St 3.9.08 17:00 zzNKBE DTS Praha Rarach FC   (HL8D)
St 3.9.08 18:15 zzNKBE CFG Suchdol Rošambo   (HL8D)
Čt 11.9.08 16:45 zzNKBE Útlum Ontosport   (HL5D)
Čt 11.9.08 18:00 zzNKBE Blue devils Sparta Popularos   (HL6D)
Út 16.9.08 16:30 zzNKBE CFG Suchdol Arseanal FC   (HL8D)
Út 16.9.08 17:45 zzNKBE Old Fernet Cinda SUP SuperNova L.F.C.   (SVL2B)

4. 12. 08 20:15 P2 Kapr tým SUP Kbelák FC SUP 12. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, hrané s nasazením. V závěru se Kbelákům přes veškerou snahu nepodařilo vyrovnat. Roman Werner, Pavel Krča
Kapr tým SUP Kbelák FC SUP
Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta vs Kamil Kyral – Petr Bošnakov, Jiří Linc, Jaroslav Mlejnek, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
13. Milan Vošta
18. Luboš Svoboda
40. Josef Bartl
50 Josef Kwolek 35. Jaroslav Mlejnek
43. Jiří Linc
18. Boris Novotný
22. 11. 08 10:00 zzNKBE Kbelák FC SUP Čechie 12° SUP 11. 0:5 (0:1)
Zpočátku vyrovnané utkání se na začátku druhé půle změnilo v exhibici Čechie. Kbelák poté zabral, ale špatný terén a vlastní nervozita mu nedovolily skórovat. Libor Lacina, Tomáš Hrdý
Kbelák FC SUP Čechie 12° SUP
Kamil Kyral – Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
2. Jan Hruška
40. OG
42., 56. Karel Bednář
43. Miloš Svoboda
10. 11. 08 19:30 BECH Cormoran FC SUP Kbelák FC SUP 10. 3:3 (1:1)
Technicky hrané utkání, s častými komentáři na rozhodčího. Cormoran byl lepším týmem, ale Kbelák byl bojovnější a v závěru se mu podařilo srovnat skóre. Petr Čížek, Michal Klement
Cormoran FC SUP Kbelák FC SUP
Václav Kautský – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Josef Prokop, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Kamil Kyral – Jaroslav Mlejnek, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
4. František Vomáčka
42. Jan Trnka
44. Daniel Los
19. Jaroslav Mlejnek
50. Jiří Pácha
53. Oldřich Passler
3. 11. 08 19:00 P1 Kbelák FC SUP Betl KFK SUP 9. 4:1 (0:0)
Utkání radost pohledět, ve kterém všichni aktéři ukázali, že fotbal hrát umí. Po celou dobu měli mírnou převahu hráči Kbeláku, což potvrdili dvěma slepenými góly v závěru. Vít Svoboda, Štěpán Haifler
Kbelák FC SUP Betl KFK SUP
Kamil Kyral – Petr Bošnakov, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jaroslav Mlejnek, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Petr Petřík – Jan Brunner, Jan Chleboun, Jiří Doležal, Karel Groš, Antonín Herzog, Štefan Klíma, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Josef Svatek, Josef Zelinka
35., 58., 59. Jaroslav Mlejnek
46. Petr Bošnakov
34. Štefan Klíma
21. 10. 08 18:00 HRAB1 Suprtechno Kbelák FC SUP 8. 1:3 (1:1)
Rozhodly jedovaté střely z dálky. Vyrovnané a pohledné utkání, viděli jsme přihrávky z první, aktivní pohyb i technické triky. Petr Kareš, Roman Kabelka
Suprtechno Kbelák FC SUP
Petr Řezníček – Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček vs Kamil Kyral – Petr Bošnakov, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
17. Miroslav Soucha 23. Petr Bošnakov
32. Boris Novotný
35. Jiří Veselý
16. 10. 08 18:15 BECH Kbelák FC SUP AGČV/Ajax 7. 1:3 (1:2)
Kbelák byl po celé utkání jasně horším týmem a konec zápasu psychicky naprosto nezvládl. Martin Bělina
Kbelák FC SUP AGČV/Ajax
Jiří Linc – Petr Bošnakov, Miroslav Hulín, Kamil Kyral, Jiří Pácha, Jiří Veselý vs Pavel Boček – Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Jindřich Poláček, Vítězslav Ryšánek
22. Jiří Linc 55 Petr Bošnakov
55 Jiří Pácha
60 Jiří Linc
11., 55. Milan Jirásek
26. Jindřich Poláček
7. 10. 08 18:15 BECH Zelená liška TJ SUP A Kbelák FC SUP 6. 3:1 (2:0)
Zelená liška dlouho kontrolovala vývoj i skóre utkání. Když ale Bošnakov po pěkném uvolnění snížil, začalo drama. Šance se střídaly na obou stranách a definitivní pojistku přidal až 4 minuty před koncem Jačka. Škoda že hosté hráli do 45.minuty ustrašeně. Sami se přesvědčili, že aktivní hra vede k šancím, takto je vítězství domácích zcela zasloužené. Filip Čabrádek
Zelená liška TJ SUP A Kbelák FC SUP
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Libor Sněhota vs Kamil Kyral – Petr Bošnakov, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
25., 56. Jaroslav Jačka
27. Libor Sněhota
45. Petr Bošnakov
4. 10. 08 10:00 zzNKBE Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A 5. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, hlavní slovo měly obrany obou týmů. Jiří Sejkora, Pavel Šlégr
Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A
Boris Novotný – Miroslav Hulín, Milan Novák, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý, Petr Vlček vs Jiří Hroník – Arnošt Barták, Stanislav Lehocký, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík
40. Jiří Veselý 10. Stanislav Lehocký
25. 9. 08 17:45 zzNKBE Orion Praha SK SUP A Kbelák FC SUP 4. 3:5 (1:0)
Slušné utkání, celkem vyrovnané, kde hosté lépe kombinovali. V závěru měli více sil a pěknými brankami rozhodli o svém vítězství. František Rada
Orion Praha SK SUP A Kbelák FC SUP
Vojtěch Engelmann – Milan Fanta, Pavel Karas, Jan Nesvorný, Rudolf Piršel, Martin Rozehnal, Vít Štěpánek, Bronislav Walter vs Josef Roušal – Petr Bošnakov, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jaroslav Mlejnek, Milan Novák, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý, Petr Vlček
14., 38. Rudolf Piršel
56. Jan Nesvorný
36., 54. Jaroslav Mlejnek
44., 60. Jiří Linc
47. Petr Vlček
15. 9. 08 17:00 ARIT Kbelák FC SUP Supráci Šumavan-Balkán 3. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Kbelák FC SUP Supráci Šumavan-Balkán
Kamil Kyral – Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Oldřich Passler, Jiří Veselý, Petr Vlček vs Karel Kohout – Pavel Karhan, Jaroslav Kletečka, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Jiří Vajnar, Jaroslav Zeman
1. Jiří Veselý
36. Milan Novák
39. Jiří Linc
9. 9. 08 18:00 zzNKBE Ortopedie Kbelák FC SUP 2. 0:0 (0:0)
Poklidé utkán bez většího množstvíšancí. Ortopedie byla o něco lepší v poli, dala i branku, leč reakce píšťalky rozhodčího, po faulu Kbeláku byla rychlejší. Zbylé šance Ortopedů vychytal gólman Kyral a tak se oba týmy rozešly bez gólové radosti. Miloš Frýbert
Ortopedie Kbelák FC SUP
Miroslav Vlček – Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Kamil Kyral – Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
2. 9. 08 18:15 zzNKBE Kbelák FC SUP Nic Moc Boys SUP 1. 2:2 (2:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. první půle patřila Kbeláku, zatímco po změně stran se rozehráli NMB a srovnali skóre.
Hráč Kbeláku Bošňakov po úderu míčem do hlavy zkolaboval, nicméně přivolanou záchrankou neodjel a utkání dokoukal ze střídačky.
Tomáš Průcha, Josef Tichý
Kbelák FC SUP Nic Moc Boys SUP
Kamil Kyral – Petr Bošnakov, Jiří Linc, Jaroslav Mlejnek, Milan Novák, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Pavel Naď – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Aleš Leger, Miloslav Moc, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Pavel Strnad, Michal Strohs