Ne 6.9.09 17:30, 18:45, 20:00 P3 Boston HS
Út 8.9.09 17:00, 18:15 DEKAN Traktor humus A
Pá 11.9.09 16:45, 18:00 zzZARUB Vokra VV
Ne 13.9.09 10:00, 11:15, 12:30 P2 Restaurace U Pecků A
St 16.9.09 17:00, 18:15 BECH Úterní hosté Ski FC A
Čt 17.9.09 17:00, 18:15 DEKAN Traktor humus A
So 19.9.09 08:45, 10:00, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00 TEMPO Smutný potapěči
Út 22.9.09 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Šumavan-Balkán
Další pískání Kompletní rozpis pískání

7. 12. 09 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Bedna 98 FC 11. 5:4 (1:1)
Pohledné utkání, hrané v tempu rozhodl těsně před koncem , nekompromisní ranou pod břevno Seidel. Po vyrovnané první půli vstřelili Úterní hosté tři rychlé góly a zdálo se, že je rozhodnuto. Nicméně Bedna zvýšeným důrazem donutila domácí k chybám, kterých využila k vyrovnání na 4:4. Poté ovšem přišla rána Seidela, která rozhodla o zaslouženém vítězství Úterních hostů. Ladislav Kurucz, Martin Vlasák
Úterní hosté Ski FC A Bedna 98 FC
Patrik Keseli – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Robert Čížek, Martin Doležal, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., David Průcha, Petr Seidel vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Luboš Kudrna, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Tomáš Němec, Martin Servus, Petr Vobořil
18. Vladimír Lhota
7. 12. 09 20:45 DEKAN Traktor humus A Restaurace U Pecků A 11. 3:2 (2:1)
Utkání velmi dobré úrovně. Traktor se prosazoval důrazem ve vápně a početnou střídačkou. U Pecků vytvářeli šance Kristen s Novákem ale ani vyložené příležitosti neproměnili. Traktor se poté co zvýšil na 3:1 zatáhl do obrany a Peckovci toho využili ke snížení. Další šance už ale nevyužili a tak Traktor slavil vítězství a záchranu. Tomáš Strnad, František Hanzák
Traktor humus A Restaurace U Pecků A
Filip Kudrnáč – Jiří Bošanský, Jan Chadima, Karel Kubec, Adrian Lehnert, David Lukeš, David Šefrna, Alexandr Štach, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Roman Zvolský vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Karel Kristen, Jiří Novák, Jan Petržílka, Stanislav Slavík, Pavel Strejček, Aleš Vašíček
4., 16. David Lukeš
37. Jiří Bošanský
15. Pavel Strejček
44. Jiří Novák
7. 12. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Vokra VV 11. 7:3 (5:0)
Hra měla spád a hrálo se v rychlém tempu, se šancemi na obou stranách. Rozdíl byl v tom, že Potapěči je proměňovali, zatímco hosté si v první půli nepřišli na výborného gólmana Šindelku. Ani po změně stran tempo neupadlo a hosté dál bojovali alespoň o lepší výsledek. Klail, Vidimský (PSMF)
Smutný potapěči Vokra VV
Josef ŠindelkaPetr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jiří Hejzlar, Petr Popelák, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Josef Vladyka, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík
3., 21., 24. Jiří Žalud
15. Jan Kočí
23., 37., 42. Michal Vrba
38. Jan Záhorec
57. Pavel Zmatlík
58. Pavol Stanek
7. 12. 09 19:45 HRAB2 Rowdies HFC HS Praha 11. 0:1 (0:0)
V utkání hraném v husté mlze, zaslouženě zvítězil tým H S, který kromě gólu ještě dvakrát nastřelil tyč. Martin Píša, Tomáš Čelůstka
Rowdies HFC HS Praha
Oldřich Češek – Filip Fuchsa, David Hůlka, Karel Hynek, Richard Peer, Martin Pleštil, Václav Socher, Jan Toman, Tomáš Voráček vs Václav KudrnaAleš Deré, Jan Kaše, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Jan Šejnoha
51. Zdeněk Kuneš
7. 12. 09 19:30 ZAK Vojenské lesy Hertha ZMZ 11. 5:0 (1:0)
Hertha potřebovala nutně zvítězit, aby měla naději na záchranu. V úvodu se oba týmy prezentovaly vyčkávací taktikou, ale s postupem času, nabírala hra na rychlosti a kvalitě. Více šancí si vypracovali hráči Vojenských lesů, především byl vidět Bartejs, který v 11.minutě orazítkoval tyč. Gólově se Bartejs prosadil až před poločasem, když brankář Wolf vyrazil dělovku Kargla před sebe a Bartejs pohotově otevřel skóre. Po změně stran se Hertha vrhla do útoku s častou střelbou, ale Čaba v brance Lesů doslova čaroval. Ve 49.minutě po faulu na Kargla rozehrál trestný kop Šmerda právě na Kargla, který prudkou ranou prostřelil Wolfa a zvýšil na 2:0. O pět minut později zakončil průnik dvojice Kargl - Bartejs druhý jmenovaný a svým druhým gólem zvýšil na rozdíl tří branek. V 57.minutě zlikvidoval Čaba další šanci Herthy a výhozem našel Doležala, který přízemní střelou překonal Wolfa. Nejhezčí gól padl v závěru, když se do kombinace zapojili čtyři hráči domácích a finální přihrávku Čejky přetavil ve svoji první branku v dresu Vojenských lesů Špulka. Nutno konstatovat, že v poli byla hra celkem vyrovnaná a o výsledku vlastně rozhodla až závěrečná desetiminutovka. Jan Strachan, Eugen Klíma, Kohout
Vojenské lesy Hertha ZMZ
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Jaromír Šmerda, Michal Špulka vs Josef Wolf – Jiří Čapla, Lukáš Dont, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Petr Kváča, Josef Med, Jaroslav Novotný, Horst Siegl, David Snop, Martin Sus
29., 54. Petr Bartejs
49. Vladimír Kargl
57. Lukáš Doležal
59. Michal Špulka
35. David Snop
7. 12. 09 19:30 ARIT Šumavan-Balkán Boston HS 11. 6:3 (3:0)
Boston hrál prvních 15 minut ve čtyřech v poli s veteránem Bošňakovem v brance, který po dobu svého působení mezi tyčemi gól nepustil. Utkání bylo po příchodu zbylých hráčů Bostonu v poli vyrovnané, ale Šumavan byl daleko přesnější a důraznější v zakončení. Martin Havlíček, Patrik Kolen
Šumavan-Balkán Boston HS
Tomáš Obermajer – Petr Dochtor, Lukáš Hrabák, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Michal Maleček, Miroslav Miller, František Seknička, Martin Šírl, Radek Šírl vs Jaroslav Mašín – Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Jakub Janáček, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Ondřej Myška