Pá 31.10.08 19:00 P3 Sopouch FC Ústavan 01 KK   (HL5E)
Pá 31.10.08 20:15 P3 Těžká demence Torpédo Hulín FC   (HL5E)
Út 11.11.08 18:00 HRAB1 Suprtechno Ortopedie   (SVL1A)
Út 11.11.08 19:15 HRAB1 Úderka Žižkov Viktoria Bítovská VET C   (VL4C)

6. 12. 08 11:15 P2 Folprecht 1.FC VET Bublifuck VET 9. 2:3 (1:2)
První poločas byl fotbalovější, ale také emotivnější. Po změně stran se emoce trochu zklidnily, nicméně upadla i kvalita hry. Bublifuck byl šťastnějším týmem, odolal i posledních 13 minut, kdy dohrával ve čtyřech, po zranění jednoho hráče. Hráči Folprechtu se zbytečně hádali a pak jim chyběl klid při hře. Lukáš Velebil
Folprecht 1.FC VET Bublifuck VET
René Stacho – Petr Fliegel, Petr Grohman, Jiří Hrodek, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, Pavel Viktoryn vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Pavel Řápek, Petr Šimsa
22. Josef Körner ml.
48. Petr Fliegel
11. Petr Lukavský
15., 42. Jaroslav Chmela
19. 11. 08 20:45 zzNOVOB Klár rávla VET Folprecht 1.FC VET 8. 1:1 (1:1)
Zápis nedodán, zjištěny pouze základní údaje.
Klár rávla VET Folprecht 1.FC VET
Miroslav Kastner – Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Petr Nachtigall, Pavel Novák, Ivan Rillich, Maxim Savinov, Jiří Vondrášek, Jiří Zeman vs Štěpán Černý – Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jiří Hrodek, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, René Stacho, Pavel Viktoryn
20. Pavel Novák 10. René Stacho
8. 11. 08 11:15 zzPANK3 Oblouci 81 AFC Folprecht 1.FC VET 7. 4:6 (1:1)
Folprecht si na začátku druhé půle vybudoval čtyřbrankový náskok a vypadalo to, že posledních 20 minut se bude jen dohrávat.. Oblouci však zabrali a podařilo se jim zápas zdramatizovat. Za Foplrecht však rozhodl Körner, který hned z rozehrávky po inkasované čtvrté brance, střelou z půlky zajistil Folprechtu klidný závěr. Martin Džbánek, Jan Beneš
Oblouci 81 AFC Folprecht 1.FC VET
Miroslav Hlavík – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Josef Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Štěpán Černý – Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jiří Hrodek, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, René Stacho, Pavel Viktoryn
54. Josef Körner ml.
22. 10. 08 17:00 DEKAN Folprecht 1.FC VET Ecotoner 6. 6:1 (3:0)
Průměrné utkání. Hráči Folprechtu byli lepší a po zásluze vysoko vyhráli.
Folprecht 1.FC VET Ecotoner
Štěpán Černý – Petr Fliegel, Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jiří Hrodek, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, René Stacho, Pavel Viktoryn vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Jan Farkaš, Milan Hlavatý, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr
17. Pavel Jehlička
24. Petr Grohman
30., 35., 45., 58. David Ronn
34. Tomáš Kopecký
17. 10. 08 19:30 zzNOVOB Károv ZJ veteran Folprecht 1.FC VET 5. 2:2 (1:2)
Pěkné, vyrovnané utkání. Dělba bodů je spravedlivá. Pavel Kohout
Károv ZJ veteran Folprecht 1.FC VET
Petr Vítek – Václav Běloch, Martin Choděra, Petr Křovina, Radek Motyka, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba vs Pavel Jehlička – Petr Čáslavský, Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jiří Hrodek, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, René Stacho, Pavel Viktoryn
23. Martin Choděra
36. Václav Běloch
16. Pavel Viktoryn
30. Jiří Hrodek
30. 9. 08 20:45 zzNOVOB Folprecht 1.FC VET Válcovna plechu VET 4. 5:0 (4:0)
Jednoznačné utkání pro tým Folprecht. Válcovna dorazila bez střídání a od začátku byla pod tlakem. V nervózním úvodu vstřelil Folprecht dvě branky, Válcovně se zranil hráč a oslabený tým už neměl na odpor. Jen kouzelník v brance Válcovny udržel skóre v přijatelných mezích.
Folprecht 1.FC VET Válcovna plechu VET
Štěpán Černý – Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jiří Hrodek, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, René Stacho, Pavel Viktoryn vs Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Petr Křikava, Pavel Novák, Petr Syrůček
6. Josef Körner ml.
11., 18., 28. Petr Grohman
49. David Ronn
25. 9. 08 16:30 zzZARUB Orion Praha SK A Folprecht 1.FC VET 3. 0:2 (0:0)
Místy až zbytečně nervózní utkání, zejména ze strany Orionu. Hosté zvítězili zaslouženě, když dokázali využít šance. Tomáš Hloušek, Robert Nachtman
Orion Praha SK A Folprecht 1.FC VET
Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Libor Křístek, Jan Mach, Jiří Samec, Jiří Tůma, Zdeněk Volf, Petr Zienert vs Štěpán Černý – Vlastimil Hour, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, René Stacho, Pavel Viktoryn
48. Tomáš Petrach
53. David Ronn
19. 9. 08 19:30 zzNOVOB Folprecht 1.FC VET DE VILDA VET 2. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání s převahu zkušeností nad fyzickým nasazením, kterému by slušela remíza. Lukáš Poláček, Jan Vítek
Folprecht 1.FC VET DE VILDA VET
Štěpán Černý – Petr Grohman, Vlastimil Hour, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, René Stacho, Pavel Viktoryn vs Jiří Vyhnánek – Josef Bousek, Jan Hrubý, Jiří Kopenec, Jiří Lukáš, Václav Morch, Martin Pikora, Marek Šrámek, Milan Tichý
24. Tomáš Petrach
33. René Stacho
45. Martin Pikora
3. 9. 08 18:15 zzPANK1 Buran Buran VET Folprecht 1.FC VET 1. 3:5 (1:3)
Slušně hrané utkání z obou stran, rozhodl střelecky disponovaný Ronn. Jan Lukeš, Petr Krbec
Buran Buran VET Folprecht 1.FC VET
František Basl – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Pavel Nečásek, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Jan Teubner vs Štěpán Černý – Petr Grohman, Vlastimil Hour, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, René Stacho, Pavel Viktoryn