Út 2.9.08 17:00 zzHAGIB Kenguru FC B Trilog TJTN FC   (HL8C)
Út 2.9.08 18:15 zzHAGIB Ansámbl Poblióni FC   (HL7D)
Ne 19.10.08 15:00 zzPANK2 Ecotoner Oblouci 81 AFC   (VL4B)
Ne 19.10.08 16:15 zzPANK2 Befeleme Yamato Day 02   (HL6L)
St 3.12.08 17:00 DEKAN Paseka FC Merck stars   (HL6C)
St 3.12.08 18:15 DEKAN Paradentol 1.FC Exact FC A   (HL5C)

8. 12. 08 18:15 zzTKSPA Ortopedie Čechie 12° SUP 13. 1:1 (0:0)
Poklidné utkání slušné úrovně. První poločas skončil bez branek. I po přestávce to vypadalo, že kdo dá první gól vyhraje. Do vedení se deset minut před koncem dostala Ortopedie, ale Čechie záhy vyrovnala. Jiří Soukup
Ortopedie Čechie 12° SUP
Jiří PavlíkArnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Jaroslav Kvašňák, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
50. Miroslav Vlček 54. Karel Bednář
1. 12. 08 19:00 P3 Čechie 12° SUP Nic Moc Boys SUP 12. 3:2 (1:2)
Velice hezky takticky odehrané utkání. Petr Honsa, Lukáš Melichar
Čechie 12° SUP Nic Moc Boys SUP
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Pavel Naď – Jiří Čermák, Aleš Leger, Miloslav Moc, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Michal Strohs
18. Karel Bednář
33. Miroslav Trnka
45. Ladislav Košťál
25., 30. Jiří Čermák
22. 11. 08 10:00 zzNKBE Kbelák FC SUP Čechie 12° SUP 11. 0:5 (0:1)
Zpočátku vyrovnané utkání se na začátku druhé půle změnilo v exhibici Čechie. Kbelák poté zabral, ale špatný terén a vlastní nervozita mu nedovolily skórovat. Libor Lacina, Tomáš Hrdý
Kbelák FC SUP Čechie 12° SUP
Kamil Kyral – Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
2. Jan Hruška
40. OG
42., 56. Karel Bednář
43. Miloš Svoboda
12. 11. 08 18:15 zzNOVOB Čechie 12° SUP Kapr tým SUP 10. 0:3 (0:2)
Ze začátku napínavé utkání, ve druhém poločase exhibice Kaprů, kteří již oslavovali mistrovský titul. Čechie však byla důstojným soupeřem. Hráno v duchu fair play. Václav Jílek
Čechie 12° SUP Kapr tým SUP
Luděk Štěpánek – Ladislav Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš
6., 46. Milan Škoda
16. Jiří Melč
22. 10. 08 18:00 ZAK Cormoran FC SUP Čechie 12° SUP 8. 1:4 (1:1)
Oboustranně pohledné a férově hrané utkání, ve kterém Cormoran doplatil na alternovaný brankářský post a zbytečné chyby v obraně. Marek Jaroš, Jan Hanzlík
Cormoran FC SUP Čechie 12° SUP
Jiří Vacík – Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, František Vomáčka vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
21. Jan Trnka 8., 41. Jiří Štróbl
39. Pavel Dlouhý
50. Jiří Odvody
13. 10. 08 19:00 P1 Čechie 12° SUP Betl KFK SUP 7. 3:2 (2:0)
Zápas byl balzámem na duši hráče Hanspaulky. Žádné záludnosti, klid a fotbalové umění. Rozhodla širší lavička na straně Čechie. Aleš Řeřicha, Jan Oswald
Čechie 12° SUP Betl KFK SUP
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Petr Petřík – Jan Chleboun, Jiří Doležal, Karel Groš, Antonín Herzog, Štefan Klíma, Josef Krupička, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Josef Svatek
5., 51. Luděk Koutný
25. Pavel Dlouhý
51. Jan Chleboun
54. Josef Krupička
7. 10. 08 18:00 HRAB2 Suprtechno Čechie 12° SUP 6. 1:2 (1:2)
Čechie vyhrála zaslouženě, Suprtechnu ve druhém poločase došly síly. Daniel Vítek, Pavel Hampl
Suprtechno Čechie 12° SUP
Petr Řezníček – Karel Anděra, Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
17. Jiří Šipoš 22. Jan Hruška
29. Jiří Odvody
29. 9. 08 17:00 ARIT Čechie 12° SUP AGČV/Ajax 5. 1:0 (0:0)
O něco aktivnější Čechie se nakonec dokázala prosadit po dobře rozehraném rohu, když chvíli předtím soupeř nastřelil tyč prázdné brány... Závěrečný nápor Ajaxu k vyrovnání nevedl.
