Út 2.9.08 17:00 zzNOVOB UTS Vršovice Audi United FC   (HL3C)
Út 2.9.08 18:15 zzNOVOB Inter Lotyšák B GTL A   (HL3C)
Čt 18.9.08 17:00 zzNOVOB Sokol DeVilda South Stars   (HL5D)
Čt 18.9.08 18:15 zzNOVOB Rokoska SUP Valník   (SVL2B)
Po 6.10.08 17:00 zzNOVOB GK Ohradní A Admira 97   (HL8A)
Po 6.10.08 18:15 zzNOVOB Homogen 1.FC B 1.W.C.   (HL4C)

8. 12. 08 19:30 zzNOVOB Nic Moc Boys SUP Kapr tým SUP 13. 4:3 (2:2)
Mistr superveteránské ligy byl zaskočen hned dvakrát. V první desetiminutovce prvního i druhého poločasu. V první půli ještě stačil na nadšený výkon Nic Moc Boys reagovat, po přestávce už zaslouženě odevzdal oba body. Petr Ježek, Jiří Vanča
Nic Moc Boys SUP Kapr tým SUP
Zdeněk Koller – Jiří Čermák, Aleš Leger, Miloslav Moc, Pavel Naď, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Michal Strohs vs Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta
5., 36. Aleš Leger
9., 34. Jiří Čermák
13. OG
29. Josef Bartl
42. Luboš Svoboda
4. 12. 08 20:15 P2 Kapr tým SUP Kbelák FC SUP 12. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, hrané s nasazením. V závěru se Kbelákům přes veškerou snahu nepodařilo vyrovnat. Roman Werner, Pavel Krča
Kapr tým SUP Kbelák FC SUP
Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta vs Kamil Kyral – Petr Bošnakov, Jiří Linc, Jaroslav Mlejnek, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
13. Milan Vošta
18. Luboš Svoboda
40. Josef Bartl
50 Josef Kwolek 35. Jaroslav Mlejnek
43. Jiří Linc
18. Boris Novotný
12. 11. 08 18:15 zzNOVOB Čechie 12° SUP Kapr tým SUP 10. 0:3 (0:2)
Ze začátku napínavé utkání, ve druhém poločase exhibice Kaprů, kteří již oslavovali mistrovský titul. Čechie však byla důstojným soupeřem. Hráno v duchu fair play. Václav Jílek
Čechie 12° SUP Kapr tým SUP
Luděk Štěpánek – Ladislav Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš
6., 46. Milan Škoda
16. Jiří Melč
5. 11. 08 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Cormoran FC SUP 9. 4:0 (1:0)
Nejlepším hráčem byl běhavý, ale hodně hádavý Škoda z Kapr týmu. Zápas proběhl klidně, bez větších hádek nebo strkanic. Na to že výsledek je 4:0 vypadal soboj mnohem vyrovnaněji a Cormoran předvedl dobrý výkon. Jen jim tam nic nespadlo. Martin Vitiš, Petr Bohuslav
Kapr tým SUP Cormoran FC SUP
Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Václav Kautský – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Josef Prokop, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka
25., 34. Milan Škoda
49. Josef Kwolek
60. Josef Bartl
20. 10. 08 19:00 P1 Betl KFK SUP Kapr tým SUP 8. 3:11 (1:6)
Zápas hraný velmi slušně, v jasné režii Kapr týmu. Na hřišti dominoval nejlepší hráč Škoda, autor pěti branek, který zápas rozhodl za 20 minut. Betl s snažil, ale stačilo to pouze na korekci skóre. Miroslav Ulrich, Tomáš Tejnora
Betl KFK SUP Kapr tým SUP
Petr Petřík – Jiří Doležal, Karel Groš, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Josef Svatek, Josef Zelinka vs Milan Pristaš – Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta
25., 42. Josef Svatek
45. Jiří Mužíček
4., 16., 19., 23., 29. Milan Škoda
6., 37., 40. Milan Vošta
49., 52. Luboš Svoboda
55. Jiří Pergler
14. 10. 08 18:00 HRAB1 Kapr tým SUP Suprtechno 7. 6:0 (2:0)
Od začátku utkání nebylo pochyb o vítězi a rychlá branka Kaprů to jen podtrhla. Ve druhé půli pak Kapříci svůj náskok zvýšili, i přesto že soupeř měl několik velmi slibných příležitostí. Hynek Franta
Kapr tým SUP Suprtechno
Milan Pristaš – Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Milan Vošta vs Petr Řezníček – Karel Anděra, Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček
2. Karel Pillmann
18. Josef Kwolek
41., 46. Milan Vošta
51. Jiří Pergler
56. Milan Škoda
9. 10. 08 20:15 P3 AGČV/Ajax Kapr tým SUP 6. 1:7 (0:1)
Hezké utkání, hrané fair play. Kapr tým měl převahu, ale v první půli ještě domácí držel brankář. Po přestávce začal řádit Škoda a zařídil vítězství Kaprů. Jan Vlček, Martin Havlíček
AGČV/Ajax Kapr tým SUP
Pavel Boček – Petr Blaschke, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Milan Jirásek, Miloslav Lev, Jindřich Poláček, Vítězslav Ryšánek, Fridolín Špatenka vs Milan Pristaš – Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta
38. Petr Blaschke 24., 32., 46. Milan Škoda
37. Josef Trepeš
44., 48., 50. Milan Vošta
1. 10. 08 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A 5. 5:1 (3:0)
Zápas jednoznačně v režii Kapr týmu. Už po prvním poločase bylo o vítězi rozhodnuto. Mužem zápasu byl Škoda z Kapr týmu, který dokázal svým výkonem strhnout celé mužstvo. Jiří Sušický, Jan Krtil
Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A
Milan Pristaš – Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Jaroslav Jačka, Jan Koukal, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Libor Sněhota
4. Jiří Melč
20., 21., 37., 56. Milan Škoda
47. Alexandr Kurz
22. 9. 08 17:00 BECH Tučňáci SUP A Kapr tým SUP 4. 1:2 (1:1)
Kapři začali lépe a brzy se ujali vedení. Mohli přidat další branky, ale místo toho inkasovali a hra se vyrovnala. Druhá půle byla o tom, kdo dá první gól. To se povedlo opět Kaprům a i přes šance Tučňáků výhru uhájili. Michal Petráš
Tučňáci SUP A Kapr tým SUP
Jiří Hroník – Arnošt Barták, Pavel Bílek, Stanislav Lehocký, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík, Petr Skoč vs Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Milan Vošta
12. Vladimír Rychtařík 5. Milan Vošta
42. Jiří Melč
16. 9. 08 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Orion Praha SK SUP A 3. 5:0 (1:0)
Po celý zápas bylo jasně lepší mužstvo Kapr tým. Když po přestávce přidalo i branky, nebylo co řešit. Jiří Sušický, Jan Krtil
Kapr tým SUP Orion Praha SK SUP A
Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda vs Vojtěch Engelmann – Petr Babický, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba, Vít Štěpánek
6. Karel Pillmann
38. Josef Kwolek
44. Jiří Melč
46., 47. Luboš Svoboda
10. 9. 08 18:15 zzNOVOB Supráci Šumavan-Balkán Kapr tým SUP 2. 1:3 (0:1)
V prvním poločase velmi vyrovnané utkání. Ve druhém začali Supráci tlačit, ale bohužel jak se říká nedáš - dostaneš a tak dostali třetí gól a to už bylo nad jejich síly. Luboš Tengler, Petr Kubát
Supráci Šumavan-Balkán Kapr tým SUP
Karel Kohout – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Jiří Vajnar, Jaroslav Zeman vs Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Milan Vošta
52. Jiří Vajnar 18., 49., 54. Milan Vošta
3. 9. 08 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Ortopedie 1. 2:2 (0:1)
Kapři byli lepší individuálně, vynikal zejména Škoda, ale gólman Ortopedie měl svůj den. Přesto domácí dokázali otočit nepříznivé skóre z první půle. Nakonec ale nepohlídali standardku a berou jen bod. Petr Kuželka
Kapr tým SUP Ortopedie
Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda vs Miroslav VlčekArnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn