Po 17.11.08 13:45 P3 Sparta Popularos Sorry FC   (HL6D)
Po 17.11.08 15:00 P3 Puk PFC 100P FC   (HL6J)

6. 12. 08 11:15 zzNOVOB Válcovna plechu VET Klár rávla VET 9. 2:7 (0:4)
Zápas celkem v pořádku. ?!? Lukáš Kukla, Iukhym Goncharuk
Vít Houška – Ludvík Hájek, Milan Letoch, Pavel Novák, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Miroslav Kastner – Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Petr Nachtigall, Pavel Novák, Ivan Rillich, Maxim Savinov, Jiří Vondrášek, Jiří Zeman
13., 17., 26., 40. Petr Nachtigall
28., 52. Jiří Zeman
36. OG
22. 11. 08 11:15 P1 Orion Praha SK A Válcovna plechu VET 8. 4:2 (1:2)
Orion ve druhé půli zaslouženě otočil vývoj ve svůj prospěch, když využil tři ze svých mnoha šancí a přečíslení. I v obtížných podmínkách hrály oba týmy slušně a sportovně. Jaroslav Tomeš, Martin Isoz
Orion Praha SK A Válcovna plechu VET
Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Milan Habuda, Jan Mach, Jiří Tůma, Zdeněk Volf, Petr Zienert vs Pavel Novák – Ludvík Hájek, Vít Houška, Petr Křikava, Milan Letoch, Roman Pýcha
24., 53. Jiří Tůma
32. Jan Mach
36. Petr Zienert
11. Petr Křikava
16. Milan Letoch
8. 11. 08 15:00 P2 Válcovna plechu VET DE VILDA VET 7. 3:4 (1:3)
Pohledné utkání, rozhodly chyby v obraně. Válcovna inkasovala dva góly přímo z rohu a ještě si nechala dát klasický gól "do šatny". V závěru alespoň upravila skóre do přijatelnější podoby.
Válcovna plechu VET DE VILDA VET
Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Zbyněk Johanis, Petr Křikava, Milan Letoch, Roman Pýcha, Zdeněk Sekavec, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Jiří Vyhnánek – Jiří Lukáš, Václav Morch, Martin Pikora, Zbyněk Pokorný, Julius Sebestyén, Marek Šrámek, Milan Tichý
29. Radovan Skoumal
31. Jiří Fiala
58. Zdeněk Sekavec
14. Julius Sebestyén
15., 46. Marek Šrámek
30. Václav Morch
23. 10. 08 18:15 HANSP Buran Buran VET Válcovna plechu VET 6. 10:3 (5:2)
Velice korektní zápas z obou stran. Buran Buran dokázal proměnit většinu šancí a zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem. Jindřich Tippman
Buran Buran VET Válcovna plechu VET
Milan Barták – Zdeněk Barták, Kamil Holý, Radek Podlesný, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner vs Vít Houška – Petr Křikava, Milan Letoch, Pavel Novák, Roman Pýcha, Radovan Skoumal, Petr Syrůček
8., 28. Michal Stránský
15., 20., 33., 42., 43. Radek Podlesný
29., 31. Jan Teubner
51. Kamil Holý
15., 28. Petr Křikava
33. Radovan Skoumal
18. 10. 08 15:00 HANSP Válcovna plechu VET Bublifuck VET 5. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, které přineslo zaslouženou remízu. "no prostě pupkáči váleli" ! Karel Brousil, David Petrouš
Válcovna plechu VET Bublifuck VET
Zdeněk Sekavec – Jiří Fiala, Milan Letoch, Pavel Novák, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Pavel Papoušek, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Pavel Strunz
17. Jiří Fiala
32. Pavel Novák
44. Petr Syrůček
22. Petr Lukavský
31. Pavel Lukavský
52. Michal Máka
30. 9. 08 20:45 zzNOVOB Folprecht 1.FC VET Válcovna plechu VET 4. 5:0 (4:0)
Jednoznačné utkání pro tým Folprecht. Válcovna dorazila bez střídání a od začátku byla pod tlakem. V nervózním úvodu vstřelil Folprecht dvě branky, Válcovně se zranil hráč a oslabený tým už neměl na odpor. Jen kouzelník v brance Válcovny udržel skóre v přijatelných mezích.
Folprecht 1.FC VET Válcovna plechu VET
Štěpán Černý – Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jiří Hrodek, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, René Stacho, Pavel Viktoryn vs Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Petr Křikava, Pavel Novák, Petr Syrůček
6. Josef Körner ml.
11., 18., 28. Petr Grohman
49. David Ronn
26. 9. 08 17:45 zzANG Válcovna plechu VET Oblouci 81 AFC 3. 0:5 (0:3)
Jednoznačné utkání, ve kterém Oblouci dokázali nedat i vyložené šance a tak to skončilo jenom 5:0. Václav Linhart
Válcovna plechu VET Oblouci 81 AFC
Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Zbyněk Johanis, Petr Křikava, Milan Letoch, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral
10., 11., 34. Pavel Dražďák
18. Petr Kruml
44. Pavel Bechyně
17. 9. 08 17:45 zzJUNI1 Ecotoner Válcovna plechu VET 2. 2:1 (1:1)
Oboustranně bojovné utkání. Tým Ecotoneru hrající bez střídání, měl více štěstí a zvítězil. V první půli padly dva vlastní góly, ale výkony mužstev to nezměnilo. Daniel Joska, Petr Kubišta
Ecotoner Válcovna plechu VET
Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Jan Farkaš, Milan Hlavatý, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr vs Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Zbyněk Johanis, Milan Letoch, Pavel Novák, Roman Pýcha, Radovan Skoumal, Petr Syrůček
26. OG
41. Callum Eade
8. OG
2. 9. 08 18:15 zzPANK1 Válcovna plechu VET Károv ZJ veteran 1. 1:5 (1:1)
Bylo to utkání z počátku sezóny. Zvláště Valcíři působili dojmem, že se teprve sehrávají. Károvští po vyrovnaném prvním poločase rychle rozhodli na začátku druhé půle. Velmi férově hraný zápas, téměř bez faulů. Tomáš Mládek, Pavel Čihák
Válcovna plechu VET Károv ZJ veteran
Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Zbyněk Johanis, Milan Letoch, Pavel Novák, Roman Pýcha, Zdeněk Sekavec, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Zdeněk Reich – Václav Běloch, Štěpán Jakeš, Petr Křovina, Radek Motyka, Luboš Neveršil, Miroslav Štěrba