11. Socra FC AFK Karlín 11 2 0 9 17:48 4

Pá 19.9.08 19:30 HANSP Těžká demence PAPE Dejvice   (HL5E)
Pá 19.9.08 20:45 HANSP Fugas CF B Batalion 91 A   (HL6E)
Po 27.10.08 18:15 HANSP Ya Basta! A KC. Wallabies   (HL7A)
Po 27.10.08 19:30 HANSP J.R.Club B Rachot   (HL7A)
Po 17.11.08 12:30 HANSP Liboc united Bruchos HFC   (HL6I)
Po 17.11.08 13:45 HANSP Kulva PVC Junior Motol   (HL6J)

8. 12. 08 19:30 zzTKSPA Pirelli Orgasmico L.S.D. 11. 3:4 (2:1)
Utkání výborné úrovně, hrané v rychlém tempu. Pirelli začali lépe a hned v úvodu získali dvoubrankový náskok. Orgasmico brzy snížilo a po přestávce otočilo vývoj zápasu. Pirelli ještě zdramatizovali závěr třetí brankou.

Rozhodčí označil střelce Orgasmica pouze čísly dresů, aniž by se obtěžoval zjistit, že na soupisce ŽÁDNÁ NEJSOU! Doplnění možné na adrese 6A.liga@rbpress.cz
Pirelli Orgasmico L.S.D.
Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina vs Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, David Košacký, Andrew Mowat, Matěj Prell, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil
2. Jiří Drha
3. Marek Šetina
57. David Culek
8., 34., 36., 48. OG
24. 11. 08 18:15 zzNOVOB Orgasmico L.S.D. Per ho tam 10. 5:0 (1:0)
Zápas se hrál na velmi těžkém, zledovatělém povrchu. První poločas vypadal vyrovnaně, ale začátek druhé půle hrubě nevyšel hostům, kteří třikrát inkasovali v prvních pěti minutách. Jiří Fejfar, Luděk Markvart
Orgasmico L.S.D. Per ho tam
Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, David Košacký, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil vs Michal Majerík – David Cestr, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek
2., 32. Mikoláš Tuček
33. Ondřej Kolanda
35., 57. Karel Jůza
10. 11. 08 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Žalud United 1.PC 9. 4:0 (2:0)
Zápis nedodán, zjištěny pouze základní údaje.
Orgasmico L.S.D. Žalud United 1.PC
Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Ondřej Kolanda, David Košacký, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil vs Luboš Mucha – Petr Fulín, David Gumiňski, Adam Horák, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Petr Musil, Roman Neužil, Pavel Řehánek, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek
10., 20., 40., 50. OG
3. 11. 08 19:30 HANSP Modrá vopice TJ Orgasmico L.S.D. 8. 4:2 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný. Po změně stran se ujalo vedení Orgasmico, ale dlouho mu to nevydrželo. Modrá vopice vzápětí dvěma góly otočila skóre a vítězství už si nenechala ujít. Lukáš Drbola
Modrá vopice TJ Orgasmico L.S.D.
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Jan Růžička, Petr Šilhánek, David Surowiecki vs Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, David Košacký, Matěj Prell, Jan Spěvák
6. Jiří Kubelka
32., 34. Petr Šilhánek
54. Viktor Klečar
6. Jan Spěvák
31. David Košacký
20. 10. 08 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Le Jardin 7. 6:0 (4:0)
Pohledná hra na obou stranách, efektivní koncovka pouze na straně Orgasmica, které si připsalo zasloužené vítězství. Lukáš Drbola, Milan Kočí
Orgasmico L.S.D. Le Jardin
Milan DařinaKarel Jůza, Ondřej Kolanda, David Košacký, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček vs Radek Podveský – Michal Borovan, Michal Budina, Jan Chaloupka, Roman Dočekal, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Petr Semerád
