9. Růžoví delfínci 97,2 11 4 2 5 25:23 9

Po 13.10.08 19:00 METE1 Starý krysy FC Xamax AC VET   (VL3A)
Po 13.10.08 20:15 METE1 Sebranka FC A Porter CF B   (HL3A)
Po 3.11.08 19:00 METE1 Rokoska VET A Xamax AC VET   (VL3A)
Po 3.11.08 20:15 METE1 Šachta UK Sebranka FC A   (HL3A)
Út 25.11.08 19:00 METE1 Don Giovanni Tsunami 99   (HL6B)
Út 25.11.08 20:15 METE1 Faraon Katovna Žižkov   (VL1A)

10. 12. 08 20:15 METE1 Růžoví delfínci 97,2 Martini BC 11. 0:1 (0:1)
Pohlednému utkání nadprůměrné úrovně, chybělo k dokonalosti jen více branek. O vítězství Martini rozhodl jediný gól v úvodu zápasu.
Růžoví delfínci 97,2 Martini BC
Roman Zelenka – Pavel Bronec, Emil Danihelka, Petr Deršák, Roman Kabele, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jiří Vrzal vs Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Adrian Hrušovský, Pavel Melichar, Ondřej Mráz, Jiří Rýpar, Tomáš Slavík
9. Jiří Rýpar
26. 11. 08 19:00 METE1 Martini BC Pražská legie 2000 10. 0:1 (0:0)
Na rozměrném hřišti obě mužstva zvolila taktiku postupného přechodu do útoku a především se všichni soustředili na obranu. Největší šanci první půle promarnil Homola, když tváří v tvář gólmanovi Legie trefil jen tyč. Druhý poločas se odvíjel stejně jako ten první, ale v 50.minutě se Sipcicovi podařilo střelou zpoza vápna dostat míč do branky. Závěr si pak bez střídání hrající Legie zkušeně pohlídala. Pavel Kopka, Jan Benáček
Martini BC Pražská legie 2000
Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Petr Homola, Martin Ochozka, Miroslav Picek, Petr Rolfes, Jiří Rýpar, Tomáš Slavík vs Milan StarýMarek Adamec, Rostislav Drtina, Petr Ondruš, Risto Sipcic, Jan Škvor
50. Risto Sipcic
12. 11. 08 19:00 METE1 Pendula Bona AC Martini BC 9. 1:1 (1:1)
Kvalitní utkání s dobrými individualitami na obou stranách. Martini měli opticky více ze hry, snažili se kombinovat po zemi a střelbu, ale gólman Mentberger odchytal bravurní zápas. Pendula čekala spíše na brejky ze kterých oba útočníci často hrozili. Slušně a čistě odehraný zápas se spravedlivým výsledkem. Lukáš Trš, Jakub Hrubeš
Pendula Bona AC Martini BC
Tomáš Nykl – Radek Beránek, Aleš Mecner, Štěpán Mentberger, Martin Mlýnek, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Patrik Senko vs Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Pavel Melichar, Ondřej Mráz, Martin Ochozka, Miroslav Picek, Tomáš Slavík
13. Radek Beránek 26. Ondřej Mráz
5. 11. 08 19:00 METE1 Martini BC Medicína 8. 6:0 (1:0)
Velmi slušně hrané utkání. První půle probíhala pod mírnou převahou domácích, kteří hráli přesněji a lépe kombinovali. I přes několik vyložených šancí, se do přestávky ujala jen jediná. Po změně stran začaly Medicíně docházet síly a Martini bez potíží navyšovali skóre. Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil
Martini BC Medicína
Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Marián Gill, Petr Homola, Adrian Hrušovský, Pavel Melichar, Petr Nekolný, Petr Rolfes, Tomáš Slavík vs Michal Čop – Matej Csenky, Josef Kukelka, Martin Macko, Martin Marek, Roman Prokeš, Jakub Vachek, Martin Vobecký
6., 37. Petr Nekolný
41., 44. Petr Homola
43. Tomáš Slavík
58. Adrian Hrušovský
22. 10. 08 19:00 METE1 Nova LFC A Martini BC 7. 0:0 (0:0)
Přestože toto utkání skončilo bez branek, hrál se zápas dobré úrovně. Obrany však svým výkonem předčily ofenzivu a vynikli zejména oba brankáři. Zbyněk Janík
Nova LFC A Martini BC
Jiří Landa – Zdeněk Bárta, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl vs Jaroslav Třešňák – Michal Bélai, Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Michal Kačírek, Pavel Melichar, Martin Ochozka, Tomáš Slavík
15. 10. 08 19:00 METE1 Martini BC Homogen 1.FC B 6. 0:3 (0:1)
Velmi slušné a pohledné utkání. Po vetšinu zápasu vyrovnaný duel, rozhodla větší efektivita v zakončení Homogenu. Jiří Halík, Pavel Majer
Martini BC Homogen 1.FC B
Jaroslav Třešňák – Tomáš Bartoněk, Michal Bélai, Daniel Gill, Marián Gill, Pavel Melichar, Ondřej Mráz, Martin Ochozka, Petr Rolfes, Tomáš Slavík vs Petr Karas – Petr Bureš, Radek Hlušička, Jaroslav Hýka, Oldřich Hykeš, Lukáš Reis, Pavel Štěpánek
10. Lukáš Reis
49. Radek Hlušička
54. Petr Bureš
1. 10. 08 19:00 METE1 Martini BC Cvrčci FC 4. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný a bojovný zápas, skončil zaslouženou dělbou bodů. Martini vedlo, ale Cvrčci do přestávky vyrovnali. Po změně stran už další branka nepadla. Petr Sklenář
Martini BC Cvrčci FC
Jaroslav Třešňák – Tomáš Bartoněk, Michal Bélai, Daniel Gill, Marián Gill, Petr Homola, Ondřej Mráz, Martin Ochozka, Miroslav Picek, Jiří Rýpar, Tomáš Slavík vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Jiří Novák, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek
12. Petr Homola 26. Jan Vokřínek
24. 9. 08 19:00 METE1 Martini BC Torpedo Ohrobec SKA 3. 4:2 (2:1)
Pěkné utkání, plné branek a fotbalových momentů. Zasloužená výhra domácích. Josef Chmelař