11. Socra FC AFK Karlín 11 2 0 9 17:48 4

Ne 14.9.08 15:00 zzNOVOB Old Mosquitos Saens 1.FC C   (HL7L)
Ne 14.9.08 16:15 zzNOVOB Rokoska Colo-Colo   (HL6K)
So 27.9.08 08:45 zzNOVOB Blizzard ZM Kapr tým 86 B   (HL6G)
So 27.9.08 10:00 zzNOVOB Cosmetic Atomový veverky A   (HL7G)
Ne 5.10.08 15:00 zzNOVOB Target FC Pražští lvi   (HL7L)
Ne 5.10.08 16:15 zzNOVOB Bílá pohroma Eskadra smrti   (HL7I)

8. 12. 08 20:45 ARIT Per ho tam Žalud United 1.PC 11. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí neproměnili několik šancí a nakonec byla rádi za hubené vítězství. Petr Šeba, Petr Šmejkal
Per ho tam Žalud United 1.PC
Filip Hurník – Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Pavel Martinčík vs Roman Neužil – Petr Fulín, David Gumiňski, Adam Horák, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Pavel Řehánek, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek
27. Michal Majerík 24. Pavel Řehánek
33. OG
24. 11. 08 18:15 zzNOVOB Orgasmico L.S.D. Per ho tam 10. 5:0 (1:0)
Zápas se hrál na velmi těžkém, zledovatělém povrchu. První poločas vypadal vyrovnaně, ale začátek druhé půle hrubě nevyšel hostům, kteří třikrát inkasovali v prvních pěti minutách. Jiří Fejfar, Luděk Markvart
Orgasmico L.S.D. Per ho tam
Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, David Košacký, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil vs Michal Majerík – David Cestr, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek
2., 32. Mikoláš Tuček
33. Ondřej Kolanda
35., 57. Karel Jůza
10. 11. 08 18:15 zzNOVOB Per ho tam Modrá vopice TJ 9. 0:0 (0:0)
Pohledné a rychlé utkání, které pobavilo oko diváka(jednoho). Ovšem gólové šance zůstaly neproměněny, hlavně díky výborným zákroků obou brankářů. Tomáš Baier
Per ho tam Modrá vopice TJ
Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Pavel Martinčík vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Petr Šilhánek
3. 11. 08 19:30 zzNOVOB Le Jardin Per ho tam 8. 1:0 (1:0)
Oboustranně pohledné a vyrovnané utkání. Proti týmu Le Jardin se postavily rovněž tyče soupeřovy branky.
Le Jardin Per ho tam
Milan Makovec – Michal Budina, Jan Chaloupka, Roman Dočekal, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Radek Podveský, Petr Semerád vs Filip Hurník – David Cestr, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Jan Škurek
26. Karel Horký 36 Milan Makovec
20. 10. 08 18:15 zzNOVOB Per ho tam Ještěrka 7. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání zajímavého průběhu. Po bezbrankovém prvním poločase, se Ještěrka ujala vedení, které jí vydrželo téměř do konce. V posledních dvou minutách, však M.Majerík dvěma slepenými góly otočil skóre a rozhodl o šťastném vítězství.
Per ho tam Ještěrka
Filip Hurník – Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Pavel Martinčík vs Martin Görög – Miroslav Benkovský, Jiří Cieciura, Miroslav Görög, Miroslav Haisl, Jan Hrubý, Jan Jovbak, Roman Korbut, Lukáš Křížek
59., 60. Michal Majerík 39. Jan Jovbak
13. 10. 08 18:15 zzNOVOB Demínka B Per ho tam 6. 1:6 (1:3)
Utkání hrubě ovlivnila nedisciplinovanost hráčů Demínky. Martin Nečas, Zdeněk Hnát
Demínka B Per ho tam
Jaroslav Pfeifer – Tomáš Linka, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Jiří Vlasák st. vs Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek
54. Zdeněk Majer
6. 10. 08 19:30 HANSP Per ho tam Viktoria Bítovská 5. 1:1 (1:0)
Korektně hrané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Tomáš Miko, Pavel Švejda
Per ho tam Viktoria Bítovská
Jan Majerík – Robert Hotový, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek vs Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec, Josef Zitko
9. Jan Škurek 53. Jaroslav Heinitz
29. 9. 08 18:15 zzNOVOB Trona CF Per ho tam 4. 1:2 (1:1)
Vyhrál šťastnější, ne lepší tým. Tomáš Kőrbler, Martin Zdeněk
Trona CF Per ho tam
Evžen Vacek – Josef Alferi, Omar Alvado, Daniel Janko, Stefano Milici, Michal Podubecký, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý, Julien Vinhas vs Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Jan Škurek
11. Libor Švec 21., 45. Robert Hotový
22. 9. 08 18:15 zzNOVOB Per ho tam Spirit bar FC B 3. 2:1 (0:0)
Zápas se vyvíjel ve vysokém tempu. Per ho tam měli hráče na střídání a proto více sil ve druhém poločase a navíc je podržel svými zákroky skvělý gólman. Michal Tichý, Petr Tichý
Per ho tam Spirit bar FC B
Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Pavel Martinčík vs Martin Koutek – Daniel Bitter, Jiří Holoch, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
32. David Cestr
47. Michal Majerík
58. Tomáš Zahradníček
15. 9. 08 18:15 zzNOVOB Socra FC AFK Karlín Per ho tam 2. 1:6 (0:2)
Per ho tam byli techničtější a pohyblivější. Výhodou také bylo časté střídání, narozdíl od Socry, která neměla na lavičce nikoho. Díky tomu odešla fyzicky, takže konec utkání patřil jednoznačně herně i brankově hostům. Pavel Bočan
Socra FC AFK Karlín Per ho tam
Marek Himl – Antonín Mirga, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jaroslav Rozkydal, Jaroslav Zajac vs Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Michal Majerík, Pavel Martinčík
34. Jaroslav Zajac 26., 48., 58. Jiří Majer
28., 50., 60. David Cestr
1. 9. 08 18:15 zzNOVOB Per ho tam Pirelli 1. 1:4 (0:1)
Pohledné, ale jednoznačné utkání. Domácí doplatili na taktickou nevyzrálost, ačkoli byli lepším týmem. Pavel Bočan
Per ho tam Pirelli
Jan Majerík – Miloš Ečer, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek vs Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda