Škvor
35. Pavel Hradil
37. Jiří Maláček
41. Milan Kvajsar
4. Marek Adamec
14. Rostislav Drtina
17. 9. 08 19:30 HANSP Pendula Bona AC Nova LFC A 2. 2:3 (1:3)
Pohledný a rychlý fotbal. Hosté rozhodli už v prvním poločase a po změně stran si vedení pohlídali. Otomar Ryvol, Petr Svatoň
Pendula Bona AC Nova LFC A
Martin Mlýnek – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Patrik Senko, Stanislav Walter, Václav Zrno vs Jindřich Štencl – Zdeněk Bárta, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála
5. OG
47. Tomáš Pavlíček
10., 13. Jakub Maláček
28. Jiří Maláček
14. 9. 08 20:00 P1 Nova LFC A Medicína 1. 3:1 (2:0)
Utkání hráno ve svižném tempu. Z počátku měli více ze hry domácí a v deváté minutě už vedli 2:0, což se do přestávky nezměnilo. Po změně stran se poměr sil vyrovnal, ale Nova si vítězství pohlídala. Michal Perna, Alexandr Ščiklin
Nova LFC A Medicína
Jindřich Štencl – Zdeněk Bárta, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála vs Michal Čop – Matej Csenky, Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Tomáš Petr, Roman Prokeš, Martin Vobecký