So 27.9.08 08:45 zzNKBE K.F.C. Praha Lobotomici   (HL8H)
So 27.9.08 10:00 zzNKBE Bílý lev CF VET Přezletice SG   (VL3A)
So 29.11.08 11:15 DEKAN Ben Car Příkopy FC   (HL8H)
So 29.11.08 12:30 DEKAN Alkohol Vršovice FC Tichý vánek   (HL8J)
So 13.12.08 11:15 P3 Rychlí banáni Ben Car   (HL8H)
So 13.12.08 12:30 P3 Hlavonožci na niti FC Beton FC   (HL8L)

7. 12. 08 18:45 zzNOVOB Hardly Athletic GFC 11. 0:2 (0:2)
Bezproblémový zápas, hraný nahoru-dolů. GFC od začátku soupeře tlačili, ale první dvě gólovky měli Hardly Athletic. Brankář Slezák je však bravurně zneškodnil. Těsně před poločasem neudržel gólman domácích míč a Lebr ho poslal do sítě. A aby se šlo domácím do "kabin" ještě "lépe", přidal v samém závěru první půle druhou branku Formánek. I ve druhém dějství pokračovala výborná hra, ale branky už jsme se nedočkali. Pouze zazvonily tyče a břevna.
Hardly Athletic GFC
Dean Caffrey – Martin Busta, Matthew Ford, Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Michail Tsvetanov, Martin Zeljak, Robert Zeljak vs Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Tomáš Formánek, Michal Husák, Bedřich Kos, Pavel Kozler, Lukáš Lebr, Jan Šída
28. Lukáš Lebr
30. Tomáš Formánek
30. 11. 08 13:45 ZAK GFC Habet Praha FŇ 10. 1:1 (0:0)
Fotbal to byl bojovný, ale vítěze jsme se nedočkali. Celkem vyrovnané utkání se spravedlivou remízou.
GFC Habet Praha FŇ
František Zajac – Rudolf Albrecht, Tomáš Formánek, Michal Husák, Lukáš Lebr, Jan Šída vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Martin Isoz, Martin Jelínek, David Lukeš, Jakub Pinkava, Matouš Pinkava
40. Tomáš Formánek 46. Martin Jelínek
17. 11. 08 13:45 ZAK GFC Vodka team FC 9. 3:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, kde se skóre přelévalo ze strany na stranu. Nakonec vyhráli přeci jen o něco lepší hráči týmu Vodka. Ladislav Skalský, Jan Vokůrka
GFC Vodka team FC
Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Bedřich Kos, Pavel Kozler, Lukáš Lebr, Jan Šída vs Ervín Schün – Peter Florian, Jan Foukner, Kole Kolarovski, Milan Mráz, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka
32., 40., 45. Rudolf Albrecht 5. Jan Foukner
19. Kole Kolarovski
47., 48. Milan Mráz
9. 11. 08 12:30 zzPODVI Levá fuska GFC 8. 3:3 (1:2)
Levá fuska měla více ze hry, nastřelila břevno a dvě tyče, ale GFC díky své zkušenosti remízu uhájili. Michal Mikuš, Michal Žůrek
Levá fuska GFC
Daniel Doležal – Milan Doležal, Jan Fiala, Lukáš Fiala, Jakub Herz, Tomáš Hes, Jan Janovský, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý vs Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Bedřich Kos, Lukáš Lebr, Jan Šída
20., 43. Lukáš Fiala
33. Jan Fiala
8 Lukáš Fiala 23. Jan Šída
26., 42. Michal Husák
2. 11. 08 12:30 zzPANK2 GFC Delirium FC 7. 4:1 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Martin Veselý, Lukáš Kuba
GFC Delirium FC
Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Pavel Kozler, Lukáš Lebr, Jan Šída vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, Milan Nejman, Roman Storch, David Valenta, Miroslav Vlček
17., 39. Michal Husák
44. Pavel Kozler
60. Lukáš Lebr
24. Milan Nejman
19. 10. 08 15:00 P2 Beerchester United GFC 6. 3:1 (1:0)
V duchu fair play. Petr Klement
Beerchester United GFC
Lukáš Pilař – Michal Černoch, Tomáš Dostál, Filip Ernest, František Kylar, Ivo Míča, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Zdeněk Škoda, Petr Vítek vs Lukáš Lebr – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Bedřich Kos, Pavel Kozler, Tomáš Kupec, Jan Šída, Robin Zíma
5. Filip Ernest
32., 45. Ivo Míča
30 Martin Přikryl 59. Robin Zíma
12. 10. 08 12:30 zzS1 GFC Athletico Spořilov 5. 1:2 (1:1)
Athletico si po závěrečném hvizdu púořádně oddechlo. Bylo sice rychlejší, ovšem GFC pozorně bránilo a zahušťovalo prostor. Utkání ovlivnily dvě sporné situace, přesto se hrálo dobré utkání bez excesů.
GFC Athletico Spořilov
František Zajac – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Bedřich Kos, Pavel Kozler, Tomáš Kupec, Jan Šída vs Jakub Žinčík – Jiří Bareš, Jan Bartoň, Lukáš Bartoň, Jakub Junek, Antonín Kec, Jan Mráček, Jiří Vlach
30. Pavel Kozler 14., 47. Antonín Kec 53. Jiří Bareš
5. 10. 08 12:30 DEKAN Tvůj děda! GFC 4. 13:1 (9:0)
Jednoznačné utkání. Vladimír Šťulík, Dan Presler
Tvůj děda! GFC
Tadeáš Bohatec – Tomáš Aubrecht, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Petr Honsa, Lukáš Sadecký vs Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Tomáš Formánek, Michal Husák, Pavel Kozler, Tomáš Kupec, Lukáš Lebr, Jan Šída
2., 4., 10., 20., 57. Marek Cimpl
3., 26., 34., 47. Constantin Daciu
15., 19., 28. Lukáš Sadecký
43. Tomáš Aubrecht
59. Rudolf Albrecht
21. 9. 08 17:00 HRAB2 GFC Sakostra 3. 4:6 (2:1)
Zápas v němž díky opozdilcům hrála Sakostra téměř celou první půli v oslabení. Přesto byla rovnocenným soupeřem a poločas prohrála jen 1:2. Po změně stran již v plném stavu ovládla hřiště a zaslouženě zvítězila. Martin Petrů
GFC Sakostra
Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Tomáš Formánek, Michal Husák, Bedřich Kos, Pavel Kozler, Tomáš Kupec, Jan Šída, Robin Zíma vs Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Zdeněk Ulm