Čechie 12° SUP AGČV/Ajax
Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Pavel Boček – Petr Blaschke, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Miloslav Lev, Vítězslav Ryšánek
48. Jan Hruška
22. 9. 08 17:45 zzPANK1 Zelená liška TJ SUP A Čechie 12° SUP 4. 3:3 (1:1)
Čechie od začátku vedla a ve druhém poločase získala dvoubrankový náskok. Fotbalovější Zelená liška však zabrala, ovládla konec utkání a podařilo se jí vyrovnat. Luboš Olmr, Lukáš Martínek
Zelená liška TJ SUP A Čechie 12° SUP
Libor Sněhota – Jaroslav Budín, Jaroslav Jačka, Jan Koukal, Alexandr Kurz, Karel Prokop vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
26., 58. Alexandr Kurz
49. Jan Koukal
53 Karel Prokop 6. Zdeněk Kuttler
36. Miloš Svoboda
47. Ladislav Košťál
15. 9. 08 17:00 DEKAN Čechie 12° SUP Tučňáci SUP A 3. 4:5 (0:2)
Neuvěřitelný zápas - první půle vyrovnaná, ale Tučňáci vedli 2:0. Ve druhé půli Čechie zlepšila hru a utkání zaslouženě obrátila, ale za stavu 4:2 chybovala a brankář řešil jasnou šanci Tučňáků rukou mimo vápno a byl vyloučen. Toho Tučňáci využili a ke smůle Čechie zápas znovu otočili. Viktor Kassl, Pavel Krejza
Čechie 12° SUP Tučňáci SUP A
Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Jiří HroníkArnošt Barták, Pavel Bílek, Stanislav Lehocký, Dušan Malý, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík
34., 40., 50. Jan Hruška
47. Jiří Štróbl
54 Luděk Štěpánek 18., 59. Arnošt Barták
23. Dušan Malý
54. Lubomír Paprčka
57. Pavel Bílek
9. 9. 08 16:45 zzBALK Orion Praha SK SUP A Čechie 12° SUP 2. 1:2 (0:0)
Na velkém hřišti se hrálo převážně pohledné utkání. Na straně Čeche byla početní převaha a tím i fyzické síly. V prvním poločase se většinou do útokutlačila Čechie, ale své šance nedokázala využít. Orion hrál zkušeně a působil fotbalověji. Když se ujal vedení zdálo se, že je zápas rozhodnut. Čechie ale šťastným góem vyrovnala a v závěru zápasu i zužitkovala dostatek fyzických sil. Petr Sváček, Vladimír Šišma
Orion Praha SK SUP A Čechie 12° SUP
Vojtěch Engelmann – Milan Fanta, Pavel Karas, Martin Rozehnal, Vít Štěpánek, Milan Světel, Bronislav Walter vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda
40. Milan Fanta 53. Zdeněk Kuttler
59. OG
1. 9. 08 17:00 ARIT Čechie 12° SUP Supráci Šumavan-Balkán 1. 1:2 (0:1)
Nevýrazné utkání, ve kterém zvítězil šťastnější tým. Ladislav Skalský, Vladimír Moudrý
Čechie 12° SUP Supráci Šumavan-Balkán
Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Karel Kohout – Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Jiří Vajnar, Milan Vondra, Jaroslav Zeman