Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 8.12.08 | 19:30 | zzNOVOB | Nic Moc Boys SUP Kapr tým SUP | 13. | 4:3 |
Čt 4.12.08 | 20:15 | P2 | Kapr tým SUP Kbelák FC SUP | 12. | 3:2 |
St 12.11.08 | 18:15 | zzNOVOB | Čechie 12° SUP Kapr tým SUP | 10. | 0:3 |
St 5.11.08 | 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP Cormoran FC SUP | 9. | 4:0 |
Po 20.10.08 | 19:00 | P1 | Betl KFK SUP Kapr tým SUP | 8. | 3:11 |
Út 14.10.08 | 18:00 | HRAB1 | Kapr tým SUP Suprtechno | 7. | 6:0 |
Čt 9.10.08 | 20:15 | P3 | AGČV/Ajax Kapr tým SUP | 6. | 1:7 |
St 1.10.08 | 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A | 5. | 5:1 |
Po 22.9.08 | 17:00 | BECH | Tučňáci SUP A Kapr tým SUP | 4. | 1:2 |
Út 16.9.08 | 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP Orion Praha SK SUP A | 3. | 5:0 |
St 10.9.08 | 18:15 | zzNOVOB | Supráci Šumavan-Balkán Kapr tým SUP | 2. | 1:3 |
St 3.9.08 | 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP Ortopedie | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kapr tým SUP | 12 | 10 | 1 | 1 | 54:15 | 21 |
2. | Supráci Šumavan-Balkán | 12 | 8 | 2 | 2 | 33:13 | 18 |
3. | Čechie 12° SUP | 12 | 7 | 2 | 3 | 29:21 | 16 |
4. | Zelená liška TJ SUP A | 12 | 7 | 1 | 4 | 31:23 | 15 |
5. | Ortopedie | 12 | 4 | 5 | 3 | 30:27 | 13 |
6. | Nic Moc Boys SUP | 12 | 5 | 2 | 5 | 24:23 | 12 |
7. | Kbelák FC SUP | 12 | 4 | 4 | 4 | 25:25 | 12 |
8. | Tučňáci SUP A | 12 | 4 | 3 | 5 | 24:21 | 11 |
9. | AGČV/Ajax | 12 | 4 | 3 | 5 | 14:28 | 11 |
10. | Orion Praha SK SUP A | 12 | 4 | 2 | 6 | 25:26 | 9 |
11. | Cormoran FC SUP | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:31 | 9 |
12. | Betl KFK SUP | 12 | 2 | 1 | 9 | 21:46 | 5 |
13. | Suprtechno | 12 | 1 | 1 | 10 | 13:44 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Kapr tým SUP | 11. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 2.9.08 | 17:00 | zzNOVOB | UTS Vršovice Audi United FC (HL3C) |
Út 2.9.08 | 18:15 | zzNOVOB | Inter Lotyšák B GTL A (HL3C) |
Čt 18.9.08 | 17:00 | zzNOVOB | Sokol DeVilda South Stars (HL5D) |
Čt 18.9.08 | 18:15 | zzNOVOB | Rokoska SUP Valník (SVL2B) |
Po 6.10.08 | 17:00 | zzNOVOB | GK Ohradní A Admira 97 (HL8A) |
Po 6.10.08 | 18:15 | zzNOVOB | Homogen 1.FC B 1.W.C. (HL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartl Josef | 8 | 3 |
Kwolek Josef | 12 | 3 |
Melč Jiří | 10 | 4 |
Pergler Jiří | 11 | 2 |
Pillmann Karel | 12 | 3 |
Pristaš Milan | 11 | 0 |
Šerák Miroslav | 11 | 0 |
Škoda Milan | 8 | 18 |
Švarc Milan | 1 | 0 |
Svoboda Luboš | 12 | 6 |
Trepeš Josef | 7 | 1 |
Vošta Milan | 7 | 13 |