1. Ondřej Kolanda
2. Mikoláš Tuček
6. Martin Troup
26. Karel Jůza
41., 49. Jan Spěvák
13. 10. 08 19:30 HANSP Ještěrka Orgasmico L.S.D. 6. 0:6 k.
Z týmu Ještěrka se i po uplynutí čekací doby dostavili pouze tři hráči. Ladislav Kautský
Ještěrka Orgasmico L.S.D.
vs Milan Dařina – Michal Čížek, Karel Jůza, David Košacký, Matěj Prell, Mikoláš Tuček
6. 10. 08 18:15 DEKAN Orgasmico L.S.D. Demínka B 5. 3:1 (1:0)
Svižně hrané utkání, velice slušné úrovně. Oba týmy chtěly hrát fotbal a n hře to bylo znát. V první půli se šance střídaly na obou stranách. Demínka dvakrát nastřelila tyč, ale gól dalo Orgasmico. Ve druhém poločase se ozstřílel Čížek z Orgasmica a dal výsledku konečnou podobu. Petr Deršák, Dušan Merta
Orgasmico L.S.D. Demínka B
Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, David Košacký, Matěj Prell, Martin Troup, Mikoláš Tuček vs Jaroslav Pfeifer – Jan Kropík, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Jiří Vlasák st.
3., 33., 47. Michal Čížek 37. Tomáš Velinský
29. 9. 08 19:30 HANSP Viktoria Bítovská Orgasmico L.S.D. 4. 2:3 (1:3)
Orgasmico mělo od začátku navrch a zaslouženě vyhrálo. Pěkný, čistý zápas. Lukáš Kuba, Miroslav Sládek
Viktoria Bítovská Orgasmico L.S.D.
Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec, Josef Zitko vs Martin Troup – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, David Košacký, Filip Kříž, Matěj Prell, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil
27. Tomáš Heinitz
54. Vladan Vachalec
13., 30. David Košacký
13. Tomáš Zvelebil
22. 9. 08 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Trona CF 3. 0:4 (0:0)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou týmu Trona. Pavel Švejda, Pavel Miko
Orgasmico L.S.D. Trona CF
Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Ondřej Kolanda, Martin Troup vs Evžen Vacek – Josef Alferi, Robert Alferi, Omar Alvado, Daniel Janko, Stefano Milici, Michal Podubecký, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý, Julien Vinhas
40. Josef Alferi
54., 56. Julien Vinhas
59. Daniel Janko
15. 9. 08 19:30 HANSP Spirit bar FC B Orgasmico L.S.D. 2. 4:4 (2:1)
Orgasmico nastoupilo od začátu pouze se čtyřmi hráči v poli. Hodně statická hra Spirit baru však nedonutila 4 bránící borce k většímu pohybu a tak mohli vydržet celých 60 minut hrozit z brejků. Spirit se vždy ujal vedení, ale ani dvojité vyrovnání Orgasmica ho nevarovalo a tak přišla poslední minuta a s ní neubráněná standardka. Zcela nepokrytý gólman hostů výstavní trefou zajistil Orgasmicu cenný bod. Jaroslav Vimer, Martin Jaroš
Spirit bar FC B Orgasmico L.S.D.
Martin Koutek – Marek Halaj, Igor Šefraný, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Filip, Ondřej Kolanda, Tomáš Zvelebil
3. Marek Halaj
14., 41. Miroslav Zahradníček
57. Tomáš Zahradníček
50 Igor Šefraný 24., 52. Tomáš Zvelebil
60. Milan Dařina
4. 9. 08 18:00 HRAB3 Orgasmico L.S.D. Socra FC AFK Karlín 1. 4:1 (1:0)
Pohodové utkání, odehrané v přátelské atmosféře. Petr Vaněk
Orgasmico L.S.D. Socra FC AFK Karlín
Milan Dařina – Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, David Košacký, Matěj Prell, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil vs Marek Himl – Štěpán Eliáš, Martin Jaroš, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Petr Prokeš