St 2.4.08 17:00 zzNKBE Bývalí fotbalisti SK Z.O.M.B.   (HL8C)
St 2.4.08 18:15 zzNKBE Homogen 1.FC A Viktorčin smích   (HL6C)
St 9.4.08 17:00 zzNKBE Viktorčin smích Exact FC A   (HL6C)
St 9.4.08 18:15 zzNKBE Válcovna plechu VET Black angels 1.FC VET   (VL4A)
St 16.4.08 17:00 zzNKBE Homogen 1.FC A Blue devils   (HL6C)
St 16.4.08 18:15 zzNKBE Dřeváci Válcovna plechu VET   (VL4A)

23. 6. 08 17:00 STOD Kbelák FC SUP Koliba F.C.V. 13. 1:3 (1:1)
O osudu utkání rozhodla až poslední minuta, kdy se štěstíčko přiklonilo na stranu hostů. Robert Žák
Kbelák FC SUP Koliba F.C.V.
Kamil Kyral – Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý, Petr Vlček vs Miroslav Kos – Antonín Alčer, František Bárta, Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Karel Kušnír, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Vladimír Sadílek, Pavel Soukup, Jindřich Tůma, Martin Vaněček
11. Petr Vlček 4. Václav Jozífek
59. Vladimír Sadílek
60. Jindřich Tůma
18. 6. 08 19:30 zzNKBE Čechie 12° SUP Kbelák FC SUP 12. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém bylo trochu nervozity, hlavně ze strany Kbeláku a Čechie si zasloužila víc než remízu. Jiří Dědourek, Martin Koula
Čechie 12° SUP Kbelák FC SUP
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Jan Thienel – Miroslav Hulín, Milan Novák, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
2. Luděk Koutný
59. Jan Hruška
9. Oldřich Passler
49. Jiří Veselý
5. 6. 08 18:15 zzNKBE Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP 11. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil šťastnější tým. František Tománek, Vojtěch Sedmidubský
Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP
Tomáš Kutal – Vratislav Arnošt, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Ivan Kutal, Stanislav Lehocký, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík vs Kamil Kyral – Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý, Petr Vlček
28 Pavel Malý 29. Jiří Linc
57. Jiří Pácha
2. 6. 08 20:30 ZAK Kbelák FC SUP Estudiantes 10. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách, remíza je zasloužená. Jakub Kopáček
Kbelák FC SUP Estudiantes
Boris Novotný – Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Václav Král – Roman Borovička, Martin Just, Petr Kytka, Karel Petržílka, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
28. Milan Novák
32. Jiří Linc
40. Boris Novotný
20., 43. Roman Borovička
27. Karel Petržílka
27. 5. 08 18:15 zzNKBE Ortopedie Kbelák FC SUP 9. 1:0 (1:0)
Hosté byli po všech stránkách aktivnější. Kromě fotbalové i v řečnění a to jak do vlastních řad, tak i směrem k prothráčům a rozhodčímu. O vítězi rozhodla už 4.minuta kdy si dezorientovaný Novotný vstřelil po standardní situaci vlastní branku.
Ortopedie Kbelák FC SUP
Jiří Pavlík – Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Kamil Kyral – Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
4. OG 56. Jiří Veselý
20. 5. 08 18:15 zzNKBE Kbelák FC SUP Orion Praha SK SUP 8. 3:3 (1:1)
Ve velmi kvalitním utkání se nakonec zrodila zasloužená remíza. Kbelák začal aktivněji, ale poté co hostům z Prahy dorazili "posily" převzal Orion otěže zápasu. Kbelák však vždy na vedení Orionu dokázal zareagovat, i když vyrovnání na 3:3 si nechal až na nastavený čas. Jaroslav Vimer, Tomáš Nový
Kbelák FC SUP Orion Praha SK SUP
Kamil Kyral – Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý, Petr Vlček vs Vojtěch Engelmann – Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Pavel Karas, Miloslav Kolpek, Jiří Měsíček, Jan Nesvorný, Rudolf Piršel, Martin Rozehnal
5. Oldřich Passler
51. Jiří Veselý
60. Petr Vlček
25., 36. Pavel Karas
56. Jan Nesvorný
14. 5. 08 18:15 zzNKBE AGČV/Ajax Kbelák FC SUP 7. 0:6 k.
AGČV/Ajax Kbelák FC SUP
vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
5. 5. 08 18:00 HRAB1 Kbelák FC SUP Suprtechno 6. 3:3 (0:1)
Bojovné utkání, napínavé až do samého závěru. Kbelák neproměnil v poslední minutě penaltu a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.
Kbelák FC SUP Suprtechno
Boris Novotný – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs František Moulík – Karel Anděra, Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Petr Řezníček, Jiří Šipoš, Miroslav Vlček
34., 39. Oldřich Passler
50. Jiří Veselý
12. Jaroslav Kotalík
54., 57. Petr Řezníček
28. 4. 08 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP 5. 2:0 (1:0)
Domácí byli lepším a bojovnějším týmem a po zásluze vyhráli.
Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP
Karel Kohout – Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Jiří Listík, Miloš Maršíček, Jiří Vajnar, Jaroslav Zeman vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý, Petr Vlček
19. Jaroslav Zeman
55. Jiří Listík
22. 4. 08 18:15 zzNKBE Kbelák FC SUP Cormoran FC SUP 4. 1:1 (0:0)
Na superveterány výborný běhavý zápas. Cormorán byl po většinu zápasu lepším týmem, zaslouženě se ujal vedení, ale Kbelák před koncem vyrovnal tvrdou ranou.
Kbelák FC SUP Cormoran FC SUP
Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý, Petr Vlček vs Václav Kautský – Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka
56. Boris Novotný 44. Jiří Vacík
15. 4. 08 18:15 zzNKBE Zelená liška TJ SUP A Kbelák FC SUP 3. 0:5 (0:1)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, po domluvě obou týmů pískal náhr. Potůček (Kbelák SUP) Rozhodla 10 minuta, kdy Zelená liška kopala penaltu, kterou brankář Kyral chytil a z proti útoku udeřil Kbelák na 1:0. Po změně stran Liška útočila a Kbelák do otevřené obrany podnikal protiútoky a navyšoval skóre.
Zelená liška TJ SUP A Kbelák FC SUP
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Vladimír Fuka, Jan Koukal, Karel Prokop, Petr Šimek, Libor Sněhota vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Oldřich Passler, Jiří Veselý, Petr Vlček
10., 47. Jiří Linc
51. Petr Vlček
53. Boris Novotný
55. Jiří Veselý
8. 4. 08 18:15 zzNKBE Kbelák FC SUP Nic Moc Boys SUP 2. 2:3 (0:2)
Velmi dobré utkání, ve kterém by remíza byla spravedlivějším výsledkem, ale Nic Moc Boys měli krapet štěstí navíc.
Kbelák FC SUP Nic Moc Boys SUP
Miroslav Brabec – Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Pavel Naď – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Petr Karoch, Miloslav Moc, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Pavel Strnad, Michal Strohs
33. Jiří Linc
47. Jiří Veselý
5. Jiří Čermák
15. Vladimír Bartl
49. Miloslav Moc
31. 3. 08 19:00 P1 Betl KFK SUP Kbelák FC SUP 1. 1:3 (0:3)
V poklidně hraném utkání vedl Kbelák, který byl jasně lepším týmem, v půli 3:0 a bylo vlastně rozhodnuto. Druhá půle byla ještě klidnější, Kbelák pohlídal své vítězství a Betl alespoň vstřelil čestný úspěch.
Betl KFK SUP Kbelák FC SUP
Petr Petřík – Karel Groš, Antonín Herzog, Pavel Keprta, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Ján Valkovič, Josef Zelinka vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Oldřich Passler, Jiří Veselý