Út 4.11.08 18:00 HRAB1 Nic Moc Boys SUP Suprtechno   (SVL1A)
Út 4.11.08 19:15 HRAB1 Viktoria Bítovská VET C Rokoska VET B   (VL4C)
Ne 23.11.08 13:45 P1 Regulátor kyselosti Athletico KMF   (HL8R)
Ne 23.11.08 15:00 P1 Gente - Yeti FC Notorlet Stodůlky   (HL5I)
Po 1.12.08 19:00 P3 Čechie 12° SUP Nic Moc Boys SUP   (SVL1A)
Po 1.12.08 20:15 P3 AGČV/Ajax Tučňáci SUP A   (SVL1A)

7. 12. 08 18:45 BECH Tvůj děda! Athletico Spořilov 11. 5:2 (0:1)
Pohledné utkání, které svými kvalitami vysoko překonávalo úroveň osmé ligy. Jiří Bruna
Tvůj děda! Athletico Spořilov
Tadeáš Bohatec – Tomáš Aubrecht, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Petr Honsa, Tomáš Marsín, Lukáš Melichar, Jan Nezveda, Lukáš Sadecký, Václav Vrba, David Žák vs Jakub Žinčík – Jiří Bareš, Jan Bartoň, Lukáš Bartoň, Antonín Kec, Jiří Květoň, Jiří Mikeš, Jan Mráček, Jiří Vlach
48. Jiří Květoň
30. 11. 08 13:45 zzZLICH Vodka team FC Tvůj děda! 10. 2:5 (1:3)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Vodka team FC Tvůj děda!
David Holub – Jan Foukner, Jaromír Mašek, Milan Mráz, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka vs Tadeáš Bohatec – Tomáš Aubrecht, Constantin Daciu, Petr Honsa, Lukáš Melichar, Lukáš Sadecký, Václav Vrba
25. Michal Stárek
36. Jan Foukner
6., 14., 18., 56. Constantin Daciu
53. Lukáš Melichar
15. 11. 08 15:00 zzZARUB Sakostra Tvůj děda! 9. 2:4 (1:2)
Od první minuty byl Tvůj děda! lepším týmem a vynucoval si na soupeři fauly. V prvním poločase vstřelil dvě branky, ovšem Sakostra před přestávkou snížila. Po změně stran se hosté dostali do trháku a vedli o tři branky. Sakostra stále často faulovala a tak se mohlo zdát, že rozhodčí oblékl zelený dres, jak mi bylo po zápase důvěrně sděleno kapitánem Sakostry, která nakonec ještě snížila na přijatelných 2:4.
Sakostra Tvůj děda!
Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Jiří Pinc, Marcel Pinc, Zdeněk Ulm vs Tadeáš Bohatec – Constantin Daciu, Filip Kareta, Tomáš Marsín, Lukáš Melichar, Lukáš Sadecký, Václav Vrba, David Žák
28. Jakub Jun
54. Marcel Pinc
17., 49. Václav Vrba
23. Tomáš Marsín
42. Constantin Daciu
9. 11. 08 15:00 zzZLICH Tvůj děda! Rumové pralinky FC 8. 7:3 (4:0)
Na povrchu, který se hodí na cokoli kromě fotbalu, jasně dominoval domácí tým, který zápas rozhodl už v prvním poločase. Radim Sabela, Milan Diviš
Tvůj děda! Rumové pralinky FC
Tadeáš Bohatec – Tomáš Aubrecht, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Petr Honsa, Lukáš Melichar, Lukáš Sadecký, Václav Vrba, David Žák vs Miroslav Bujárek – Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Martin Maryška, Martin Stýskala, Martin Svoboda
43. Tomáš Horák
2. 11. 08 13:45 zzHAGIB Rokoko - Travel HCZ Tvůj děda! 7. 0:11 (0:3)
zápas bohatý na góly... Jan Markalous, Václav Šimáček
Rokoko - Travel HCZ Tvůj děda!
Petr Kotek – Pavel Burian, Jiří Dančišák, Petr Dančišák, David Hozman, Antonín Kédl, Roman Kostka, Roman Pospíšil vs Petr Honsa – Tomáš Aubrecht, Tadeáš Bohatec, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Filip Kareta, Lukáš Melichar, Lukáš Sadecký, Václav Vrba, David Žák
53 Roman Kostka 10., 38., 47., 57. Constantin Daciu
22., 54. Lukáš Melichar
30., 48., 53. Marek Cimpl
33., 51. Václav Vrba
19. 10. 08 15:00 zzHAGI2 Tvůj děda! Hardly Athletic 6. 4:4 (3:0)
Běžela 40.minuta, Hardly Athletic vyměnili brankáře a začal nový zápas. Do té doby bylo na hřišti pouze mužstvo Tvuj děda. Díky neustále hecujícímu Caffreyovi, bylo během pěti minut vyrovnáno. Když ovšem osm minut před koncem Děda zvýšil na 4:3, vypadalo to na vítezství, ale srdíčko projevil Olšiak, který vyrovnání přímo dotlačil do branky. Petr Zlámal, Tomáš Sluka
Tvůj děda! Hardly Athletic
Tadeáš Bohatec – Tomáš Aubrecht, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Petr Honsa, Lukáš Melichar, Lukáš Sadecký, Václav Vrba vs Robert Zeljak – Dean Caffrey, Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Martin Zeljak
2., 19., 52. Marek Cimpl
22. Václav Vrba
41., 43., 46. Dean Caffrey
53. Zlatko Olšiak
12. 10. 08 12:30 zzS2 Habet Praha FŇ Tvůj děda! 5. 1:3 (0:0)
Hezké, technické a slušně hrané utkání za krásného počasí. Josef Vejšický, Tomáš Hlinka
Habet Praha FŇ Tvůj děda!
Jaroslav Tomeš – Robert Dvořák, Kryštof Herrmann, Marek Jakubec, Martin Jelínek, David Lukeš, Matouš Pinkava vs Constantin Daciu – Marek Cimpl, Lukáš Melichar, Lukáš Sadecký, Václav Vrba, David Žák
49. Robert Dvořák 31. Lukáš Sadecký
36., 58. Marek Cimpl
5. 10. 08 12:30 DEKAN Tvůj děda! GFC 4. 13:1 (9:0)
Jednoznačné utkání. Vladimír Šťulík, Dan Presler
Tvůj děda! GFC
Tadeáš Bohatec – Tomáš Aubrecht, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Petr Honsa, Lukáš Sadecký vs Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Tomáš Formánek, Michal Husák, Pavel Kozler, Tomáš Kupec, Lukáš Lebr, Jan Šída
2., 4., 10., 20., 57. Marek Cimpl
3., 26., 34., 47. Constantin Daciu
15., 19., 28. Lukáš Sadecký
43. Tomáš Aubrecht
59. Rudolf Albrecht
21. 9. 08 12:30 P2 Levá fuska Tvůj děda! 3. 1:3 (0:2)
Proti sobě nastoupili dva týmy mladíků. V zápase kraloval Cimpl, který dva góly dal a na třetí přihrál Vrbovi do pozice z níž nemohl nedat. Jiří Drábek
Levá fuska Tvůj děda!
Daniel Doležal – Milan Doležal, Tomáš Hes, Jan Janovský, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Tomáš Simon, Jan Vencour vs Tadeáš Bohatec – Tomáš Aubrecht, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Petr Honsa, Tomáš Marsín, Lukáš Melichar, Lukáš Sadecký, Václav Vrba
57. Tomáš Hes 15., 30. Marek Cimpl
42. Václav Vrba
14. 9. 08 12:30 DEKAN Tvůj děda! Delirium FC 2. 4:7 (3:4)
Na osmou ligu vcelku pěkné, běhavé utkání, které rozhodl individuálním výkonem a střeleckou pohotovostí Líman.(Měl by si však odpustit neustálé řečnění)
Tvůj děda! Delirium FC
Tomáš Aubrecht – Tadeáš Bohatec, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Lukáš Melichar, Jan Nezveda, Lukáš Sadecký, Václav Vrba vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, Jaroslav Líman, Milan Nejman, Tomáš Oral, Kamil Srb ml., David Valenta
10., 36. Marek Cimpl
16. Constantin Daciu
24. Václav Vrba
27 Tomáš Aubrecht 3. Kamil Srb ml.
5., 15., 20., 33., 57. Jaroslav Líman
50. Tomáš Oral
7. 9. 08 15:00 P1 Beerchester United Tvůj děda! 1. 2:4 (1:3)
Pohledné utkání se spoustou nevyužitých šancí, kde rozhodla přeci jen o něco jistější koncovka Dědy. Tomáš Reiter, Jiří Sova
Beerchester United Tvůj děda!
Lukáš Pilař – Miroslav Čanecký, Michal Černoch, Ivo Míča, Zdeněk Škoda, Petr Vítek, Michal Vohnout vs Petr Honsa – Tomáš Aubrecht, Tadeáš Bohatec, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Filip Kareta, Tomáš Marsín, Lukáš Melichar, Jan Nezveda, Lukáš Sadecký, Václav Vrba