St 8.10.08 19:00 P3 Queen´s park club VET Traktor Praha VET   (VL2A)
St 8.10.08 19:00 P1 Klokan club Perón V Estudiantes VET A   (VL1A)
St 8.10.08 19:00 P2 Eden 1999 Petrohradská BFK A   (HL3B)
St 8.10.08 20:15 P2 Manchester United V Santa Dominica VET   (VL3C)
St 8.10.08 20:15 P1 Saens 1.FC A Limita   (HL5C)
St 8.10.08 20:15 P3 Tyran Saens 1.FC VET A Dřevorubci Modřany V   (VL1A)

12. 12. 08 17:00 HANSP Podolka FC Fugas CF B 11. 3:1 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě zápas odpískali hráči týmu Fugas.
Podolka FC Fugas CF B
Petr Baštář – Richard Bednář, Pavel Miler, Petr Miler, Marek Ranš, Petr Vyleťal vs Jan Kron – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Petr Sova, Jan Stiborek, Libor Vaněk, Lukáš Zeman
24., 40., 56. Petr Miler 23. Lukáš Zeman
28. 11. 08 19:00 TEMPO Fugas CF B Los Bimbananos 10. 6:4 (5:1)
Velice pěkné utkání, se spoustou šancí, kde se hra přelévala od jedné branky ke druhé. Po prvním poločase se zdálo být rozhodnuto, ale Bimbananos snížili z 1:5 na 3:5 a zaščali Fugasu zatápět. Drama ukončila až třetí branka nejlepšího hráče Vaňka na 6:3. Ačkoli se hrálo o postup, oba týmy předvedly slušnou a korektní hru pro zábavu. Jaroslav Macek
Fugas CF B Los Bimbananos
Petr Gemza – Zdeněk Drozd, Lukáš Kreuz, Václav Profes, Jaroslav Špryňar, Libor Vaněk vs Ondřej Nový – Jan Cettl, Jan Knap, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Jan Zavadil
48. Štěpán Kotoun
21. 11. 08 18:15 HANSP Lipodur FC A Fugas CF B 9. 4:5 (3:0)
V poli vyrovnané utkání, ale přesto se v poločase zdálo, že je rozhodnuto. Lipodur pohodlně vedl a nic nenasvědčovalo zvratu. Fugasu se však ve druhé půli rozstřílel Kreuz, který likvidoval soupeřova gólmana jednou dělovkou za druhou. Čtyřmi góly v rozmezí devíti minut Fugas otočil skóre. V 50.minutě ještě vyrovnal nádhernou střelou z přímého kopu Cvejn, ale poslední slovo měl Fugas, tedy konkrétně Zeman pět minut před koncem. Jiří Volf
Lipodur FC A Fugas CF B
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Jan Kron – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Lukáš Kreuz, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
44. Jaroslav Špryňar
7. 11. 08 20:45 HANSP Fugas CF B Káca FC B 8. 1:4 (1:0)
Pěkný, rychlý, na souboje a brankové přežitosti bohatý zápas. Oba týmy byly poněkud přemotivované, což vyústilo v rozdávání žlutých karet. Fugas doplatil na nemožnost střídání, čehož Káca využila ve druhé půli, kdy čtyřmi brankami otočila zápas. Jan Vintr
Fugas CF B Káca FC B
Jan Klozar – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Lukáš Kreuz, Jan Kron, Jaroslav Špryňar vs Michal Socha – Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Miroslav Tesař, Michal Zemjánek
3. Lukáš Kreuz 33 Petr Gemza
51 Zdeněk Drozd
33., 59. Zdeněk Chrudimský
34. Karel Socha
55. Čestmír Pavlásek
21. Josef Okrouhlický
31. 10. 08 20:45 HANSP Huňáč PK Fugas CF B 7. 2:4 (0:1)
Pohledné utkání, bojovná hra. Petr Šebek
Huňáč PK Fugas CF B
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Petr Šauer, Taras Vatral vs Jan Klozar – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Jan Kron, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Libor Vaněk, Lukáš Zeman
45. Radek Pekárek
56. Jan Malý
21., 53. Lukáš Zeman
37. Zdeněk Drozd
46. OG
17. 10. 08 20:45 HANSP Fugas CF B Gladiators Beroun 6. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, kterému by spíše slušela remíza Oba týmy byly bojovné, ale i fotbalové. Rozhodl perfektně zahraný roh, v podání Gladiators. Nic na tom nezměnil ani závěrečný tlak Fugasu, při kterém brankář vyběhl až do vápna soupeře.
Fugas CF B Gladiators Beroun
Jan Klozar – Jan Kron, Martin Peška, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Libor Vaněk, Lukáš Zeman vs Vojtěch Marcín – Radek Beneda, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Michael Pour, Martin Schenk, David Tregler, Pavel Vališ, Tomáš Vyskočil
50. Martin Schenk
10. 10. 08 20:45 HANSP Fugas CF B Vládci Prahy 5. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, které nasměroval k výhře Fugasu nešťstný vlastní gól po rohovém kopu. Fugas se soustředil na protiútoky a tvrdě trestal. V dramatické druhé půli ho podržel brankář. Petr Casanova, Jan Kostříž
Fugas CF B Vládci Prahy
Martin Peška – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Libor Vaněk, Lukáš Zeman vs Karel Erben – Josef Brandejs, Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Michal Paleček, David Sváček
6. OG
43. Jan Klozar
52. Libor Vaněk
3. 10. 08 20:45 HANSP Efficenza AC Fugas CF B 4. 0:8 (0:3)
Fugas byl o něco techničtější i rychlejší. Poté co si hosté vytvořili náskok, se soustředili na brejky, které nemilosrdně proměňovali. Michal Gertner, Miroslav Martan
Efficenza AC Fugas CF B
Martin Pobuda – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Michal Drebitka, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Petr Louda, Ondřej Smoček, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa vs Martin Peška – Jan Kron, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Libor Vaněk, Lukáš Zeman
9., 39. Jaroslav Špryňar
17. Libor Vaněk
25., 49., 56. Lukáš Zeman
46., 48. Jan Stiborek
19. 9. 08 20:45 HANSP Fugas CF B Batalion 91 A 3. 4:3 (2:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Fugas CF B Batalion 91 A
Jan Klozar – Jan Kron, Martin Peška, Václav Profes, Petr Sova, Jaroslav Špryňar vs Viktor Vaniš – Petr Bartoš, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Michal Lazur, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Marcel Šmídek, Tomáš Soukup