Pá 1.5.09 11:15 zzZARUB Mystique Dynamo CF Partizan Praha   (HL6F)
Pá 1.5.09 12:30 zzZARUB Eukaryota 2.LKW Grinders FC   (HL4D)
Pá 29.5.09 19:30 HANSP Démoni PAPE Dejvice   (HL4C)
Pá 29.5.09 20:45 HANSP Fugas CF B Bez názvu   (HL6E)
Pá 12.6.09 17:00 HANSP Typos FC Softcom   (HL4C)
Pá 12.6.09 18:15 HANSP Guatemalské ještěrky Lipodur FC A   (HL6E)

22. 6. 09 18:15 zzTKSPA Paráda Veltěž SC 11. 2:2 (1:0)
Pohledné utkání, plné šancí. Oba týmy několkrát nastřelily tyč. Ján Pekník, Tomáš Havlíček
Paráda Veltěž SC
Zbyšek Tržil – Vojtěch Hněvkovský, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Jiří Kalfař – Tomáš Ciolek, Daniel Dvořák, Filip Dvořák, Martin Hilský, Karel Jurkeník, Bohumil Pavlík, Tomáš Smaha
1. Václav Kural
36. Petr Vorlíček
32. Filip Dvořák
57. Bohumil Pavlík
8. 6. 09 17:00 KBELY Palmeiras Prosek Paráda 10. 3:7 (0:4)
Jednoznačné utkání s jednoznačným výsledkem.
Palmeiras Prosek Paráda
Michal Vaškových – David Beránek, Martin Daniš, Filip Dlabola, Jaroslav Lhota, Marek Novotný, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý vs Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
41. Tomáš Věchet
3. 6. 09 17:00 zzZARUB Paráda Merck stars 9. 2:1 (1:1)
Utkání bohaté na šance, ve kterém oba týmy neproměňovaly ani ty stoprocentní. Štěstí se nakonec přiklonilo k lepšímu, který zaslouženě vyhrál. Martin Kovář
Paráda Merck stars
Zbyšek Tržil – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Petr Klusák, Aleš Podoubský, Ivo Pospíšil, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa
15. Václav Kural
59. Petr Vorlíček
45 Zbyšek Tržil 1. Petr Smolka
25. 5. 09 19:30 zzTKSPA Prohibice FKK Paráda 8. 1:4 (1:4)
Zápas probíhal jasně v režii hostující Parády, která však ve druhé půli značně polevila a tak utkání skončilo pro domácí přijatelným výsledkem.
Prohibice FKK Paráda
Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Jan Dokoupil, Martin Dostál, Jakub Novotný, Ondřej Roflík, Jiří Studený vs Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
30. Jan Calta 2. Ondřej Losos
12., 25. Vojtěch Hněvkovský
23. Zbyšek Tržil
18. 5. 09 20:00 STER2 Paráda Inter Bubeneč 7. 6:2 (4:1)
Inter nastoupil k utkání se čtyřmi hráči v poli, zaspal začátek a po sedmi minutách prohrával 4:0. Řádil hlavně Zbyšek Tunkr. Po příchodu šestého hráče Interu se hra vyrovnala a hrálo se nahoru-dolů. Po změně stran byli aktivnější hráči Interu, ale v závěru jim došly síly. Jan Ropický, Vitalii Cozlov
Paráda Inter Bubeneč
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Václav Kural, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Ondřej Čmelík – Josef Beneš, Jiří Brabec, Jakub Malina, Karel Pohan, Tomáš Vyčichlo
2., 4., 55. Zbyšek Tržil
5., 60. Václav Kural
7. OG
22. Josef Beneš
31. Jakub Malina
11. 5. 09 20:45 DEKAN Paráda Litrpůl FC 3. 4:2 (2:0)
Bojovné utkání dobré úrovně. Domácí získali v první půli dvougólové vedení, soupeř po změně stran dotahoval, ale vyrovnat nedokázal. Michal Jansa
Paráda Litrpůl FC
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Václav Kural, Lukáš Poór, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Petr Kovařík – Karel Horák, Jan Karabec, Martin Krtil, David Mansfeld, Daniel Strouhal, Martin Žižka st.
6. Zbyšek Tržil
29. Vojtěch Hněvkovský
37. David Vaško
59. Lukáš Poór
27 Václav Kural 33. Martin Žižka st.
40. Jan Karabec
4. 5. 09 18:15 zzPANK2 Trona CF Paráda 6. 1:6 (0:1)
Zápis nedodán, zjištěny pouze základní údaje. Časy branek jsou jen orientační.
Trona CF Paráda
Michal Podubecký – Josef Alferi, Robert Alferi, Omar Alvado, Jiří Svátek, Libor Švec, Evžen Vacek, Tomáš Veselý, Julien Vinhas vs Ondřej Losos – Václav Kural, Martin Mottl, Zbyšek Tržil, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
45. OG 20., 40., 55. Zbyšek Tržil
35., 50. Václav Kural
45. Petr Vorlíček
27. 4. 09 17:00 zzPANK1 Paráda Traktor Praha A 5. 2:1 (2:0)
Domácí byli po celý zápas jednoznačně lepším týmem a jen kvůli neuvěřitelnému selhání v koncovce nebylo rozhodnuto již po prvním poločase. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, ale po situaci nedáš-dostaneš uspěli hosté a závěr utkání zdramatizovali, ale na body nedosáhli. Jiří Pudil
Paráda Traktor Praha A
Zbyšek Tržil – Vojtěch Hněvkovský, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Vojtěch Bulíček – Jan Bulíček, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Táborský, Jan Zajíček
16., 30. Václav Kural 51. Jan Zajíček
20. 4. 09 17:00 STOD Pirelli Paráda 4. 4:1 (2:0)
Hosté byli aktivnější v poli, ale lepší koncovka domácích rozhodla o vítězi. Pavel Jakubček, Leoš Navrátil
Pirelli Paráda
Petr Novák – David Culek, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina, Martin Svoboda vs Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Václav Kural, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
7., 53. Marek Šetina
21., 55. David Culek
31. Zbyšek Tržil
6. 4. 09 17:00 zzPANK2 Ratajski démoni Paráda 2. 2:4 (0:0)
Oboustraně velmi slušně vedené utkání. Po vyrovnané první půli rozhodl větší důraz hostů, za které rozhodl Kural hattrickem. Jan Klofáč
Ratajski démoni Paráda
Daniel Láska – Ladislav Brázda, František Hnátek, Radek Jimel, Jakub Jirásek, Milan Novák, Miloš Zapadlo, Petr Ziegner vs Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
46. František Hnátek
56. Miloš Zapadlo
45., 48., 55. Václav Kural
60. Vojtěch Hněvkovský
30. 3. 09 18:15 zzNOVOB Paráda Per ho tam 1. 1:2 (1:0)
V prvním poločase měli domácí převahu. Využili je však ke vstřelení pouze jednoho gólu. Do druhého poločasu nastoupili Per ho tam jako vyměnění a zápas po zásluze otočili.