Pá 11.9.09 16:45 zzZARUB VSK MFF UK Praha A Gumídci Méďové FC   (HL4C)
Pá 11.9.09 18:00 zzZARUB Výtržník HFC Delivery FC   (HL5E)
Čt 15.10.09 18:15 zzTKSPA River lejt B Bratři v triku   (HL5D)
Čt 15.10.09 19:30 zzTKSPA SquashArena Veget FC   (HL5D)
Pá 20.11.09 19:00 P3 Guatemalské ještěrky Lipodur FC A   (HL6E)
Pá 20.11.09 20:15 P3 Viktoria Bítovská VET B Orion Praha SK A   (VL4C)

7. 12. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Vokra VV 11. 7:3 (5:0)
Hra měla spád a hrálo se v rychlém tempu, se šancemi na obou stranách. Rozdíl byl v tom, že Potapěči je proměňovali, zatímco hosté si v první půli nepřišli na výborného gólmana Šindelku. Ani po změně stran tempo neupadlo a hosté dál bojovali alespoň o lepší výsledek. Klail, Vidimský (PSMF)
Smutný potapěči Vokra VV
Josef ŠindelkaPetr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jiří Hejzlar, Petr Popelák, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Josef Vladyka, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík
3., 21., 24. Jiří Žalud
15. Jan Kočí
23., 37., 42. Michal Vrba
38. Jan Záhorec
57. Pavel Zmatlík
58. Pavol Stanek
23. 11. 09 19:45 HRAB1 Vokra VV Rowdies HFC 10. 4:2 (1:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu, s kvalitou hodnou první ligy. Vokra vyhrála díky hattricku Popeláka, který ho stihl během pěti minut! Martin Bušek, Tomáš Michalík
Vokra VV Rowdies HFC
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jiří Hejzlar, Petr Popelák, Tomáš Procházka, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Jan Záhorec vs Filip Fuchsa – Oldřich Češek, Lukáš Chlumský, Martin Dlouhý, David Hochmann, Michal Osvald, Richard Peer, Petr Pleyer, Václav Socher, Vojtěch Štika, David Šturma, Tomáš Voráček
8. Jiří Hejzlar
47., 49., 52. Petr Popelák
24. Martin Dlouhý
57. Václav Socher
9. 11. 09 19:45 HRAB3 Restaurace U Pecků A Vokra VV 9. 3:3 (0:1)
Pěkné utkání, hrané ve vysokém tempu, se spravedlivým výsledkem. David Mička, Aleš Mička
Restaurace U Pecků A Vokra VV
Petr Novotný – Jiří Allram, Martin Šádek, Stanislav Slavík, Adam Střecha, Pavel Strejček, Aleš Vašíček vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Petr Popelák, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Josef Vladyka, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík
32. Stanislav Slavík
43. Aleš Vašíček
55. Jiří Allram
9., 45., 48. Petr Popelák
2. 11. 09 20:00 ZAK Vokra VV Vojenské lesy 8. 1:3 (1:0)
Utkání zahájily náporem Vojenské lesy, ale hned první útok Vokry skončil za zády brankáře Čaby, když ho spoluhráči nechali na holičkách a Záhorec střílel do prázdné branky. Od té chvíle se zápas nesl ve stále stejném duchu, Vojenské lesy vytrvale útočily do konsolidované obrany Vokry, jejíž hráči se díky solidní kombinační hře také chvílemi dostávali k ohrožení branky hostů. Mnohem více práce měl gólman Vokry Činovec, který svými zákroky přiváděl hráče Lesů až k zoufalství. Po změně stran se přeci jen podařilo Vojenským lesům vyrovnat, když v 35.minutě vybídl Bartejs přihrávkou ke skórování Kargla. Poté se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách, i když Vojenské lesy jich měly mnohem více. Jejich snahu realizoval v 57.minutě Bartejs po přihrávce Nešpora a tentýž hráž zužitkoval v poslední minutě výhoz brankáře Čaby. Martin Kodras
Vokra VV Vojenské lesy
Radek Činovec – Michal Bobysud, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Josef Vladyka, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Daniel Pašek, Michal Špulka
3. Jan Záhorec 35. Vladimír Kargl
57., 60. Petr Bartejs
26. 10. 09 20:15 P2 Boston HS Vokra VV 7. 3:3 (0:2)
Průměrné utkání první ligy, ve kterém byla výsledná remíza zasloužená. David Nauš, Zbyněk Zahrádka
Boston HS Vokra VV
Jakub Janáček – Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Ondřej Myška, Jiří Sivák vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Petr Popelák, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík
34. Ondřej Janáček
36. Martin Kubeš
43. Josef Hrodek
47 Jan Cruz 7. Petr Popelák
28. OG
49. Ondřej Bláha
19. 10. 09 20:45 BECH Vokra VV Úterní hosté Ski FC A 6. 5:4 (5:2)
Rychlé a kombinačně pohledné utkání. Ladislav Němec, Filip Němec
Vokra VV Úterní hosté Ski FC A
Pavel Zmatlík – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jiří Hejzlar, Petr Popelák, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Jan Záhorec vs Patrik Keseli – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Jan Mikeš, David Průcha
37. Robert Čížek
14. 10. 09 18:30 HRAB2 Bedna 98 FC Vokra VV 5. 3:3 (3:2)
Výborné utkání s mnoha gólovými šancemi. Oba týmy chtěly hrát a vyhrát, nicméně zápas skončil spravedlivou remízou.
Bedna 98 FC Vokra VV
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Vacek, Petr Vobořil vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Petr Popelák, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
6. Karel Antonín
23., 28. Matěj Lang
19. Petr Popelák
26., 54. Ondřej Bláha
5. 10. 09 20:45 ARIT Vokra VV Šumavan-Balkán 4. 1:8 (1:4)
Hráči Šumavanu-Balkán rozdávají fotbalovou krásu a v utkání jde většinou o to, kolik nastřílí gólů. Tento zápas nebyl vyjímkou a skóre se zastavilo na osmi. Vokra zaslouží pochvalu za to, že bojovala až do konce.
Vokra VV Šumavan-Balkán
Radek Činovec – Michal Bobysud, Michael Marek, Petr Popelák, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Josef Vladyka vs Tomáš Obermajer – Michal Dochtor, Lukáš Hrabák, Lubomír Karda, Miroslav Miller, Radek Šírl, Pavel Stejskal, Peter Teniak
25. Pavol Stanek 6. Miroslav Miller
20., 24., 52. Michal Dochtor
23., 55. Peter Teniak
40. Lubomír Karda
45. Lukáš Hrabák
23. 9. 09 18:30 HRAB3 Hertha ZMZ Vokra VV 3. 2:5 (2:1)
Utkání se hrálo oboustraně bez střídání a úvod se povedl lépe hráčům Herthy, kteří šli do dvoubrankového vedení. Postupem času však týmověji hrající Vokra výsledek otočila. Hertha spoléhala na výkon brankáře Wolfa a útočníka Snopa, který se už poté neprosadil. Petr Špringr, Jindřich Stejskal
Hertha ZMZ Vokra VV
Josef Wolf – Jiří Čapla, Jiří Havel, Josef Med, Jaroslav Novotný, David Snop vs Michal Bobysud – Ondřej Bláha, Jiří Hejzlar, Petr Popelák, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
5., 12. David Snop 15., 55. Petr Popelák
41., 49. Ondřej Bláha
59. Pavel Zmatlík
29. Zdeněk Trkovský
16. 9. 09 17:45 zzZARUB Vokra VV Traktor humus A 2. 3:3 (1:1)
Od začátku vyrovnané takticky vedené utkání. Začátek druhého poločasu vyšel lépe hostům, ale Vokra záhy vyrovnala a utkání dospělo ke spravedlivé remíze. Luboš Olmr, Matyáš Olmr
Vokra VV Traktor humus A
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Jiří Hejzlar, Petr Popelák, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Jan Záhorec vs Filip Kudrnáč – Ivan Baláš, Jan Chadima, Ladislav Kautský, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, Václav Meisner
4., 37. Petr Popelák
41. Jan Záhorec
11., 32. Ladislav Kautský
37. Tomáš Kunc
9. 9. 09 18:00 zzZARUB HS Praha Vokra VV 1. 0:6 (0:0)
Domácí se k utkání nedostavili. Jiří Fallada, Václava Kodytková
HS Praha Vokra VV
vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Petr Popelák, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík