Út 16.9.08 18:00 HRAB3 Vibromax 1985 juniorka Dejvický expres VET   (VL4A)
Út 16.9.08 19:15 HRAB3 VV Vokra VV Balabuška Old TJ   (VL2A)
Út 30.9.08 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi Proradost FK   (HL8B)
Út 30.9.08 20:45 zzNOVOB Folprecht 1.FC VET Válcovna plechu VET   (VL4B)
Út 25.11.08 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi Terasy KFC B   (HL8B)
Út 25.11.08 20:45 zzNOVOB Apostrophe FZ Socra AFK Karlín FC VET   (VL2B)

7. 12. 08 19:30 HRAB2 Sakostra Beerchester United 11. 2:1 (1:1)
Utkání by více slušela remíza. Zápas ale rozhodl nešťastný odraz míče a "vlastenec" v síti Beerchesteru. Martin Ořešník, Petr Strnad
Sakostra Beerchester United
Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Miroslav Slepička, Zdeněk Ulm vs Lukáš Pilař – Miroslav Čanecký, Michal Černoch, Tomáš Dostál, Filip Ernest, Ivo Míča, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Petr Vítek
13. Jakub Jun
57. OG
12. Filip Ernest
30. 11. 08 17:00 HRAB2 Athletico Spořilov Sakostra 10. 2:2 (1:1)
Zajímavé utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Petr Vitásek, Jan Fojtík
Athletico Spořilov Sakostra
Jakub Žinčík – Jiří Bareš, Lukáš Bartoň, Antonín Kec, Jiří Květoň, Jiří Mikeš, Jan Mráček, Jiří Vlach vs Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Jan Sedláček, Miroslav Slepička, Zdeněk Ulm
10., 59. Jiří Vlach 12., 32. Jakub Forejt
15. 11. 08 15:00 zzZARUB Sakostra Tvůj děda! 9. 2:4 (1:2)
Od první minuty byl Tvůj děda! lepším týmem a vynucoval si na soupeři fauly. V prvním poločase vstřelil dvě branky, ovšem Sakostra před přestávkou snížila. Po změně stran se hosté dostali do trháku a vedli o tři branky. Sakostra stále často faulovala a tak se mohlo zdát, že rozhodčí oblékl zelený dres, jak mi bylo po zápase důvěrně sděleno kapitánem Sakostry, která nakonec ještě snížila na přijatelných 2:4.
Sakostra Tvůj děda!
Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Jiří Pinc, Marcel Pinc, Zdeněk Ulm vs Tadeáš Bohatec – Constantin Daciu, Filip Kareta, Tomáš Marsín, Lukáš Melichar, Lukáš Sadecký, Václav Vrba, David Žák
28. Jakub Jun
54. Marcel Pinc
17., 49. Václav Vrba
23. Tomáš Marsín
42. Constantin Daciu
9. 11. 08 13:45 zzZLICH Vodka team FC Sakostra 8. 4:5 (0:4)
Na hrozném povrchu se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém měli hosté více štěstí v koncovce. Radim Sabela, Milan Diviš
Vodka team FC Sakostra
Jiří Souček – Štěpán Burian, Peter Florian, Jaroslav Kyznar, Jaromír Mašek, Milan Mráz, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka vs Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Jan Sedláček, Miroslav Slepička, Zdeněk Ulm
35., 50., 56. Karel Šukovský
40. Milan Mráz
2., 8., 24., 45. Jakub Jun
5. Marcel Pinc
2. 11. 08 13:45 zzS1 Rumové pralinky FC Sakostra 7. 1:9 (1:4)
Jednoznačný zápas, bez větších emocí. Oba týmy hrály v duchu fair play. Roman Künzel
Rumové pralinky FC Sakostra
Miroslav Bujárek – Tomáš Kougl, Jan Kousal, Martin Stýskala, Martin Svoboda, Robert Václavík, Pavel Valenta vs Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Miroslav Slepička, Zdeněk Ulm
13. Pavel Valenta 22., 27., 32. Jakub Jun
24., 41. Jakub Forejt
30., 54., 57. Martin Jun
39. Miroslav Slepička
19. 10. 08 15:00 zzHAGIB Sakostra Rokoko - Travel HCZ 6. 4:1 (2:1)
Vyhrálo fotbalovější mužstvo. Jiří Mařan, Pavel Bouchner
Sakostra Rokoko - Travel HCZ
Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Zdeněk Ulm vs Petr Kotek – Pavel Burian, Jiří Dančišák, Petr Dančišák, Roman Kostka, Roman Pospíšil
8., 46. Jakub Jun
23. Marcel Pinc
58. Jan Diviš
27. Pavel Burian
12. 10. 08 12:30 zzHAGI3 Hardly Athletic Sakostra 5. 1:6 (1:1)
Utkání bylo velmi poznamenáno tím, že oba týmy nastoupily pouze se čtyřmi hráči v poli. Hrála se vysoká hra nízké úrovně. Ovšem v poločase přišel Sakostře hráč, který uvízl někde ve spárech MHD a stihl vstřelit hattrick, čímž rozhodl o vítěztví svého týmu. Martin Petrů
Hardly Athletic Sakostra
Robert Zeljak – Dean Caffrey, Matthew Ford, Bojan Lipovšek, Martin Zeljak vs Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Jan Sedláček, Zdeněk Ulm
18. Matthew Ford 30. Jan Sedláček
34. Martin Jun
40., 47., 54. Jaromír Odehnal
50. Jan Diviš
5. 10. 08 17:30 TEMPO Sakostra Habet Praha FŇ 4. 6:1 (2:0)
Po prvním poločase byl ještě výsledek otevřený, pak Habet polevil, čehož využila Sakostra ke zvýraznění náskoku. I přesto byl k vidění útočný fotbal se šancemi na obou stranách. Výsledek tomu sice neodpovídá, ale to způsobil vynikající výkon brankáře Sakostry. David Skála, Jakub Kopecký
Sakostra Habet Praha FŇ
Jakub OdehnalJan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Jan Sedláček, Zdeněk Ulm vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Josef Heriban, Martin Jelínek, David Lukeš, Matouš Pinkava, Jaroslav Tomeš
5., 48. Jakub Jun
30., 50. Jakub Forejt
56., 58. Martin Jun
47. Matouš Pinkava
21. 9. 08 17:00 HRAB2 GFC Sakostra 3. 4:6 (2:1)
Zápas v němž díky opozdilcům hrála Sakostra téměř celou první půli v oslabení. Přesto byla rovnocenným soupeřem a poločas prohrála jen 1:2. Po změně stran již v plném stavu ovládla hřiště a zaslouženě zvítězila. Martin Petrů
GFC Sakostra
Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Tomáš Formánek, Michal Husák, Bedřich Kos, Pavel Kozler, Tomáš Kupec, Jan Šída, Robin Zíma vs Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Zdeněk Ulm