12. Viktoria Bítovská VET B 11 1 1 9 16:44 3

Čt 9.10.08 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Super Naděje B   (SVL2A)
Čt 9.10.08 20:45 ZAK !nBev Tigers Credit Praha FC   (HL7D)
Út 9.12.08 17:00 STOD K.K.K. Litrpůl FC   (HL5B)
Út 9.12.08 18:15 STOD Vyprahlo FC VET Dřevosprint SC   (VL3A)
Út 9.12.08 19:30 STOD Pankráckej válec Kolotouš FC   (VL2B)

5. 12. 08 19:30 HANSP Hvězda VAB F.C. Viktoria Bítovská VET B 11. 4:3 (2:2)
Velice kvalitní technické utkání se šťastnějším vítězem. Pavel Skřivan, Lukáš Skřivan
Hvězda VAB F.C. Viktoria Bítovská VET B
Leoš Navrátil – Jiří Dobeš, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Martin Kovář, Vladimír Krebes, Pavel Svoboda vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Jiří Psota, Jan Sixta, Zdeněk Stránský
27. Jiří Dobeš
29. Pavel Jakubček
44. Petr Hejtmánek
59. Martin Kovář
2., 42. Jiří Fiala
21. Martin Měřička
19. 11. 08 20:15 P1 Viktoria Bítovská VET B Turman VET 10. 5:2 (2:1)
Viktoria byla běhavější a tak přestože hrála prvních deset minut ve čtyřech v poli, otevřela skóre. Turman nebyl špatným týmem, ale špatně obsazoval soupeřovy rohy a auty, ze kterých dostal většinu branek. Petr Šindelář, František Kouba
Viktoria Bítovská VET B Turman VET
Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Jan Sixta, Zdeněk Stránský vs Pavel Macek – Tomáš Dvořák, Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma
5., 39., 47. Jiří Fiala
15. Pavel Dudek
45. Jan Sixta
6. Martin Micka
33. Tomáš Dvořák
14. 11. 08 19:00 P2 Felix club (seniors) Viktoria Bítovská VET B 9. 9:1 (4:0)
Jednoznačný průběh utkání. Hosté neměli žádné šance a obrana pracovala mizerně, čehož dokonale využila ofenziva Felixů. Roman Veselý
Felix club (seniors) Viktoria Bítovská VET B
Jan Kolinger – Jindřich Hříbal, Milan Musil, Ivo Osladil, Vladimír Pelán, David Řezníček, Petr Švonc vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Martin Měřička, Jiří Psota, Jan Sixta, Jan Štoncner, Zdeněk Stránský
3., 20., 24., 50. Milan Musil
9., 57. Jindřich Hříbal
37. Vladimír Pelán
40., 42. David Řezníček
55. Jiří Psota
6. 11. 08 19:15 HRAB3 Viktoria Bítovská VET B Tučňáci VET 8. 0:3 (0:2)
Klidné utkání, s převahou Tučňáků. Viktoria se nedokázala trefovat mezi tyče. Jiří Mlčkovský, František Kouba
Viktoria Bítovská VET B Tučňáci VET
Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Jan Sixta, Jan Štoncner, Zdeněk Stránský vs Tomáš Kutal – Arnošt Barták, Richard Bursa, Jiří Hroník, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Petr Skoč
8., 25. Arnošt Barták
55. Richard Bursa
23. 10. 08 19:00 P3 Čechie 12° Viktoria Bítovská VET B 7. 1:1 (0:1)
Utkání solidní úrovně, skončilo spravedlivou dělbou bodů. Karel Štáf
Čechie 12° Viktoria Bítovská VET B
Ladislav Košťál – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Jan Štoncner – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Hubert Prášek, Jiří Psota, Jan Sixta, Zdeněk Stránský
50. Martin Půlpán 12. Martin Měřička
17. 10. 08 18:15 DEKAN Viktoria Bítovská VET B Kumpáni VET 6. 1:6 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase, rozhodli Kumpáni v poslední čtvrthodince, kdy během pěti minut vstřelili pět gólů. Lubor Hobza
Viktoria Bítovská VET B Kumpáni VET
Petr Wenz – Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Jiří Psota, Jan Sixta, Zdeněk Stránský vs Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, Milan Hnátek, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán
55. Jiří Fiala 35. Jiří Moc
47., 58. Václav Machálek
49. Jan Brabenec
50. Pavel Machálek
52. Jan Půlpán
2. 10. 08 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Viktoria Bítovská VET B 5. 5:2 (1:1)
Slušné utkání, ve kterém zvítězil bojovnější a sehranější tým Josef Trávníček, Radek Miss
Anton aus Tirol Viktoria Bítovská VET B
Svatopluk Samler – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma, Petr Zeman vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Jiří Psota, Jan Sixta
28. OG
36. Richard Klípa
49. Petr Tůma
50., 58. Petr Zeman
11. Jiří Psota
54. Jiří Číla
24. 9. 08 20:30 ZAK Viktoria Bítovská VET B PFC Kodymka 4. 1:3 (0:2)
Rozhodla rychlost nejlepšího hráče Kejvala. David Motl
Viktoria Bítovská VET B PFC Kodymka
Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Jiří Psota, Zdeněk Stránský vs Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Škarvada
33. Jiří Psota 21. Jan Kupr
25., 50. Richard Kejval
19. 9. 08 18:00 ZAK Keckafogo KK VET Viktoria Bítovská VET B 3. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání se domácím podařilo ve druhé půli strhnout na svou stranu dvěma slepenými góly. Rostislav Klouda, Peter Moško
Keckafogo KK VET Viktoria Bítovská VET B
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Jan Sixta, Zdeněk Stránský
50. Roman Faic
58. Roman Mašek
26. Jiří Fiala
12. 9. 08 20:15 P3 Viktoria Bítovská VET B Nejistá sezóna 2. 0:2 (0:2)
Hrubá chyba gólmana při gólu na 2:0 a neschopnost Viktorie vstřelit branku rozhodly o výsledku. Karel Petržílka, Jan Kriesman
Viktoria Bítovská VET B Nejistá sezóna
Petr Wenz – Jiří Číla, Jiří Fiala, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Jiří Psota, Jan Sixta, Zdeněk Stránský vs Ivan Matola – František Brejcha, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Petr Kareš, František Šťasta
2. Petr Kareš
15. Miroslav Hybner
5. 9. 08 16:45 ZAK Masters V Viktoria Bítovská VET B 1. 7:1 (1:0)
První poločas to byla docela vyrovnaná partie. Dva slepené góly v 37. a 38.minutě daly utkání jednoznačný charakter. Josef Dufek, Petr Buchta