Ne 21.6.09 10:00 ZAK Jednota Košík Gee Gee Olive   (HL7H)
Ne 21.6.09 11:15 ZAK New Jersey Devils A Krabí výměšky FC   (HL5G)
Ne 21.6.09 12:30 ZAK Medvědi B Manchlastr FC   (HL6K)
Ne 21.6.09 13:45 ZAK Medvědi A Válcovny plechu MS FC   (HL6L)
Ne 21.6.09 15:00 ZAK V.S.P.S.V.S. Sokol Vysočany B   (HL5H)
Ne 21.6.09 16:15 ZAK Kerata Chíjos Sokol Vysočany C   (HL5I)

22. 6. 09 17:00 DEKAN Litrpůl FC Prohibice FKK 11. 6:0 k.
Hostující Prohibice se ani po uplynutí čekací doby nesešla v dostatečném počtu.
Litrpůl FC Prohibice FKK
Petr Kovařík – Karel Horák, Jan Karabec, Martin Krtil, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Martin Žižka st. vs
8. 6. 09 20:45 DEKAN Inter Bubeneč Litrpůl FC 10. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu s větším štěstím v zakončení na straně domácích. Jiří Petrla, Petr Burian
Inter Bubeneč Litrpůl FC
Vlastimil Burian – Josef Beneš, Jiří Brabec, Ondřej Čmelík, Jakub Malina, Karel Pohan, Pavel Viochna vs Petr Kovařík – Karel Horák, Jan Karabec, Martin Krtil, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Martin Žižka st.
2. Karel Pohan
41. Ondřej Čmelík
1. 6. 09 20:45 DEKAN Litrpůl FC Trona CF 9. 7:0 (3:0)
Kvalitní zápas. Litrpůl zaslouženě zvítězil! Petr Fučík, Jan Tarant
Litrpůl FC Trona CF
Petr Kovařík – Jan Karabec, Martin Krtil, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Martin Žižka st. vs Michal Podubecký – Josef Alferi, Robert Alferi, Omar Alvado, Jiří Svátek, Libor Švec, Martin Sviatko, Pavel Trojan, Tomáš Veselý
3. Peter Munduch
6., 48., 53. David Mansfeld
12. Jan Karabec
40., 49. Petr Lukeš
11. Pavel Trojan
25. 5. 09 20:45 DEKAN Traktor Praha A Litrpůl FC 8. 1:7 (0:3)
Zasloužené vítězství hostujícího Litrpůlu v klidném utkání. Martin Šejda, Miroslav Procházka
Traktor Praha A Litrpůl FC
Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Petr Táborský vs Petr Kovařík – Jan Karabec, Martin Krtil, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Martin Žižka st.
39. Petr Hošek 8. Martin Krtil
10., 34. Martin Žižka st.
29., 57., 60. Petr Lukeš
42. Jan Karabec
18. 5. 09 20:45 DEKAN Litrpůl FC Pirelli 7. 4:8 (2:2)
Pěkný zápas plný gólů. Po nerozhodném prvním poločase, se prosadili střelci týmu Pirelli a v úvodu druhého dějství čtyřmi brankami rozhodli.
Litrpůl FC Pirelli
Petr Kovařík – Karel Horák, Martin Krtil, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Martin Žižka st. vs Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina
37., 57. Jiří Drha
11. 5. 09 20:45 DEKAN Paráda Litrpůl FC 3. 4:2 (2:0)
Bojovné utkání dobré úrovně. Domácí získali v první půli dvougólové vedení, soupeř po změně stran dotahoval, ale vyrovnat nedokázal. Michal Jansa
Paráda Litrpůl FC
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Václav Kural, Lukáš Poór, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Petr Kovařík – Karel Horák, Jan Karabec, Martin Krtil, David Mansfeld, Daniel Strouhal, Martin Žižka st.
6. Zbyšek Tržil
29. Vojtěch Hněvkovský
37. David Vaško
59. Lukáš Poór
27 Václav Kural 33. Martin Žižka st.
40. Jan Karabec
4. 5. 09 20:45 DEKAN Veltěž SC Litrpůl FC 6. 2:1 (0:0)
Zbytečně vyhecované utkání. Už od začátku spousta faulů. Týmy byly vyrovnané, ke konci měli trochu navrch domácí. Václav Šinkmajer, Michal Slavík
Veltěž SC Litrpůl FC
Jiří Kalfař – Daniel Dvořák, Filip Dvořák, Martin Hilský, Bohumil Pavlík, Michal Pfaf, David Šerhant, Tomáš Smaha, Jan Srb vs David Mansfeld – Karel Horák, Jan Karabec, Petr Kovařík, Martin Krtil, Petr Lukeš, Martin Žižka st.
46. David Šerhant
58. Michal Pfaf
14 Michal Pfaf
20 Jiří Kalfař
58. Martin Krtil 6. Karel Horák
27. 4. 09 20:45 DEKAN Ratajski démoni Litrpůl FC 5. 1:3 (0:1)
Trochu nervózní utkání, ve kterém byli hosté fotbalovějším týmem. Václav Kovařík, František Dražan
Ratajski démoni Litrpůl FC
Daniel Láska – Ladislav Brázda, František Hnátek, Radek Jimel, Jakub Jirásek, Milan Novák, Petr Ziegner vs Tomáš Paur – Karel Horák, Jan Karabec, Petr Kovařík, Martin Krtil, Petr Lukeš, Martin Žižka st.
52. Radek Jimel 13., 43. Petr Kovařík
57. Martin Krtil
20. 4. 09 18:15 zzNOVOB Litrpůl FC Per ho tam 4. 6:1 (3:0)
Vcelku jednoznačné utkání, jehož ráz určily tři rychlé góly domácích v prvních šesti minutách. Po počáteční nadílce se hra uklidnila a domácí zápas relativně v poklidu kontrolovali a z brejků přidávali další branky. Hosté nehráli špatně, ale výborná obrana domácích jim toho moc nedovolila. Pavel Matoušek, Petr Janoušek
Litrpůl FC Per ho tam
Daniel Strouhal – Karel Horák, Jan Karabec, Petr Kovařík, Martin Krtil, Peter Munduch, Jiří Panoš, Martin Žižka st. vs Filip Hurník – David Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík
2. Martin Krtil
4., 48. Petr Kovařík
6., 32. Jan Karabec
52. Jiří Panoš
53. Zdeněk Majer
6. 4. 09 20:45 DEKAN Litrpůl FC Palmeiras Prosek 2. 7:4 (3:2)
Vyrovnané utkání, výsledek neodpovídá předvedené hře. Pavel Živný
Litrpůl FC Palmeiras Prosek
Jiří Panoš – Karel Horák, Jan Karabec, Petr Kovařík, Martin Krtil, David Mansfeld, Peter Munduch, Martin Žižka st. vs Michal Vaškových – Martin Daniš, Filip Dlabola, Ondřej Ivanič, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Marek Novotný, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý, Michal Stáňo