Po 28.9.09 19:30 BECH Laxní přístup Rohožník United FC A   (HL6L)
Po 28.9.09 20:45 BECH Důchodci S.N.F. A   (HL2B)
Po 30.11.09 19:00 P2 Slepí koně VET Manchester United V   (VL3A)
Po 30.11.09 20:15 P2 Santa Dominica Bar Krušovice   (HL2A)

3. 12. 09 20:45 ARIT Mastný tyče Fugas CF A 11. 4:4 (1:2)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář... Jiří Vorel, David Šulc
Jakub Schreier – Michal Borovička, František Chval, Salem Hebousse, Tomáš Jílek, Vratislav Kratochvíl, Jindřich Rys, Petr Sedlák vs Jan Kron – Jiří Bialek, Jiří Chmela, Radek Fál, Petr Gemza, Karel Mikeš, Tomáš Peterka, Jaroslav Šamánek
12., 32., 47., 51. Petr Sedlák 10., 23. Petr Gemza
46. Tomáš Peterka
54. Jaroslav Šamánek
21. 11. 09 11:15 P1 Deportivo Estudiantil FC A Mastný tyče 10. 2:3 (2:1)
V první půli bylo lepším týmem Deportivo a po zásluze vedlo, když ještě několik dalších šancí neproměnilo. Po změně stran začaly Mastný tyče lépe bránit a postupem času se dostávali do šancí z nichž dvě proměnilia otočili vývoj zápasu. Filip Šmídek, Pavel Libecajt
Deportivo Estudiantil FC A Mastný tyče
Giovanni Mina – Javier Dario Acosta Serrano, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Rafael Olguín, Cristian Reta vs Petr Sedlák – Michal Borovička, František Chval, Tomáš Jílek, Vratislav Kratochvíl, Tomáš Modrý, Pavel Novotný, Jindřich Rys, Patrik Štěpánek
11., 13. Jesus Castillo 3., 55. Patrik Štěpánek
40. Vratislav Kratochvíl
11. 11. 09 19:30 HANSP Mastný tyče Bakera 9. 1:0 (0:0)
Velmi pohledný fotbal, úrovní odpovídající třetí lize. Oba týmy si vytvářely pěkné šance, i přestože nebylo nikoho na střídání. V závěru hráči Bakery spíše brečeli, než by se snažili o lepší hru. Daniel Forman, Miroslav Forman
Mastný tyče Bakera
Václav Kautský – Michal Borovička, František Chval, Salem Hebousse, Luboš Janatka, Vratislav Kratochvíl, Tomáš Modrý, Martin Pech, Petr Sedlák, Patrik Štěpánek vs Pavel Šimáček – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Pavel Schütz, Martin Ullík
31. Patrik Štěpánek
4. 11. 09 18:15 BECH B.E.I. - Eurolines Mastný tyče 8. 3:1 (0:1)
Rychlé utkání s velkým nasazením. Oba týmy měly chuť po vítězství, ale v závěru rozhodla produktivita Eurolines. Radek Zukal, Jan Čížek
B.E.I. - Eurolines Mastný tyče
Roman Soukup – Lukáš Bezvoda, Martin Douda, Martin Dušek, Jakub Homolka, Tomáš Horálek, Roman Soukup, Milan Tuháček vs Václav Kautský – František Chval, Luboš Janatka, Vratislav Kratochvíl, Jindřich Rys, Petr Sedlák, Patrik Štěpánek
45., 57. Martin Douda
60. Roman Soukup
19. Patrik Štěpánek
29. 10. 09 20:30 METE1 Mastný tyče Audi United FC 7. 2:6 (1:3)
Hezké utkání s mnoha kombinacemi na obou stranách. Více šancí si vypracovali hráči Audi Utd. a tak zaslouženě vyhráli. Václav Chmel
Mastný tyče Audi United FC
Petr Sedlák – František Chval, Vratislav Kratochvíl, Tomáš Modrý, Pavel Novotný, Jindřich Rys, Patrik Štěpánek, Robert Štěpánek vs Mykola Shokodko – Pavel Bobek, Lukáš Carboch, František Douděra, Serhiy Hrechko, Aleš Krč, Martin Šimek, Jiří Smetana
24. Petr Sedlák
36. Tomáš Modrý
3., 12., 44. Jiří Smetana
28., 49. Pavel Bobek
56. František Douděra
15. 10. 09 19:30 DEKAN Queens Park Club Mastný tyče 6. 3:4 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... A bohužel uvedl časy jenom u prvních dvou branek, takže ty ostatní jsou jen orientační.
Queens Park Club Mastný tyče
Karel Hrubeš – Petr Bělohlav, Milan Flimmel, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Josef Průša, Michal Rod, Petr Voves vs Petr Sedlák – František Chval, Salem Hebousse, Tomáš Jílek, Vratislav Kratochvíl, Tomáš Modrý, Pavel Novotný, Jindřich Rys, Patrik Štěpánek
55. Vratislav Kratochvíl
8. 10. 09 19:30 ARIT Mastný tyče President FC 5. 5:1 (4:0)
Kvalitní a čistě hrané utkání. O výsledku rozhodla lepší produktivita a brankář na straně domácích. Tomáš Vodsloň, Lukáš Lefler
Mastný tyče President FC
Pavel Novotný – Michal Borovička, František Chval, Salem Hebousse, Luboš Janatka, Martin Pech, Jindřich Rys, Jakub Schreier, Petr Sedlák, Patrik Štěpánek vs Roman Kadlec – Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Mikuláš Hnátek, Jiří Křeček, Roman Kunc, Michal Rákosník, Milan Škába, Jan Tománek
6. Jakub Schreier
18. Michal Borovička
27. Patrik Štěpánek
28. Petr Sedlák
40. Luboš Janatka
32. Milan Škába
3. 10. 09 10:00 BECH Notorkros FK Mastný tyče 4. 10:3 (4:2)
Domácí začali ve velkém stylu a ve 12 minutě už vedli 3:0, poté hosté zabrali a dvěma góly snížili na rozdíl jediné branky. První poločas byl poté vyrovnaný ale po změně stran už dominoval Notorkros a šesti góly dal výsledku podobu debaklu. Miroslav Hyža
Notorkros FK Mastný tyče
Jan Šrůta – Martin Ferčák, Lukáš Holler, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Jiří Puk vs Pavel Novotný – Jan Borovička, František Chval, Tomáš Jílek, Jan Mašín, Tomáš Modrý, Jindřich Rys, Jakub Schreier
16., 38. Jan Borovička
18. 9. 09 20:15 P3 Mastný tyče Nisa AC 3. 2:8 (1:3)
Poměrně vyrovnané utkání, které ovšem svou gólovou potencí především ve druhé půli rozhodli střelci hostů. Martin Petrů
Mastný tyče Nisa AC
Pavel Novotný – František Chval, Salem Hebousse, Tomáš Jílek, Tomáš Modrý, Jindřich Rys, Jakub Schreier, Petr Sedlák vs Martin NetrefaJakub Horský, Jakub Jeřábek, Jan Kříž, Ondřej Staněk, Jaroslav Vaněček, Václav Žákovský