Út 8.9.09 17:00 DEKAN FC F*C* VET Konflikt Praha 1984 VET   (VL4C)
Út 8.9.09 18:15 DEKAN Six devils Traktor humus B   (HL6B)
Čt 17.9.09 17:00 DEKAN Ya Basta! B Stará garda   (HL5D)
Čt 17.9.09 18:15 DEKAN Zachovalí Rokoska VET A   (VL2A)
St 7.10.09 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET Felix club (seniors)   (VL4B)
St 7.10.09 18:15 DEKAN FC Střešovice Vršáci VET   (VL3B)

7. 12. 09 20:45 DEKAN Traktor humus A Restaurace U Pecků A 11. 3:2 (2:1)
Utkání velmi dobré úrovně. Traktor se prosazoval důrazem ve vápně a početnou střídačkou. U Pecků vytvářeli šance Kristen s Novákem ale ani vyložené příležitosti neproměnili. Traktor se poté co zvýšil na 3:1 zatáhl do obrany a Peckovci toho využili ke snížení. Další šance už ale nevyužili a tak Traktor slavil vítězství a záchranu. Tomáš Strnad, František Hanzák
Traktor humus A Restaurace U Pecků A
Filip Kudrnáč – Jiří Bošanský, Jan Chadima, Karel Kubec, Adrian Lehnert, David Lukeš, David Šefrna, Alexandr Štach, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Roman Zvolský vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Karel Kristen, Jiří Novák, Jan Petržílka, Stanislav Slavík, Pavel Strejček, Aleš Vašíček
4., 16. David Lukeš
37. Jiří Bošanský
15. Pavel Strejček
44. Jiří Novák
23. 11. 09 20:15 P2 Boston HS Traktor humus A 10. 6:1 (1:0)
Rychlé a kombinační utkání z obou stran. Boston byl v celém utkání rychlejší a po zásluze vyhrál. Traktor dosáhl na čestný úspěch až v závěru zápasu. Hráno v duchu fair-play. Ladislav Obermajer ml., Vít Klíma
Boston HS Traktor humus A
Jaroslav Mašín – Petr Bošnakov, Josef Hrodek, Jakub Janáček, Ondřej Janáček, Martin Kubeš, Pavel Málek, Ondřej Myška, Jiří Sivák vs David Kudrnáč – Jan Chadima, Karel Kubec, Filip Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Lukeš, David Šefrna, Jan Švelbl, Roman Zvolský
5., 32., 37., 59. Jakub Janáček
48. Josef Hrodek
58. Martin Kubeš
30 Ondřej Janáček 57. Filip Kudrnáč
15. 11. 09 20:00 DEKAN Traktor humus A Bedna 98 FC 9. 4:2 (1:1)
Kvalitní a slušné utkání, které rozhodla lepší organizace hry v podání Traktoru. Tomáš Strnad, Jan Červenka
Traktor humus A Bedna 98 FC
David Kudrnáč – Jan Chadima, Filip Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Lukeš, David Šefrna, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Roman Zvolský vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Servus, Martin Vacek
22., 55. Dušan Valenta
45. OG
53. David Šefrna
30. OG
57. Vladimír Lhota
1. 11. 09 20:00 DEKAN Hertha ZMZ Traktor humus A 8. 5:3 (3:1)
Utkání se zprvu vyvíjelo ve prospěch Herthy, ale Traktor ve druhé půli dokázal výsledek zdramatizovat. Vyrovnání odvrátil několika dobrými zákroky brankář Wolf. Vladimír Teplan, Jiří Brož
Hertha ZMZ Traktor humus A
Josef Wolf – Jiří Čapla, Lukáš Dont, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Petr Kváča, Josef Med, Jaroslav Novotný, Horst Siegl, David Snop, Martin Sus vs David Kudrnáč – Jan Chadima, Karel Kubec, Adrian Lehnert, Václav Meisner, David Šefrna, Alexandr Štach, Jan Švelbl, Roman Zvolský
44. Adrian Lehnert
25. 10. 09 20:00 DEKAN Traktor humus A HS Praha 7. 2:1 (1:0)
Dvě třetiny bylo utkání vyrovnané a Traktor dvakrát potrestal chyby v obraně HS. Poté co se zranil domácí kapitán, převzali HS otěže utkání, ovšem na malém hřišti se do zahuštěné obrany prosadili pouze jednou. Zápasu by více slušela remíza. Martin Koch, David Boštík
Traktor humus A HS Praha
David KudrnáčLadislav Kautský, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, David Šefrna, Jan Švelbl, Roman Zvolský vs Václav Kudrna – Jan Kaše, Michal Klíma, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Jan Šejnoha, Tomáš Tvrdík
26. Tomáš Kunc
37. David Šefrna
51. David Kratochvíl
18. 10. 09 20:00 DEKAN Rowdies HFC Traktor humus A 6. 6:4 (4:1)
Velmi pohledné utkání, hrané ve vysokém tempu. Rowdies se záhy ujali tříbrankového vedení a poté už víceméně kontrolovali průběh zápasu. Jiří Brož, Jan Fiřt
Rowdies HFC Traktor humus A
Oldřich Češek – Lukáš Chlumský, Martin Dlouhý, Jan Dytrych, Filip Fuchsa, Karel Hynek, Jaroslav Kroh, Richard Peer, Petr Pleyer, Václav Socher, David Šturma, Tomáš Voráček vs David Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, Karel Kubec, Adrian Lehnert, David Šefrna, Alexandr Štach, Jan Švelbl, Roman Zvolský
5. Martin Dlouhý
9., 10., 36., 57. Václav Socher
25. Petr Pleyer
14. David Šefrna
53., 55. Alexandr Štach
58. Karel Kubec
11. 10. 09 20:00 DEKAN Traktor humus A Vojenské lesy 5. 3:3 (1:1)
Vyrovnané střetnutí, oba týmy si vytvářely na malém hřišti hodně brankových příležitostí. Vedení se ujali v 15.minutě po rohovém kopu hosté, následně několikrát nebezpečně vystřelili, ale další branka padla do jejich sítě, když se 22.minutě trefil Šefrna. Po změně stran měly Vojenské lesy mírnou převahu, jejich hráči však opět mnoho šancí nevyužili, a tak góly padly v rozmezí jedné minuty na obou stranách. V 50.minutě potřetí skóroval Bartejs a dostal hosty do vedení. O minutu později měl velkou šanci Čaba, ale branku nedal. Trest na sebe nenechal dlouho čekat, když v 54.minutě vyrovnal nepříliš prudkou střelou Kunc. Vysledek 3:3 lze dle průběhu a brankových příležitostí považovat za spravedlivý. Jan Švarc, Jakub Mrhal
Traktor humus A Vojenské lesy
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, David Šefrna, Roman Zvolský vs Ondřej Kopřiva – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Daniel Pašek, Michal Špulka
22. David Šefrna
37., 54. Tomáš Kunc
15., 38., 50. Petr Bartejs
5. 10. 09 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Traktor humus A 4. 10:4 (3:0)
Domácí byli jasně lepším mužstvem, Traktor dokázal v závěru zápasu pouze kosmeticky upravit výsledek.
Úterní hosté Ski FC A Traktor humus A
Patrik Keseli – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Petr Čížek, Martin Doležal, Vlastimil Ehl, Tomáš Fitzel, Roman Fulín, Jan Mikeš vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, Tomáš Kunc, Václav Meisner, David Šefrna, Alexandr Štach, Jan Švelbl, Roman Zvolský