11. Socra FC AFK Karlín 11 2 0 9 17:48 4

Pá 19.9.08 18:15 BECH Bublifuck VET Buran Buran VET   (VL4B)
Pá 19.9.08 19:30 BECH Rohožník United FC B KTB A   (HL7E)
Pá 19.9.08 20:45 BECH Sklenářka FC Hell´s boys   (HL4D)
Pá 10.10.08 16:45 zzJUNI1 Defect Praha Gólostroje FC   (HL8G)
Po 24.11.08 19:00 P1 Dodo´s kings Vyzunk FM   (HL4A)
Po 24.11.08 20:15 P1 Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)

8. 12. 08 20:45 DEKAN Viktoria Bítovská Demínka B 11. 4:3 (2:3)
Velice nervózní utkání, které však rozhodčí s přehledem ukočíroval. Hrálo se nahoru-dolů, ze strany na stranu. Velice dobře chytal brankář Demínky, i když byl lehce indisponován. Martin Machata
Viktoria Bítovská Demínka B
Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Karel Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec vs Jaroslav Pfeifer – Jan Kropík, Tomáš Linka, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Jiří Vlasák st.
11., 54. Jaroslav Heinitz
14. Lukáš Tyburec
56. Vladan Vachalec
1., 18., 27. Robert Spálavský 47. Jan Kropík
27. 11. 08 19:15 HRAB3 Žalud United 1.PC Viktoria Bítovská 10. 1:1 (0:0)
Bojovné utkání, skončilo zaslouženou remízou. Bítovská měla v posledních minutách dvě velké šance, ale neproměnila je. Jan Choura, Jiří Fiala
Žalud United 1.PC Viktoria Bítovská
Luboš Mucha – Petr Fulín, David Gumiňski, Adam Horák, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Pavel Řehánek, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek vs Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Karel Ondráček, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Josef Zitko
38. Petr Kucmocht 40. Miroslav Procházka
13. 11. 08 20:45 DEKAN Trona CF Viktoria Bítovská 9. 1:4 (0:0)
Bojovné utkání vyrovnaného průběhu. Téměř padesát minut se hrálo bez branek, protože oba týmy pozorně bránily. V závěru zápasu se prosadili střelci Viktorie a čtyřmi góly během šesti minut rozhodli o svém vítězství. Stanislav Smeták
Trona CF Viktoria Bítovská
Evžen Vacek – Josef Alferi, Robert Alferi, Omar Alvado, Stefano Milici, Michal Podubecký, Jiří Svátek, Libor Švec, Martin Sviatko, Pavel Trojan, Tomáš Veselý, Julien Vinhas vs Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Patka, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec
50. Jiří Svátek 49. Vladan Vachalec
52. Miroslav Procházka
54. Jaroslav Heinitz
55. Jiří Číla
6. 11. 08 19:00 P3 Viktoria Bítovská Spirit bar FC B 8. 0:2 (0:1)
Rychlé, slušné a vyrovnané utkání, rozhodly dva náhodné góly Spirit baru. Jiří Šlemr, Josef Mitošinka
Viktoria Bítovská Spirit bar FC B
Ivo Kristovič – Jaroslav Heinitz, Karel Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec, Josef Zitko vs Martin Koutek – Marek Halaj, Vidan Kolarevič, Václav Mojžíš, David Pihrt, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
16. David Pihrt
36. Vidan Kolarevič
23. 10. 08 18:00 HRAB3 Socra FC AFK Karlín Viktoria Bítovská 7. 2:4 (1:3)
Hezký zápas se spoustou šancí, bez zbytečných hádek. Lukáš Zindulka
Socra FC AFK Karlín Viktoria Bítovská
Marek Himl – Martin Jaroš, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac vs Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Josef Zitko
29., 34. Jiří Netolický 5., 6. Miroslav Procházka
8. Lukáš Tyburec
59. OG
13. 10. 08 18:15 DEKAN Viktoria Bítovská Pirelli 6. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, výborné úrovně. V prvním poločase oba týmy dobře bránli, takže skóre otevřeli až těsně před přestávkou hráči Pirelli vlastní brankou. Po změně stran Pirelli ještě zvýšilo důraz a v závěru dvěma slepenými góly otočilo vývoj ve svůj prospěch.
Viktoria Bítovská Pirelli
Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Patka, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec, Josef Zitko vs Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina
29. OG 54. František Kučera
56. Jiří Drha
39. Petr Novák
6. 10. 08 19:30 HANSP Per ho tam Viktoria Bítovská 5. 1:1 (1:0)
Korektně hrané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Tomáš Miko, Pavel Švejda
Per ho tam Viktoria Bítovská
Jan Majerík – Robert Hotový, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek vs Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec, Josef Zitko
9. Jan Škurek 53. Jaroslav Heinitz
29. 9. 08 19:30 HANSP Viktoria Bítovská Orgasmico L.S.D. 4. 2:3 (1:3)
Orgasmico mělo od začátku navrch a zaslouženě vyhrálo. Pěkný, čistý zápas. Lukáš Kuba, Miroslav Sládek
Viktoria Bítovská Orgasmico L.S.D.
Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec, Josef Zitko vs Martin Troup – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, David Košacký, Filip Kříž, Matěj Prell, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil
27. Tomáš Heinitz
54. Vladan Vachalec
13., 30. David Košacký
13. Tomáš Zvelebil
23. 9. 08 19:15 HRAB2 Modrá vopice TJ Viktoria Bítovská 3. 2:1 (0:1)
Tvrdě hrané utkání, se šťastným koncem pro Vopici. Jiří Šipoš, Pavel Šipoš
Modrá vopice TJ Viktoria Bítovská
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Daniel Navrátil, Jan Růžička, Petr Šilhánek vs Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jaroslav Ondráček, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Pavel Vachalec, Josef Zitko
35. Viktor Klečar
57. Jan Růžička
19. Jaroslav Heinitz
18. 9. 08 18:00 HRAB2 Viktoria Bítovská Le Jardin 2. 1:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas s minimem šancí. Snaha a rychlost Le Jardinu neslavila úspěch proti klidné a organizované hře Bítovské. Rozhodnutí přišlo po nenápadné akci, kdy hráč Viktorie nadvakrát dotlačil míč do sítě. Robert Rameš, Michal Válek
Viktoria Bítovská Le Jardin
Ivo Kristovič – Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Karel Ondráček, Lukáš Tyburec, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec, Josef Zitko vs Radek Podveský – Miroslav Andrt, Jan Chaloupka, Roman Dočekal, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec
12. Tomáš Heinitz
1. 9. 08 19:00 P3 Ještěrka Viktoria Bítovská 1. 1:0 (1:0)
Slušně hrané utkání, ve kterém rozhodla šťastná branka o vítězství Ještěrky. Lubomír Kubička, Petr Kytka