11. Socra FC AFK Karlín 11 2 0 9 17:48 4

So 25.10.08 08:45 DEKAN Nulová šance S.T.R.U.P.   (HL5F)
So 25.10.08 10:00 DEKAN Istanbul FC Callida CS   (HL5F)
So 25.10.08 11:15 DEKAN Ben Car Gremio   (HL8H)
So 25.10.08 12:30 DEKAN Tichý vánek Praetorians FC A   (HL8J)
So 25.10.08 13:45 DEKAN Kortar United FC F.R.F. mit vocet   (HL8K)
So 25.10.08 15:00 DEKAN Huntrs Sudden death   (HL8K)

8. 12. 08 20:45 DEKAN Viktoria Bítovská Demínka B 11. 4:3 (2:3)
Velice nervózní utkání, které však rozhodčí s přehledem ukočíroval. Hrálo se nahoru-dolů, ze strany na stranu. Velice dobře chytal brankář Demínky, i když byl lehce indisponován. Martin Machata
Viktoria Bítovská Demínka B
Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Karel Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec vs Jaroslav Pfeifer – Jan Kropík, Tomáš Linka, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Jiří Vlasák st.
11., 54. Jaroslav Heinitz
14. Lukáš Tyburec
56. Vladan Vachalec
1., 18., 27. Robert Spálavský 47. Jan Kropík
24. 11. 08 18:15 DEKAN Demínka B Trona CF 10. 2:3 (0:1)
Domácí hráli 60 minut fotbal, ale nedokázali vstřelit více branek. Hosté v posledních vteřinách rozhodli. Marcel Toporčák
Demínka B Trona CF
Daniel Materna – Jan Kropík, Tomáš Linka, Jaroslav Pfeifer, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Jiří Vlasák st. vs Evžen Vacek – Josef Alferi, Robert Alferi, Omar Alvado, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý, Julien Vinhas
43. Tomáš Linka
58. Robert Spálavský
11. Robert Alferi
38. Omar Alvado
60. Josef Alferi
10. 11. 08 18:15 DEKAN Spirit bar FC B Demínka B 9. 3:1 (2:0)
Spirit Bar si zajistil výhru už v prvním poločase, kdy si vybudoval dvoubrankový náskok. Po změně stran se hra vyrovnala a Demínka snížila. Vítěznou pojistku přidal Spirit až v poslední minutě.
Spirit bar FC B Demínka B
Martin Koutek – Radim Čižmar, Marek Halaj, Václav Mojžíš, David Pihrt, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Jaroslav Pfeifer – Lukáš Janotka, Jan Kropík, Tomáš Linka, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Tomáš Sýkora
9., 30. Marek Halaj
60. Václav Mojžíš
48. Tomáš Linka
3. 11. 08 18:15 DEKAN Demínka B Socra FC AFK Karlín 8. 4:5 (0:2)
Velmi zajímavé utkání, kde mužstvo Socry hrálo pouze ve čtyřech v poli, ale přesto dokázalo Demínku přehrát. Rozhodl větší klid a přesná střelba. Karel Šafařík, Michal Voldřich
Demínka B Socra FC AFK Karlín
Jaroslav Pfeifer – Lukáš Janotka, Jan Kropík, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Tomáš Sýkora, Tomáš Velinský vs Marek Himl – Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Petr Prokeš, Jaroslav Zajac
32., 44. Tomáš Velinský
35. Robert Spálavský
45. Jan Kropík
3. Jiří Netolický
10., 33., 40. Lukáš Mušinský
48. Jaroslav Zajac
20. 10. 08 18:15 DEKAN Pirelli Demínka B 7. 4:5 (2:3)
Velmi pěkné utkání, s mnoha šancemi, kde zvonily tyče. Pirelli sice dotáhli skóre, ale nakonec vlastními chybami v obraně pomohli Demínce k vítězství. Wiliam N´Simba, Miloslav Jírovec
Pirelli Demínka B
Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda vs Jaroslav Pfeifer – Lukáš Janotka, Jan Kropík, Tomáš Linka, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Tomáš Sýkora, Tomáš Velinský
