12. Traktor humus VET A 11 1 0 10 17:48 2

Po 1.9.08 19:30 DEKAN Milenium Praha FC The Best of England   (HL5A)
Po 1.9.08 20:45 DEKAN Starý krysy FC Vyprahlo FC VET   (VL3A)
Čt 16.10.08 19:30 DEKAN Supráci Šumavan-Balkán Orion Praha SK SUP A   (SVL1A)
Čt 16.10.08 20:45 DEKAN Vršáci VET Parta z Jarova VET   (VL2B)

7. 12. 08 18:45 HANSP Tycho de Brahe VET Inter Lotyšák VET A 11. 4:2 (3:2)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě řídil utkání zástupce Tycha de Brahe.
Zápas po celých 60 minut připomínal ping-pong. Hra se přelévala a k vidění byla nejedna hezká akce. Oba gólmani předvedli skvělé zákroky a někdy zvonily i tyče. Nadprůměrné utkání se spravedlivým výsledkem.
Tycho de Brahe VET Inter Lotyšák VET A
Marek Poláček – Vladimír Chrástecký, Bohumil Karafiát, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Michal Pína, Antonín Tichý vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Lubomír Brychta, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika
15. Petr Morávek
23. Michal Pína
30., 55. Vladimír Chrástecký
25. Pavel Brož
26. Martin Kraus
23. 11. 08 18:45 DEKAN PH Servis Tycho de Brahe VET 10. 2:1 (1:0)
Velice pohledný zápas, plný pěkných kombinačních akcí. Utkání bylo vyrovnané, zvítězit mohly oba týmy. O výhře PH Servisu rozhodla velice povedená akce ve druhém poločasu. Leonardo Echeverria
PH Servis Tycho de Brahe VET
Petr Kožich – Jiří Čermák, Roman Künzel, Libor Novák, Ivo Sedlák, Ivan Zajíc, Petr Zenker vs Marek Poláček – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Petr Morávek, Josef Oplt, Michal Pína, Antonín Tichý, Pavel Živný
23. Ivo Sedlák
48. Jiří Čermák
37. Jiří Bidovský
17. 11. 08 20:00 DEKAN Zachovalí Tycho de Brahe VET 9. 0:5 (0:2)
V poli zcela vyrovnané utkání, které rozhodl malý důraz Zachovalých v útočné fázi a jejich nepřesná střelba. Hrálo se ve velice slušném tempu a ani přimrzající terén nezmrazil elán hráčů, jen trochu ztížil kombinaci. Antonín Herzog, Jiří Prokop
Zachovalí Tycho de Brahe VET
Jan Libjak – Pavel Dvořák, Lubor Hobza, Petr Houf, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Bedřich Lebeda, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup vs Bohumil Karafiát – Vladimír Chrástecký, Zdeněk Houdek, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Michal Pína, Pavel Živný
16., 23., 60. Vladimír Chrástecký
37. OG
41. Petr Morávek
9. 11. 08 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Santa Dominica VET 8. 3:6 (2:4)
Od úvodu utkání, byla Santa Dominica lepším týmem. Ujala se dvoubrankového vedení a když Tycho snížilo, okamžitě přidala další gól. Tychu se podařilo vstřelit "gól do šatny", ale záhy po poločase to bylo opět o tři branky, když Šťastný zkompletoval hattrick. To už byl zápas prakticky rozhodnut. Hrál se hezký a tvrdý fotbal a na veterány se docela běhalo.
Tycho de Brahe VET Santa Dominica VET
Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Michal Košťál, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Michal Pína vs Martin Petrů – Kamil Kohout, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Michal Pospiš, Zdeněk Požár, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
18. Petr Morávek
29. Michal Košťál
50. Josef Oplt
5., 45. Petr Mlateček
15., 19., 39. Roman Šťastný
26. Miloš Pastyřík
2. 11. 08 18:45 DEKAN Manchester United V Tycho de Brahe VET 7. 0:6 (0:3)
Manchester hrál pouze ve čtyřech v poli. Jednoznačná záležitost. Jan Kaňok, Jan Svoboda
Manchester United V Tycho de Brahe VET
Radek Pecák – Boleslav Entner, Jiří Panec, Karel Šafařík, Michal Voldřich vs Marek Poláček – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Michal Košťál, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Michal Pína, Antonín Tichý
5. Michal Pína
14. Aleš Netolický
28. Jiří Bidovský
40. Michal Košťál
45. Antonín Tichý
53. Marek Poláček
19. 10. 08 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Gambrinus VH VET 6. 1:4 (1:2)
Gambrinus šel dovedení vlastní brankou Tycha, ale za pár minut sovnal výstavním gólem Morávek. Gambrinus se znovu ujal vedení "gólem do śatny", jehož autorem byl Grégr, který se jinak prezentoval spíše častým nesportovním chováním. Ve druhé půli Gambrinus náskok zvýšil a před koncem ještě zvýraznil. Marek Valter
Tycho de Brahe VET Gambrinus VH VET
Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Jiří Patka, Michal Pína vs Michal Petráš – Petr Grégr, Petr Hromas, Josef Kůs, Miroslav Mašata, Milan Novák
9. Petr Morávek 3 Petr Morávek 5. OG
30. Petr Grégr
40. Josef Kůs
56. Milan Novák
12. 10. 08 18:45 DEKAN Dřeváci Tycho de Brahe VET 5. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání, v němž se sice Dřeváci ujali vedení, ale soupeř do přestávky otočil vývoj zápasu. Po změně stran přidal další dva góly a hru kontroloval. Michal Novák
Dřeváci Tycho de Brahe VET
Tomáš Šlemr – Aris Apacidis, Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Milan Žák vs Marek Poláček – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Michal Košťál, Petr Morávek, Josef Oplt, Michal Pína, Pavel Živný
21., 52. Pavel Bulín 25., 45. Jiří Bidovský
27. Vladimír Chrástecký
49. Marek Poláček
5. 10. 08 20:00 ZAK Tycho de Brahe VET Calvados FC 4. 4:1 (3:1)
Fotbalovější Tycho šlo rychle do vedení a po celý zápas průběh kontrolovalo. Jan Šuráň, Miroslav Sirotek
Tycho de Brahe VET Calvados FC
Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Jiří Patka, Michal Pína, Antonín Tichý vs Robert Martišek – Václav Hanzlík, Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Karel Křeček, Richard Peša, David Spousta, Josef Vejšický
2., 60. Petr Morávek
8., 27. Vladimír Chrástecký
55 Vladimír Chrástecký 24. Václav Hanzlík 5. Tomáš Hlinka
28. 9. 08 18:45 DEKAN TuMPach 1.AC VET Tycho de Brahe VET 3. 0:4 (0:1)
Vyrovnané utkání, hrané ve vysokém tempu, rozhodla lepší koncovka Tycha. David Pochobradský, Pavel Gold
TuMPach 1.AC VET Tycho de Brahe VET
Petr Zlámal – Vít Brabec, Karel Mašata, Josef Melka, Petr Porebski, Tomáš Sluka, Martin Špaček, Richard Šváb, Petr Tůma vs Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Michal Košťál, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Jiří Patka, Michal Pína
8. Vladimír Chrástecký
31. Josef Oplt
45. Jiří Bidovský
51. Jiří Patka
14. 9. 08 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Speciál jedna 2. 9:2 (4:2)
Jednoznačná výhra Tycho de Brahe, do poločasu získali domácí dvoubrankové vedení a druhá půle už byla pro diváky. Leonardo Echeverria
Tycho de Brahe VET Speciál jedna
Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Pavel Živný vs Jiří Dorazil – Jaroslav Holub, Karel Kodeš, David Ledinský, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Ladislav Svoboda, Jaroslav Zíka