Po 1.9.08 19:00 P3 Ještěrka Viktoria Bítovská   (HL6A)
Po 1.9.08 20:15 P3 Dvorce SK MPI Porter CF B   (HL3A)
Pá 12.9.08 19:00 P3 PAPE Dejvice Sopouch FC   (HL5E)
Pá 12.9.08 20:15 P3 Viktoria Bítovská VET B Nejistá sezóna   (VL3B)

13. 10. 08 20:15 P1 Felix club super Estudiantes 7. 4:4 (2:2)
Vyrovnané, v závěru zbytečně nervózní utkání. Hosté nedokázali unést, že inkasovali dvakrát během jedné minuty a zbytečně znervózněli. Aleš Řeřicha, Jan Oswald
Felix club super Estudiantes
Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil vs Lubomír Kubička – Martin Just, Jan Kriesman, Karel Petržílka, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
18. Milan Musil
23., 56. Roman Kabelka
55. Jindřich Hříbal
2., 33., 42. Karel Petržílka
26. Pavel Toman
6. 10. 08 18:45 STOD Estudiantes Koliba F.C.V. 6. 0:1 (0:0)
Pěkný bezkontaktní fotbal bez větších šancí. Špatný rozmoklý terén a špatná koordinace zúčastněných se podílely na obrazu hry. Miroslav Tipta, František Rodr
Estudiantes Koliba F.C.V.
Antonín Alčer – Martin Just, Václav Král, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Karel Petržílka, Vlastibor Vejvoda vs Miroslav Kos – František Bárta, Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Jaroslav Matoušek, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Martin Vaněček
44. Aleš Musil
2. 10. 08 18:00 ZAK Estudiantes Sokol Vysočany SUP 5. 9:1 (4:1)
Sokol začal v poli s 5 hráči, bez možnosti střídat. Estudiantes dokonce se čtyřmi, ale zatímco jim další dva vbrzku dorazili, Sokolu se naopak jeden hráč po přestávce zranil, takže většinu druhé půle dohrával v oslabení. Estudiantes byli ovšem jednoznačně lepší v kombinaci i koncovce a vyhráli by i tak. Sokol ani v pěti nijak nebetonoval a snažil se stav zkorigovat, čímž ovšem umožnil Estudiantes dosáhnout málem až na desítku. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák
Estudiantes Sokol Vysočany SUP
Lubomír Kubička – Antonín Alčer, Martin Just, Jan Kriesman, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda vs Martin Valent – Jiří Bukai, Petr Hrabal, Bohuslav Rambousek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň
6., 8., 48., 54. Martin Just
22., 38., 46., 52. Pavel Toman
25. Vlastibor Vejvoda
26. Miroslav Sirotek
23. 9. 08 20:15 P1 Benda 1964 OFC SUP Estudiantes 4. 1:3 (1:0)
Vyrovnané utkání. Jiří Bialek, Radek Fál
Benda 1964 OFC SUP Estudiantes
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Antonín Alčer – Martin Just, Václav Král, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
16. Josef Lukáš 34. Miroslav Švarc
39. Karel Petržílka
48. Pavel Toman
15. 9. 08 20:15 P2 Estudiantes Kotlářka CAHA FC SUP 3. 3:2 (2:2)
Estudiantes měli skělý nástup do utkání, první akce skočila brankou. Soupeř ale pěknými akcemi zápas otočil. Domácí pak vyrovnali z krásným trestným kopem. Ve druhé půli byli Estudiantes o něco lepší, ale k vítězství jim pomohla sama Kotlářka, smolnou vlastní brankou. Miroslav Valenta
Estudiantes Kotlářka CAHA FC SUP
Antonín Alčer – Martin Just, Václav Král, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda vs Zdeněk Václavík – Robert Alferi, Karel Máchal, František Měchura, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Vladimír Vančík, Jiří Vaněček
1., 28. Karel Petržílka
52. OG
18. Miroslav Miketa
25. Jiří Vaněček
8. 9. 08 20:15 P1 Super Naděje B Estudiantes 2. 0:2 (0:1)
Korektní zápas dobré úrovně. Milan Kuboš, Oldřich Macák
Super Naděje B Estudiantes
Petr Babický – Arnošt Böhm, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Miloslav Kolpek, Leo Legnavský, Jiří Měsíček, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel vs Antonín Alčer – Martin Just, Václav Král, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
29. OG
56. Karel Petržílka
2. 9. 08 20:15 P2 Estudiantes Agónie FCD 1. 3:0 (1:0)
Zasloužené vítězství sehranějšího a na pohled "mladšího" týmu. Agónii držel skoro celý první poločas ve hře o bezbrankovou remízu výborný brankář. Oba týmy přežily zápas ve zdraví. Miroslav Weiner, Evžen Trexler
Estudiantes Agónie FCD
Antonín Alčer – Martin Just, Václav Král, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda vs Jaroslav TvrzPetr Dittrich, Miroslav Jiřička, Jiří Losos, Miroslav Srb, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra