9. Růžoví delfínci 97,2 11 4 2 5 25:23 9

St 15.10.08 19:00 P2 Merck stars F.C.K.   (HL6C)
St 15.10.08 19:00 P3 Rychlé pípy VET Defect   (VL2A)
St 15.10.08 19:00 P1 Zlatý tygr Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
St 15.10.08 20:15 P3 Partizan Východ Bývalí fotbalisti SK   (HL8G)
St 15.10.08 20:15 P1 Turman VET Nejistá sezóna   (VL3B)
St 15.10.08 20:15 P2 Berger club Black angels 1.FC VET   (VL4C)

10. 12. 08 19:30 STOD Sargas FC 1.W.C. 11. 2:1 (2:0)
V prvním poločase velice slušné a pohledné utkání, kde si Sargas zajistil dvoubrankové vedení. Po změně stran s přibývajícími minutami přibývalo i nervozity na hřišti. WC sice stačili snížit, ale Sargas výhru zaslouženě uhájil. Lukáš Michl, Miloš Malec
Sargas FC 1.W.C.
Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Dalibor Holaň, Daniel Hylas, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Jaroslav Vaníček – Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Martin Paulus, Josef Píša, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Daniel Vrzák, Petr Zíka
15., 17. Daniel Hylas 49. Petr Zíka
19. 11. 08 18:15 HANSP Torpedo Ohrobec SKA Sargas FC 10. 6:0 (3:0)
Jednoznačné utkání, zcela v režii Torpeda, jehož hráči předvedli velmi pěkný kombinační fotbal. Akce střídala akci a konečný výsledek mohl být klidně vyšší. I Sargas předvedl, že umí hrát fotbal, jeho hráči se dvakrát ocitli ve vyložené šanci, sami před soupeřovou brankou. Zapsat se do střelecké listiny však nedokázali. Jan Včelák, Jan Hořejší
Torpedo Ohrobec SKA Sargas FC
František Týra – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Pavel Hroch, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Pětioký, Filip Šmied, Andrej Šnajder vs Jan Navrátil – Erdenesaikhan Choijiljav, Stanislav Filip, David Hylas, Tomáš Ouřada, František Synovec
9. David Cicala
13. Viktor Chačaturov
15., 53. Robert Chačaturov
49. Filip Šmied
52. Ondřej Kozák
12. 11. 08 17:00 HANSP Růžoví delfínci 97,2 Sargas FC 9. 3:1 (3:0)
V první části hry si Delfínci po zásluze budovali kolektivní hrou náskok. Po změně stran se hra vyrovnala a místy měl i Sargas navrch. Ze své snahy však vytěžil pouze jeden gól a to na body nestačilo.
Růžoví delfínci 97,2 Sargas FC
Roman Zelenka – Pavel Bronec, Emil Danihelka, Petr Deršák, Jan Hala, Roman Kabele, Dušan Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Jan Navrátil – Erdenesaikhan Choijiljav, Stanislav Filip, Daniel Hylas, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec
8. Emil Danihelka
25. Petr Deršák
30. Pavel Bronec
41. František Synovec
5. 11. 08 17:00 HANSP Sargas FC Pražská legie 2000 8. 3:5 (2:1)
Vyrovnaný zápas, hraný v rychlém tempu, s vyhecovaným závěrem. Filip Šmídek, Jan Macháček
Sargas FC Pražská legie 2000
Jan Navrátil – Erdenesaikhan Choijiljav, Stanislav Filip, Dalibor Holaň, Daniel Hylas, David Hylas, Milan Kříž, Jakub Linger, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Milan Starý – Marek Adamec, Filip Kostolník, Zdeněk Kysela, Petr Ondruš, Jan Petrák, Jan Škvor
60. Jan Petrák
22. 10. 08 19:30 HANSP Pendula Bona AC Sargas FC 7. 2:3 (1:3)
Vyrovnané utkání. Sargas měl více štěstí v zakončení a i přes závěrečný tlak Penduly výhru uhájil. Michal Krupička
Pendula Bona AC Sargas FC
Tomáš Nykl – Radek Beránek, Aleš Mecner, Štěpán Mentberger, Martin Mlýnek, Tomáš Pavlíček, Pavel Sedlák, Patrik Senko vs Jan Navrátil – Stanislav Filip, Dalibor Holaň, Daniel Hylas, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec
14. Tomáš Pavlíček
41. Radek Beránek
11. Stanislav Filip
18., 24. František Synovec
19. 10. 08 17:30 zzNOVOB Sargas FC Medicína 6. 0:7 (0:2)
Jednoznačný průběh zápasu, čemuž napovídá i výsledné skóre. Slavomír Giertli
Sargas FC Medicína
Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Erdenesaikhan Choijiljav, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Michal Čop – Matej Csenky, Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Pavol Mokoš, Tomáš Petr, Roman Prokeš
2., 19., 32., 48. Martin Kotlár
31. Tomáš Petr
38. Pavol Mokoš
50. Roman Prokeš
8. 10. 08 17:00 HANSP Nova LFC A Sargas FC 5. 3:2 (2:0)
Nova byla lepším týmem, ale po poločase její hráči podcenili nebezpečného soupeře, který málem vyrovnal. Bohdan Stakič
Nova LFC A Sargas FC
Jiří Landa – Pavel Hradil, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl vs Jan Navrátil – Erdenesaikhan Choijiljav, Stanislav Filip, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec
9. Milan Macela
19. Jindřich Skála
37. Pavel Hradil
39. David Hylas
59. Stanislav Filip
1. 10. 08 17:00 HANSP Sargas FC Homogen 1.FC B 4. 2:4 (1:3)
Velice pohledný zápas, který ukázal spoustu fotbalových momentů. Zvítězil lepší tým. Daniel Profous
Sargas FC Homogen 1.FC B
Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Dalibor Holaň, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Petr Karas – Petr Bureš, Radek Hlušička, Karel Poborský, Lukáš Reis, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
15., 46. František Synovec 7. Petr Bureš
11., 28., 36. Pavel Štěpánek
24. 9. 08 17:00 HANSP EKIS Praha A Sargas FC 3. 0:6 k.
Zpočátku neurovnané utkání, ve kterém oba týmy, zejména kvůli namoklému terénu bojovaly s nepřesností. Po půli se úroveň hry zlepšila, zejména u hostů. Ale po brance na 2:1 Sargas téměř přestal hrát a Ekis zaslouženě otočil. Emil Krása
EKIS Praha A Sargas FC
Jan Rezek – Jaromír Bulíř, Miroslav Hrevuš, Boris Pristaš, Jiří Sládek, Michal Vaněček vs Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Erdenesaikhan Choijiljav, Dalibor Holaň, David Hylas, Milan Kříž, Jakub Linger, Tomáš Ouřada, František Synovec
10. Jaromír Bulíř
53., 55. Boris Pristaš
12. Dalibor Holaň
47. Miroslav Čáslavka
17. 9. 08 17:00 HANSP Sargas FC Cvrčci FC 2. 1:3 (1:0)
V první půli domácí Sargas stačil fyzicky a zaslouženě vedl. Po změně stran se projevila převaha Cvrčků na střídačce. Otomar Ryvol, Petr Svatoň
Sargas FC Cvrčci FC
Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, David Hylas, Milan Kříž, Jakub Linger, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Novák, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek
5. Jan Navrátil 38. Marek Fojtů
44. Jiří Novák
52. Petr Štípl
46. Jiří Vecko
3. 9. 08 19:00 METE1 Martini BC Sargas FC 1. 1:3 (0:1)
Pohledné a vyrovnané utkání hrané fair-play.
Martini BC Sargas FC
Tomáš Bartoněk – Michal Bélai, Daniel Gill, Marián Gill, Michal Kačírek, Ondřej Mráz, Martin Ochozka, Miroslav Picek, Tomáš Slavík vs Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Dalibor Holaň, Daniel Hylas, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec