Po 1.9.08 19:00 P2 Dřevorubci Modřany S SuperNova L.F.C.   (SVL2B)
Po 1.9.08 20:15 P2 Borek hodinářství 1.FC Santa Dominica   (HL2A)
St 10.9.08 16:45 zzPANK2 Suchá dáseň AC CFG Suchdol   (HL8D)
St 10.9.08 18:00 zzPANK2 AC/DC FC Boss Team   (HL8C)
Po 29.9.08 17:00 zzS2 AG team Jouda CK   (HL6D)

6. 12. 08 11:15 P2 Folprecht 1.FC VET Bublifuck VET 9. 2:3 (1:2)
První poločas byl fotbalovější, ale také emotivnější. Po změně stran se emoce trochu zklidnily, nicméně upadla i kvalita hry. Bublifuck byl šťastnějším týmem, odolal i posledních 13 minut, kdy dohrával ve čtyřech, po zranění jednoho hráče. Hráči Folprechtu se zbytečně hádali a pak jim chyběl klid při hře. Lukáš Velebil
Folprecht 1.FC VET Bublifuck VET
René Stacho – Petr Fliegel, Petr Grohman, Jiří Hrodek, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, Pavel Viktoryn vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Pavel Řápek, Petr Šimsa
22. Josef Körner ml.
48. Petr Fliegel
11. Petr Lukavský
15., 42. Jaroslav Chmela
22. 11. 08 08:45 TEMPO Bublifuck VET Oblouci 81 AFC 8. 2:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas hraný ve slušném tempu, dopadl lépe pro hostující Oblouky. Jan Musil, Filip Mátl
Bublifuck VET Oblouci 81 AFC
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Pavel Řápek, Petr Šimsa vs Zdeněk Vybíral – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman
14. Michal Máka
17. Pavel Řápek
27., 43. Petr Kruml
35. Rudolf Zuman
7. 11. 08 17:00 HANSP Ecotoner Bublifuck VET 7. 2:3 (1:1)
Utkání se odehrálo v přátelské atmosféře. Bublifuck si výhru o gól zasloužil. Roman Werner, Josef Glaser
Ecotoner Bublifuck VET
Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Jan Farkaš, Milan Hlavatý, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Pavel Papoušek, Pavel Řápek, Pavel Strunz
9., 56. Tomáš Kopecký 29., 34. Petr Lukavský
46. Michal Máka
22. 10. 08 17:00 HANSP Bublifuck VET Károv ZJ veteran 6. 1:3 (0:2)
Bublifuck byl aktivnější, ale Károv měl lepší zakončení. Územní převaha nebyla Bubliucku nic platná, protože Károv se prosazoval z protiútoků. Michal Krupička
Bublifuck VET Károv ZJ veteran
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Petr Šimsa, Pavel Strunz vs Petr Vítek – Štěpán Jakeš, Jiří Košťál, Radek Motyka, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich
45. Petr Lukavský 16., 52. Jaromír Rajský
30. Radek Motyka
18. 10. 08 15:00 HANSP Válcovna plechu VET Bublifuck VET 5. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, které přineslo zaslouženou remízu. "no prostě pupkáči váleli" ! Karel Brousil, David Petrouš
Válcovna plechu VET Bublifuck VET
Zdeněk Sekavec – Jiří Fiala, Milan Letoch, Pavel Novák, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Pavel Papoušek, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Pavel Strunz
17. Jiří Fiala
32. Pavel Novák
44. Petr Syrůček
22. Petr Lukavský
31. Pavel Lukavský
52. Michal Máka
3. 10. 08 17:00 HANSP Bublifuck VET Orion Praha SK A 4. 11:0 (6:0)
Jednoznačný zápas v režii Bublifuku. Borci z Orionu hráli první poločas ve čtyřech v poli a po poločase bylo rozhodnuto. Michal Marek
Bublifuck VET Orion Praha SK A
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Pavel Papoušek, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Pavel Strunz vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Milan Habuda, Vojtěch Kelt, Jan Mach, Jiří Samec, Petr Zienert
5. Pavel Řápek
10., 16., 18., 38., 59. Petr Lukavský
14. Jaroslav Chmela
17., 36. Pavel Strunz
32., 49. Pavel Lukavský
26. 9. 08 18:15 HANSP DE VILDA VET Bublifuck VET 3. 2:1 (0:0)
Slušně hraný zápas, ve kterém vítěze podržel jeho brankář a dobře postavené tyče. Jaroslav Červenka
DE VILDA VET Bublifuck VET
Jiří Vyhnánek – Josef Bousek, Jan Hrubý, Jiří Lukáš, Václav Morch, Martin Pikora, Julius Sebestyén, Marek Šrámek, Milan Tichý vs Pavel Souček – Jindřich Bárta, Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Petr Šimsa, Pavel Strunz
53. Marek Šrámek
55. Milan Tichý
55. Jaroslav Chmela
19. 9. 08 18:15 BECH Bublifuck VET Buran Buran VET 2. 5:2 (3:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu, technika háčů srovnatelná s Gambrinus ligou. Díky mnoha brankám jsme si připadali jako na střelnici. Zápas proběhl v duchu fair-play. Vladan Vachalec, Josef Zitko
Bublifuck VET Buran Buran VET
Pavel Řápek – Jindřich Bárta, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Petr Šimsa, Pavel Strunz vs Luděk Šrein – Milan Barták, Zdeněk Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Zdeněk Růžička, Jan Teubner
2., 35. Petr Lukavský
18. Petr Konfršt
27., 36. Pavel Strunz
16., 26. Zdeněk Barták
3. 9. 08 17:00 HANSP Bublifuck VET Klár rávla VET 1. 1:0 (1:0)
Slušně vedený zápas se šancemi na obou stranách. Zvítězil šťastnější tým. Jiří Bouše, Jiří Bouše ml.
Bublifuck VET Klár rávla VET
Pavel Souček – Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Pavel Papoušek, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Pavel Strunz vs Miroslav Kastner – Petr Dolejší, Martin Flegr, Alan Leier, Petr Nachtigall, Pavel Novák, Ivan Rillich, Jiří Vondrášek, Jiří Zbořil, Jiří Zeman