Po 12.10.09 17:00 BECH Úterní hosté VET The Penguins 6:5 XXL   (VL4A)
Po 12.10.09 18:15 BECH Desítníci CH.C. Domácí potřeby A   (HL4A)
Po 12.10.09 19:30 BECH Klika CFA Tatran Válec   (HL6A)
Po 30.11.09 18:15 zzNOVOB Torzoo Admira 97   (HL8A)
Po 30.11.09 19:30 zzNOVOB Starý krysy FC Dřeváci   (VL3A)
Po 30.11.09 20:45 zzNOVOB Letná FC Domácí potřeby A   (HL4A)

7. 12. 09 19:30 STOD Reds FC K.K.K. 11. 1:1 (0:0)
Pohledný a rychlý fotbal, plný nepřesných přihrávek, s minimem šancí na čemž se podepsal terén. Zasloužená remíza, hráno velmi slušně. Jan Syrovátka, Vít Kulhánek
Reds FC K.K.K.
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Jakub Kail, Josef Klouda, Jan Kubín, Jan Landa, Josef Zíma vs Petr Brabec – Stanislav Červený, Jan Koška, Milan Melišík, Adrián Šalacha, Miroslav Slanina, Michal Šmíd
58. Josef Klouda 47. Miroslav Slanina
23. 11. 09 19:30 zzTKSPA K.K.K. Pirelli 10. 1:3 (0:1)
Ve slušně hraném utkání vedli v poločase hostující Pirelli, avšak domácím se podařilo hned po změně stran vyrovnat. K.K.K. svého soupeře zatlačili do obrany, ale další gól nepřidali a naopak z brejků dvakrát inkasovali. Pirelli už poté zkušeně dotáhli zápas do vítězného konce. Martin Mansoor
K.K.K. Pirelli
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Miroslav Slanina, Michal Šmíd vs František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Marek Šetina
32. OG 11., 43. Jiří Drha
46. František Kučera
9. 11. 09 20:15 P2 Notorlet Stodůlky K.K.K. 9. 0:2 (0:0)
Velmi pěkné, bojovné, na gólové šance bohaté a hlavně po celou hrací dobu férové utkání. Vyhráli hráči KKK díky začátku a konci 2.půle, ve které doslova dokopali první branku a druhý úder zasadili již do otevřené obrany Notorletu, kteří se ukrutně hnali za vyrovnáním. Jan Pinter
Notorlet Stodůlky K.K.K.
Marek ŽdánskýŠtěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Adrián ŠalachaPetr Brabec, Libor Jelen, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Miroslav Slanina, Michal Šmíd
31., 58. Petr Brabec
2. 11. 09 19:30 DEKAN K.K.K. Milenium Praha FC 8. 2:1 (1:1)
Po celou dobu vyrovnané utkání,domácí se brzy dostali do vedení,hosté však v závěru 1.poločasu vyrovnali. V závěru utkání domácí strhli vítězství na svou stranu. Martin Mansoor, Hruška
K.K.K. Milenium Praha FC
Adrián Šalacha – Stanislav Červený, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Miroslav Slanina vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Dominik Jackl, Jan Konfršt, Radek Malý, Václav Pabst, Josef Svoboda
5. Milan Melišík
56. Dušan Kováč
29. Radek Malý
19. 10. 09 18:45 TEMPO K.K.K. Zodyhyd P.N.P. 7. 6:1 (1:1)
Běhavější KKK po zásluze zvítězili, když ve druhé půli začali proměňovat šance. Radek Smolík, Michal Petráš
K.K.K. Zodyhyd P.N.P.
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Miroslav Slanina, Michal Šmíd vs Jan Pošta – Michal Bílý, Jan Bursík, Tomáš Chýle, Jaroslav Dobrev, Jaroslav Hemrle, Zdeněk Kopic, Martin Šístek, Petr Vrba
5., 52. Petr Brabec
32. Dušan Kováč
33., 53. Dejan Milinkovič
40. Milan Melišík
7. Petr Vrba
13. 10. 09 19:30 zzTKSPA Čech Mejd K.K.K. 6. 1:4 (0:1)
V utkání zaslouženě vyhrál tým K.K.K. který svého soupeře po většinu zápasu přehrával. Vyjímkou byla desetiminutovka po snížení Čech mejdu, kdy měli jeho hráči několik slibných šancí. Poté ale KKK vstřelili třetí gól a o výsledku bylo rozhodnuto. Petr Louša
Čech Mejd K.K.K.
Pavel Pastorek – Luděk Bradáč, Václav Král, Miloslav Mrštík, Martin Švarc, Ivo Unger vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Michal Šmíd
46. Miloslav Mrštík 17. Michal Šmíd
37. Dejan Milinkovič
56. Petr Brabec
59. Milan Melišík
5. 10. 09 20:00 STER1 K.K.K. Bronx KKK A 5. 1:1 (0:0)
Domácí byli zpočátku lepší, pak se hra vyrovnala a zápas skončil spravedlivou remízou. Libor Petrů, Karel Šíp
K.K.K. Bronx KKK A
Adrián ŠalachaPetr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Miroslav Slanina, Michal Šmíd vs Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Béla Nemeshegyi, Petr Škoda, Petr Špánek, Robert Vávra, Tomáš Zápotocký
48. Dejan Milinkovič 47. Petr Dixa
21. 9. 09 17:45 zzS1 Arabská K.K.K. 4. 1:1 (0:1)
Domácí měli po celou dobu obrovskou převahu, přesto celý zápas prohrávali. Ke konci se jim ale podařilo vyrovnat. Pavel Šebek, Malina
Arabská K.K.K.
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Petr Pařízek, Michal Skorkovský vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Petr Sedláček, Miroslav Slanina
55. Petr Hájek 8. Petr Brabec
14. 9. 09 18:15 zzTKSPA K.K.K. England United FC 3. 5:1 (5:0)
Domácí KKK ačkoli hráli bez střídání, rozhodli o svém vítězství hned v úvodu utkání, kdy potrestali několik chyb v rozehrávce hostí. Ladislav Kovács, Lukáš Havlíček
K.K.K. England United FC
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Dušan Kováč, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček vs Michal Nemček – Michal Čečrdle, František Humpál, Jan Kreil, Daniel Kvasnovský, Karel Michl, Tomáš Pecka, Vojtěch Prášek, Otakar Truksa, Tomáš Urban, Martin Vokál
1., 28. Dejan Milinkovič
6., 6. Petr Brabec
12. Libor Jelen
47. Tomáš Pecka
7. 9. 09 19:00 P3 Vyzunk FM K.K.K. 2. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou. O bezbrankový výsledek se postarali skvělým výkonem oba brankáři. Marek Kohout, Jiří Bukovanský
Vyzunk FM K.K.K.
Jan Strnad – Matěj Kaplan, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Michal Šmíd
31. 8. 09 19:30 zzTKSPA K.K.K. Tatra 04 1. 2:3 (1:0)
Vyhrál fotbalovější tým, který díky Pešatovi otočil skóre během jedné minuty. Dušan Melíšek, Martin Pecka
K.K.K. Tatra 04
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Petr Sedláček, Michal Šmíd vs Tomáš Pojkar – David Chyba, Michal Cimbál, Josef Fraško, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Miroslav Šenfeld, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml