12. Traktor humus VET A 11 1 0 10 17:48 2

Ne 14.9.08 16:15 zzRIEG ONBLACK Akvaristika TJ   (HL8P)
Ne 14.9.08 17:30 zzRIEG Pragochmel Blšany A Beach attack 90210   (HL8O)
Ne 2.11.08 13:45 zzS1 Rumové pralinky FC Sakostra   (HL8Q)
Ne 2.11.08 15:00 zzS1 Suchdol sabres B TBC Lachtan A   (HL6K)

7. 12. 08 18:45 STOD Dřeváci PH Servis 11. 2:1 (0:0)
Zprvu poklidné utkání, které ke konci gradovalo ve velkou bitvu se smolným koncem pro PH Servis. Nejprve vlastní gól a po vyrovnání druhá branka z neuvěřitelného úhlu. Lubomír Paprčka, Arnošt Barták
Dřeváci PH Servis
Tomáš Šlemr – Martin Černý, Petr Dosoudil, Petr Endl, Tomáš Hruška, Jaroslav Kapička, Petr Rathouský, Pavel Špirek, Milan Žák vs Petr Kožich – Jiří Čermák, Petr Cusan, Roman Künzel, Libor Novák, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc, Petr Zenker
47. OG
55. Petr Endl
50. Ivo Sedlák
23. 11. 08 18:45 DEKAN PH Servis Tycho de Brahe VET 10. 2:1 (1:0)
Velice pohledný zápas, plný pěkných kombinačních akcí. Utkání bylo vyrovnané, zvítězit mohly oba týmy. O výhře PH Servisu rozhodla velice povedená akce ve druhém poločasu. Leonardo Echeverria
PH Servis Tycho de Brahe VET
Petr Kožich – Jiří Čermák, Roman Künzel, Libor Novák, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc, Petr Zenker vs Marek Poláček – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Petr Morávek, Josef Oplt, Michal Pína, Antonín Tichý, Pavel Živný
23. Ivo Sedlák
48. Jiří Čermák
37. Jiří Bidovský
17. 11. 08 20:00 ZAK Calvados FC PH Servis 9. 7:1 (3:0)
Jednoznačné vítězství týmu Calvados, který po celý zápas kontroloval hru. Marek Fišer, Lukáš Dvořák
Calvados FC PH Servis
Robert Martišek – Michal Háva, Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Richard Peša, David Polák, Josef Vejšický vs Libor Novák – Jiří Čermák, Petr Cusan, Petr Kožich, Roman Künzel, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc, Petr Zenker
7., 23. Karel Křeček
28. Josef Vejšický
35. Tomáš Hlinka
39. Vladimír Oliberius
51., 58. Petr Kozlík
59. Ivo Sedlák
6. 11. 08 19:30 DEKAN PH Servis Zachovalí 8. 0:2 (0:1)
Pro diváky jistě pohledné utkání. Oba týmy se snažily hrát ze zajištěné obrany, avšak po první brance se PH Servis tlačil až ve třech hráčích do vápna soupeře. PH Servis tak získal kontrolu nad prostorem a měl i více ze hry. O osudu utkání rozhodla hrubá chyba v rozehrávce, po níž Zachovalí zdarma skórovali. Jiří Maha, David Palán
PH Servis Zachovalí
Libor Novák – Jiří Čermák, Petr Cusan, Roman Künzel, Josef Mašek, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc, Petr Zenker vs Jan Libjak – Marek Bičík, Tomáš Dolínek, Pavel Dvořák, Petr Houf, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Bedřich Lebeda, Václav Matoušek, Tomáš Soukup
21. Marek Bičík
35. Pavel Dvořák
27. 10. 08 19:30 zzNOVOB TuMPach 1.AC VET PH Servis 7. k. 0:6 k.
Ani jeden z týmů se nedostavil. Patrik Keseli, Petr Seidel
TuMPach 1.AC VET PH Servis
vs
19. 10. 08 17:30 P3 PH Servis Santa Dominica VET 6. 0:8 (0:2)
Jasné a zasloužené vítězství Santa Dominiky. Zdeněk Holakovský, Jiří Vítek
PH Servis Santa Dominica VET
Petr Kožich – Jiří Čermák, Petr Cusan, Roman Künzel, Libor Novák, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc vs Martin Petrů – Kamil Kohout, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Michal Pospiš, Zdeněk Požár, Tomáš Sobotka
11., 33. Miloslav Lev
16., 32., 59. Zdeněk Požár
42. OG
43. Kamil Kohout
53. Miroslav Petrů
12. 10. 08 17:30 zzNOVOB Speciál jedna PH Servis 5. 4:1 (0:0)
Domácí byli rychlejší a lepší kombinačně. Martin Matějček
Speciál jedna PH Servis
Jiří Dorazil – Martin Kladiva, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, Ondřej Mošovský, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Jaroslav Zíka vs Petr Kožich – Jiří Čermák, Libor Novák, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc, Petr Zenker
31., 55. Ondřej Mošovský
48. Ota Kopřiva
58. Karel Kodeš
49. Libor Novák
1. 10. 08 19:00 P2 PH Servis Manchester United V 4. 2:2 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Milan Letoch, Zbyněk Johanis
PH Servis Manchester United V
Petr Andreas – Jiří Čermák, Petr Kožich, Roman Künzel, Libor Novák, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc vs Radek Pecák – Boleslav Entner, Vratislav Hanzlík, Karel Kašpar, Jaroslav Novotný, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Ivan Střída, Zdeněk Táborský, Michal Voldřich
29. Ivo Sedlák
40. Petr Kožich
15. Jaroslav Novotný
58. Vratislav Hanzlík
28. 9. 08 17:30 DEKAN Traktor humus VET A PH Servis 3. 2:4 (0:0)
Utkání dvou zcela odlišných poločasů. Zatímco v první půli se obě mužstva spíš zastřelovala a soustředila se na obrannou hru, druhá část nabídla napínavou zápletku a drama až do posledních vteřin. Velkou zásluhu na výhře PH Servisu má brankář Andreas, který předváděl zázračné zákroky, za které by se nemusel stydět leckterý mladík. Pochvala však patří oběma týmům za velmi korektní přístup. Robert Chačaturov, Pavel Hroch
Traktor humus VET A PH Servis
Aleš Michálek – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Václav Meisner, Jan Mráz, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Pavel Špás vs Petr Andreas – Jiří Čermák, Petr Cusan, Roman Künzel, Libor Novák, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc, Petr Zenker
51. Tomáš Bouška
57. Ivan Baláš
32., 60. Petr Cusan
49. OG
54. Jiří Čermák
9. Petr Andreas
18. 9. 08 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A PH Servis 1. 5:6 (1:3)
Korektně vedené utkní, ve kterém se zdálo, že PH Servis bez problémů zvítězí. Inter ale zdramatizoval zápas ve druhé půli, když otočil ze stavu 1:4 na 5:4. Poslední minuty ovšem patřily PH Servisu, který dvěma góly strhl vítězství opět na svou stranu. Rostislav Theimer, Milan Kvajsar
Inter Lotyšák VET A PH Servis
Petr Ezr – Daniel Brodský, Lubomír Brychta, Karel Chobot, Jan Klofáč, Viktor Komar, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Libor Novák – Petr Andreas, Jiří Čermák, Petr Kožich, Josef Mašek, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc
13., 41., 46., 51. Jan Malypetr
49. Daniel Brodský
1. Josef Mašek
14., 60. Ivo Sedlák
26., 34. Ivan Zajíc
57. Libor Novák
8. 9. 08 17:00 ARIT PH Servis Gambrinus VH VET 2. 0:9 (0:7)
Jednoznačné utkání, jenž další komentář nepotřebuje. Lukáš Najman
PH Servis Gambrinus VH VET
Libor Novák – Petr Andreas, Jiří Čermák, Petr Kožich, Roman Künzel, Josef Mašek, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc vs Michal Petráš – Bohuslav Bára, Milan Doruška, Petr Grégr, Petr Hromas, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák