Po 1.9.08 17:00 zzZARUB Merck stars Perpetis   (HL6C)
Po 1.9.08 18:15 zzZARUB Hulla hulla FC Traktor Praha A   (HL5A)
Út 9.9.08 19:00 P2 Steve Litrpůl FC   (HL5B)
Út 9.9.08 20:15 P2 Po Útlumu 06 Pankráckej válec   (VL2B)
Ne 21.9.08 10:00 zzPANK2 Věčná žízeň Guinness AC   (HL6H)
Ne 21.9.08 11:15 zzPANK2 Květák Liboc united   (HL6I)

6. 12. 08 11:15 zzZARUB Károv ZJ veteran Orion Praha SK A 9. 8:3 (4:1)
Hezký zápas starších pánů, který pokazila žlutá karta v závěru. Jinak jasný výsledek, svědčící o tom, na které straně hráli ti mladší. Roman Kebrle, Tomáš Vašina
Károv ZJ veteran Orion Praha SK A
Petr Vítek – Václav Běloch, Martin Choděra, Petr Křovina, Zdeněk Martinovský, Radek Motyka, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba, Petr Zavřel vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Milan Habuda, Jan Mach, Miroslav Mašek, Jiří Samec, Jiří Tůma, Petr Zienert
56. Petr Zienert
22. 11. 08 11:15 P1 Orion Praha SK A Válcovna plechu VET 8. 4:2 (1:2)
Orion ve druhé půli zaslouženě otočil vývoj ve svůj prospěch, když využil tři ze svých mnoha šancí a přečíslení. I v obtížných podmínkách hrály oba týmy slušně a sportovně. Jaroslav Tomeš, Martin Isoz
Orion Praha SK A Válcovna plechu VET
Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Milan Habuda, Jan Mach, Jiří Tůma, Zdeněk Volf, Petr Zienert vs Pavel Novák – Ludvík Hájek, Vít Houška, Petr Křikava, Milan Letoch, Roman Pýcha
24., 53. Jiří Tůma
32. Jan Mach
36. Petr Zienert
11. Petr Křikava
16. Milan Letoch
8. 11. 08 12:30 zzNOVOB Orion Praha SK A Klár rávla VET 7. 1:7 (0:4)
Slušný zápas s velkou převahou hostujícího týmu, který byl lepší kombinačně i fyzicky. Jaroslav Procházka
Orion Praha SK A Klár rávla VET
Milan Habuda – David Benedikt, Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Miroslav Mašek, Jiří Tůma, Petr Zienert vs Miroslav Kastner – Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Petr Nachtigall, Pavel Novák, Ivan Rillich, Jiří Zbořil, Jiří Zeman
51. Vojtěch Engelmann 4. Martin Flegr
18., 23. Pavel Novák
27., 40. Petr Nachtigall
52. Jiří Zeman
58. OG
25. 10. 08 16:15 P1 DE VILDA VET Orion Praha SK A 6. 3:1 (2:1)
Pohledné, klidné utkání, ve kterém zvítězil kombinačně lepší tým. Václav Dobeš, Jan Šponar
DE VILDA VET Orion Praha SK A
Antonín Nulíček – Jiří Lukáš, Václav Morch, Martin Pikora, Zbyněk Pokorný, Julius Sebestyén, Marek Šrámek, Milan Tichý, Jiří Vyhnánek vs Vojtěch Engelmann – Vladislav Červený, Libor Křístek, Jan Mach, Miroslav Mašek, Jiří Tůma, Oldřich Weber, Petr Zienert
2., 32. Marek Šrámek
26. Václav Morch
21. Libor Křístek
18. 10. 08 11:15 zzPODVI Orion Praha SK A Buran Buran VET 5. 1:10 (0:4)
Orion nastoupil pouze se čtyřmi hráči v poli a tak zůstalo otázkou jen, kolik dostanou gólů. Roman Verner, Tomáš Hanák
Orion Praha SK A Buran Buran VET
Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Arnošt Böhm, Zdeněk Volf, Petr Zienert vs Luděk Šrein – Milan Barták, Zdeněk Barták, Kamil Holý, Pavel Nečásek, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner
43. Petr Zienert 4., 21. Zdeněk Barták
13., 23., 46., 48. Jan Teubner
31. Kamil Holý
32., 45. Michal Stránský
56. Radek Podlesný
3. 10. 08 17:00 HANSP Bublifuck VET Orion Praha SK A 4. 11:0 (6:0)
Jednoznačný zápas v režii Bublifuku. Borci z Orionu hráli první poločas ve čtyřech v poli a po poločase bylo rozhodnuto. Michal Marek
Bublifuck VET Orion Praha SK A
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Pavel Papoušek, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Pavel Strunz vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Milan Habuda, Vojtěch Kelt, Jan Mach, Jiří Samec, Petr Zienert
5. Pavel Řápek
10., 16., 18., 38., 59. Petr Lukavský
14. Jaroslav Chmela
17., 36. Pavel Strunz
32., 49. Pavel Lukavský
25. 9. 08 16:30 zzZARUB Orion Praha SK A Folprecht 1.FC VET 3. 0:2 (0:0)
Místy až zbytečně nervózní utkání, zejména ze strany Orionu. Hosté zvítězili zaslouženě, když dokázali využít šance. Tomáš Hloušek, Robert Nachtman
Orion Praha SK A Folprecht 1.FC VET
Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Libor Křístek, Jan Mach, Jiří Samec, Jiří Tůma, Zdeněk Volf, Petr Zienert vs Štěpán Černý – Vlastimil Hour, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, René Stacho, Pavel Viktoryn
48. Tomáš Petrach
53. David Ronn
19. 9. 08 17:45 zzANG Oblouci 81 AFC Orion Praha SK A 2. 1:1 (1:1)
Pohledné utkání vyrovnaného průběhu, skončilo zaslouženou dělbou bodů. Orion se v úvodu ujal vedení, ale Oblouci ještě v první půli vyrovnali a další branka už nepadla. Jiří Šlechta
Oblouci 81 AFC Orion Praha SK A
Josef Svoboda – Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Arnošt Böhm, Václav Kuneš, Jan Mach, Zdeněk Volf, Branislav Weisz, Petr Zienert
17. Rudolf Zuman 5. Branislav Weisz
4. 9. 08 18:15 zzTKSPA Orion Praha SK A Ecotoner 1. 3:3 (2:1)
Utkání mělo zajímavý průběh. Hráči Ecotoneru nastoupili v oslabení, ale přesto se ujali vedení. Orion pak sice otočil vývoj utkání, nicméně Ecotoner dokázal dvakrát vyrovnat a nakonec získal bod.
Orion Praha SK A Ecotoner
Vojtěch EngelmannDavid Benedikt, Vladislav Červený, Jiří Samec, Zdeněk Volf, Oldřich Weber, Branislav Weisz, Petr Zienert vs Miroslav Řehák – Antonín Bernhardt, Callum Eade, Jan Farkaš, Josef Mitošinka