19., 24., 58. František Kučera
38. Jiří Drha
8., 27. Tomáš Sýkora
14. Tomáš Velinský
51. Daniel Rmoutil
53. Robert Spálavský
13. 10. 08 18:15 zzNOVOB Demínka B Per ho tam 6. 1:6 (1:3)
Utkání hrubě ovlivnila nedisciplinovanost hráčů Demínky. Martin Nečas, Zdeněk Hnát
Demínka B Per ho tam
Jaroslav Pfeifer – Tomáš Linka, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Jiří Vlasák st. vs Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek
54. Zdeněk Majer
6. 10. 08 18:15 DEKAN Orgasmico L.S.D. Demínka B 5. 3:1 (1:0)
Svižně hrané utkání, velice slušné úrovně. Oba týmy chtěly hrát fotbal a n hře to bylo znát. V první půli se šance střídaly na obou stranách. Demínka dvakrát nastřelila tyč, ale gól dalo Orgasmico. Ve druhém poločase se ozstřílel Čížek z Orgasmica a dal výsledku konečnou podobu. Petr Deršák, Dušan Merta
Orgasmico L.S.D. Demínka B
Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, David Košacký, Matěj Prell, Martin Troup, Mikoláš Tuček vs Jaroslav Pfeifer – Jan Kropík, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Jiří Vlasák st.
3., 33., 47. Michal Čížek 37. Tomáš Velinský
29. 9. 08 18:15 DEKAN Demínka B Modrá vopice TJ 4. 1:2 (0:1)
Velmi vyrovnaný zápas, rychlý tvrdý, ale s minimem faulů. Až v závěru po gólu Demínky se začalo jiskřit. Demínka tlačila, ale vyrovnat se jí nepodařilo. Luděk Šrein
Demínka B Modrá vopice TJ
Jaroslav Pfeifer – Jan Kropík, Tomáš Linka, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Jiří Vlasák st., Daniel Zavadil vs Roman Jakubec – Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Jan Růžička
48. Tomáš Velinský 12. Viktor Klečar
44. Marek Jaroš
22. 9. 08 19:30 zzNOVOB Le Jardin Demínka B 3. 2:4 (0:0)
Vyrovnané utkání, v závěru šťastnější hosté. Ondřej Polák, Daniel Neuberg
Le Jardin Demínka B
Radek Podveský – Michal Budina, Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Makovec vs Daniel Rmoutil – Jan Kropík, Daniel Materna, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Jiří Vlasák st.
45. Karel Horký
53. Milan Makovec
46., 49., 56. Jan Kropík
50. Tomáš Velinský
15. 9. 08 18:15 DEKAN Demínka B Ještěrka 2. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém byla na obou stranách bojvnost, ale i kvalita ve hře s míčem, přičemž oba týmy si vytvořily řadu šancí. Demínka však dokázala lépe zakončit a tento rozdíl jí přinesl oba body. Viktor Kassl, Pavel Krejza
Demínka B Ještěrka
Jaroslav Pfeifer – Jan Kropík, Tomáš Linka, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil vs Jan Hrubý – Miroslav Benkovský, Jiří Cieciura, Miroslav Haisl, Jan Jovbak, Aleš Krušina, Vlastimil Všetečka
8. Daniel Rmoutil
40., 46. Daniel Zavadil
23 Daniel Zavadil
53 Jan Kropík
1. 9. 08 18:15 DEKAN Demínka B Žalud United 1.PC 1. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, hrané velmi korektně, přesto důrazně. Zápas rozhodla překvapivě situace, která se spíš dala očekávat od týmu Žalud, jehož výšková převaha byla jednoznačná. Přesto inkasovali gól hlavou a ještě k tomu v 60.minutě. Daniel Smrčka, Karel Hrubeš