Pá 17.4.09 17:00 zzZARUB Delivery FC Bez názvu   (HL6E)
Pá 17.4.09 18:15 zzZARUB Polární záře Káca FC B   (HL5E)
Pá 1.5.09 08:45 zzZARUB Huňáč PK Rohožník United FC B   (HL6E)
Pá 1.5.09 10:00 zzZARUB Ivánkovy děti Blue flame   (HL5F)
Po 15.6.09 18:15 zzZARUB Juventus Pivus Sculpturo FC   (HL8A)
Po 15.6.09 19:30 zzZARUB Rock Joint Hrnčířský bubáci   (HL8B)

22. 6. 09 17:00 BECH Ratajski démoni Merck stars 11. 2:4 (0:2)
Obě mužstva měla zájem hrát fotbal, což bylo jen dobře. Démoni byli Mercku více než důstojným soupeřem, ale ve druhé půli odpadli fyzicky. Petr Deršák, Lukáš Merta
Ratajski démoni Merck stars
František Hnátek – Ladislav Brázda, Radek Jimel, Zdeněk Kučera, Václav Šprdlík, Miloš Zapadlo, Petr Ziegner vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Ivo Pospíšil, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
52. Václav Šprdlík
57. Ladislav Brázda
15. Pavel Audy
16. Zdeněk Krejčí
38. Aleš Podoubský
55. Petr Klusák
8. 6. 09 18:15 zzNOVOB Merck stars Per ho tam 10. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný průběh zápasu a poklidné tempo narušila až 26.minuta, kdy šel Merck do vedení. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil a domácí dovedli utkání k vítěznému konci. Jan Šulc, Miroslav Dubský
Merck stars Per ho tam
Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Jiří Javornický, Aleš Podoubský, Ivo Pospíšil, Jaroslav Štolfa vs Michal Majerík – Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Filip Hurník, Zdeněk Majer, Pavel Martinčík
26. Michal Janků
45. Jiří Javornický
3. 6. 09 17:00 zzZARUB Paráda Merck stars 9. 2:1 (1:1)
Utkání bohaté na šance, ve kterém oba týmy neproměňovaly ani ty stoprocentní. Štěstí se nakonec přiklonilo k lepšímu, který zaslouženě vyhrál. Martin Kovář
Paráda Merck stars
Zbyšek Tržil – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Petr Klusák, Aleš Podoubský, Ivo Pospíšil, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa
15. Václav Kural
59. Petr Vorlíček
45 Zbyšek Tržil 1. Petr Smolka
27. 5. 09 17:00 zzZARUB Merck stars Palmeiras Prosek 8. 4:1 (2:0)
Domácí, kteří byli po většinu zápasu lepším muřstvem, vyhráli díky dobré koncovce v prvním poločase. Filip Tomáš
Merck stars Palmeiras Prosek
Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Ivo Pospíšil, Jaroslav Štolfa vs Michal Vaškových – David Beránek, Martin Daniš, Filip Dlabola, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Marek Novotný, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý, Michal Stáňo
8., 47. René Bartoník
14. Petr Klusák
54. Ivo Pospíšil
53. Filip Dlabola
20. 5. 09 19:30 zzZARUB Merck stars Veltěž SC 7. 3:0 (0:0)
Petr Grégr, Miroslav Mašata
Merck stars Veltěž SC
Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Ivo Pospíšil, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Jiří Kalfař – Tomáš Ciolek, Filip Dvořák, Martin Hilský, Michal Pfaf, Tomáš Smaha, Jan Srb
51. Zdeněk Krejčí
55., 56. Petr Smolka
13. 5. 09 17:00 zzZARUB Prohibice FKK Merck stars 6. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, remíza zasloužená.
Prohibice FKK Merck stars
Milan Dostál – Tomáš Brát, Jan Dokoupil, Martin Dostál, Jakub Novotný, Ondřej Roflík vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Petr Smolka
36. Jakub Novotný 18. Petr Smolka
29. 4. 09 17:00 zzZARUB Merck stars Inter Bubeneč 5. 3:1 (2:1)
Domácí byli překvapivě i přes svůj pokročilý věk běhavější a zaslouženě se brzy dostali do dvoubrankového vedení. Hosté ještě v prvním poločase snížili, ale i přes úpornou snahu na body nedosáhli, naopak do otevřené obrany se prosadil Podoubský. Karel Hubička
Merck stars Inter Bubeneč
Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Michal Janků, Petr Klusák, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Vlastimil Burian – Josef Beneš, Jiří Brabec, Ondřej Čmelík, Tomáš Langer, Jakub Malina, Karel Pohan, Tomáš Vyčichlo
2. Pavel Audy
13. Petr Smolka
60. Aleš Podoubský
24. Ondřej Čmelík
22. 4. 09 17:00 zzZARUB Trona CF Merck stars 4. 0:6 (0:3)
V průměrném utkání 6. ligy zvítězil tým Merck stars. Hosté celou dobu zápas ovládali a výsledek 6:0 je ještě milostivý.
Trona CF Merck stars
Evžen Vacek – Josef Alferi, Robert Alferi, Omar Alvado, Jiří Hloušek, Michal Podubecký, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
15., 21. Petr Smolka
26. Jiří Čížek
35. Petr Sršeň
46. René Bartoník
57. Aleš Podoubský
15. 4. 09 17:00 zzZARUB Merck stars Traktor Praha A 3. 4:3 (3:1)
Domácí byli lepším týmem. místo klidného průběhu, ale povolili hostům snížit. Na úplném konci mohl Traktor vyrovnat. Výhra Stars je nicméně zasloužená. Pavel Hoznédl, Tomáš Pek
Merck stars Traktor Praha A
Ivan Kašpar – Pavel Audy, Jiří Čížek, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Petr Sršeň vs Vojtěch Opočenský – Jan Bulíček, Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Petr Táborský, Jan Zajíček
4., 14., 19., 42. Petr Klusák 16., 54. Marek Seidel
42. Jan Zajíček
8. 4. 09 17:00 zzZARUB Pirelli Merck stars 2. 2:7 (0:2)
Velice vyrovnané utkání, které rozhodl závěr prvního poločasu. O přestávce se domácí gólman nepohodl se spoluhráči a nechal se vystřídat. Do branky se postavil obránce, který inkasoval dalších pět branek. Pavel Novotný
Pirelli Merck stars
Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa