Ne 5.4.09 16:15 HANSP Medvědi B Šotgani   (HL6K)
Ne 5.4.09 17:30 HANSP Paraguay Kerata Chíjos   (HL5I)
St 29.4.09 19:30 zzNOVOB Killing power FC Rudý teror   (HL6C)
St 29.4.09 20:45 zzNOVOB Kříženeček Bílej balet   (HL6C)
St 20.5.09 19:30 ARIT Black Jack Ecotoner   (VL4A)
St 20.5.09 20:45 ARIT Sparta Popularos MVS Vršovice A   (HL6C)

22. 6. 09 18:15 KBELY Per ho tam Palmeiras Prosek 11. 5:2 (2:1)
Bojovné utkání s velkým množstvím nakopávaných balónů. Hru ztěžoval hustý déšť. Pavel Rychetský
Per ho tam Palmeiras Prosek
Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Pavel Martinčík vs Michal Vaškových – David Beránek, Filip Dlabola, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Marek Novotný, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý, Michal Stáňo
16. David Cestr
24., 57. Robert Hotový
42., 48. Zdeněk Majer
6. Zdeněk Sekavec
43. Filip Dlabola
8. 6. 09 18:15 zzNOVOB Merck stars Per ho tam 10. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný průběh zápasu a poklidné tempo narušila až 26.minuta, kdy šel Merck do vedení. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil a domácí dovedli utkání k vítěznému konci. Jan Šulc, Miroslav Dubský
Merck stars Per ho tam
Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Jiří Javornický, Aleš Podoubský, Ivo Pospíšil, Jaroslav Štolfa vs Michal Majerík – Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Filip Hurník, Zdeněk Majer, Pavel Martinčík
26. Michal Janků
45. Jiří Javornický
1. 6. 09 18:15 zzNOVOB Per ho tam Prohibice FKK 9. 1:3 (1:2)
Zápis nedodán, zjištěny pouze základní údaje. Doplnění střelců, eventuelně poločasového výsledku možné na adrese redakce@rbpress.cz
Per ho tam Prohibice FKK
Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík vs Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Jan Dokoupil, Martin Dostál, Jakub Novotný, Ondřej Roflík
20. OG 15., 25., 45. OG
25. 5. 09 18:15 zzNOVOB Inter Bubeneč Per ho tam 8. 3:0 (2:0)
Zápas byl v poli vyrovnaný, ale hosté neproměňovali své šance.
Inter Bubeneč Per ho tam
Vlastimil Burian – Jiří Brabec, Ondřej Čmelík, Jakub Malina, Karel Pohan, Pavel Viochna, Tomáš Vyčichlo vs Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Pavel Martinčík, Jan Škurek
14. Tomáš Vyčichlo
29., 36. Jiří Brabec
18. 5. 09 18:15 zzNOVOB Per ho tam Trona CF 7. 4:3 (1:2)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, hráno bez rozhodčího.
Per ho tam Trona CF
Filip Hurník – Miloš Ečer, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík vs Michal Podubecký – Josef Alferi, Robert Alferi, Omar Alvado, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan, Evžen Vacek, Tomáš Veselý, Julien Vinhas
6. Tomáš Hromádko
32. Michal Majerík
40. Pavel Martinčík
43. Zdeněk Majer
14., 59. Tomáš Veselý
26. Omar Alvado
4. 5. 09 18:15 zzNOVOB Traktor Praha A Per ho tam 6. 1:4 (0:2)
Rozhodčí se nevyjádřil! Pavel Řezníček, Milan Rýpar
Traktor Praha A Per ho tam
Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Filip Hurník – Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek
38. Petr Hošek 10. Zdeněk Majer
25. Jan Škurek
45. Petr Hromádko
48. Tomáš Hromádko
27. 4. 09 18:15 zzNOVOB Per ho tam Pirelli 5. 2:5 (0:3)
Hosté byli jednoznačně lepší, soupeře takřka k ničemu nepustili. Jiří Panocha, Pavel Havlín
Per ho tam Pirelli
Filip Hurník – Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek vs Martin Svoboda – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina
52. Michal Majerík
59. Tomáš Hromádko
3., 57. Michal Kolářík
12. František Jirsa
19., 45. Jiří Drha
20. 4. 09 18:15 zzNOVOB Litrpůl FC Per ho tam 4. 6:1 (3:0)
Vcelku jednoznačné utkání, jehož ráz určily tři rychlé góly domácích v prvních šesti minutách. Po počáteční nadílce se hra uklidnila a domácí zápas relativně v poklidu kontrolovali a z brejků přidávali další branky. Hosté nehráli špatně, ale výborná obrana domácích jim toho moc nedovolila. Pavel Matoušek, Petr Janoušek
Litrpůl FC Per ho tam
Daniel Strouhal – Karel Horák, Jan Karabec, Petr Kovařík, Martin Krtil, Peter Munduch, Jiří Panoš, Martin Žižka st. vs Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík
2. Martin Krtil
4., 48. Petr Kovařík
6., 32. Jan Karabec
52. Jiří Panoš
53. Zdeněk Majer
15. 4. 09 18:45 STER2 Per ho tam Ratajski démoni 3. 0:3 (0:0)
Poklidné utkání, hrané ve vlažném tempu, vyhrál tým s lepší koncovkou. Pavel Libecajt, Daniel Šmídek
Per ho tam Ratajski démoni
Filip Hurník – Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek vs Daniel Láska – Ladislav Brázda, Jakub Jirásek, Milan Novák, Pavel Pokorný, Václav Šprdlík, Petr Ziegner
32. OG
38., 45. Václav Šprdlík
6. 4. 09 18:15 zzNOVOB Veltěž SC Per ho tam 2. 5:2 (1:0)
Hosté v první půli nevyužili několik tutovek a po třech gólech během čtyř minut ztratili celý zápas. Techničtější domácí si už i přes dvojnásobné snížení náskok pohlídali. Pavel Bočan
Veltěž SC Per ho tam
Jiří Kalfař – Tomáš Ciolek, Daniel Dvořák, Filip Dvořák, Martin Hilský, Bohumil Pavlík, Michal Pfaf, David Šerhant, Tomáš Smaha, Jan Srb vs Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík
25., 53. Michal Pfaf
40., 41., 44. David Šerhant
45. Michal Majerík
46. Miloš Ečer
30. 3. 09 18:15 zzNOVOB Paráda Per ho tam 1. 1:2 (1:0)
V prvním poločase měli domácí převahu. Využili je však ke vstřelení pouze jednoho gólu. Do druhého poločasu nastoupili Per ho tam jako vyměnění a zápas po zásluze otočili.