Čt 26.11.09 17:45 STER1 J.R.Club B Sorry FC   (HL6D)
Čt 26.11.09 19:00 STER1 Sparta Popularos VŠSK MFF UK B   (HL6D)
Čt 26.11.09 20:15 STER1 Homogen 1.FC A Kikina bar   (HL6F)

7. 12. 09 20:15 P1 Tatra 04 Čech Mejd 11. 3:3 (1:1)
Důrazně vedené utkání skončilo zaslouženou remízou. Petr Blahout, Michal Petráš
David Chyba – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka, Miroslav Šenfeld, Filip Timingeriu vs Pavel Pastorek – Luděk Bradáč, Miloslav Mrštík, Martin Švarc, Ivo Unger, Jiří Vrbický, Pavel Zajíček
32. Miroslav Šenfeld
49. Tomáš Pojkar
23., 33., 59. Pavel Zajíček
23. 11. 09 20:15 STER1 Bronx KKK A Tatra 04 10. 1:1 (1:0)
Utkání hrané ve velice rychlém tempu. Škoda jen že nebylo jasné kdo má střílet, balón se na malém prostoru až moc posouval. Pěkný zápas, ale... Tomáš Chytka, David Jeřábek
Bronx KKK A Tatra 04
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Herynek, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Robert Vávra, Tomáš Zápotocký vs David Chyba – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Miroslav Miška, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka, Miroslav Šenfeld, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml
18. Petr Malý 52. Tomáš Pojkar
15. 11. 09 13:45 P1 Tatra 04 Arabská 9. 1:5 (1:0)
Arabská ve druhé půli hladce přehrála tragicky hrající Tatru. Vojtěch Mráz, Jiří Šindela
Tatra 04 Arabská
David Chyba – Jan Čáslavka, Michal Cimbál, Ondřej Frána, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Procházka, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml vs Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Michal Jinek, Petr Pařízek, Michal Skorkovský
5. Michal Cimbál 35. Petr Pařízek
40., 42. Michal Jinek
55. Viktor Dolista
59. Martin Fried
40. Michal Jinek
2. 11. 09 19:30 zzTKSPA England United FC Tatra 04 8. 2:8 (2:3)
Dokud Englandu zbývaly síly, byl Tatře více než důstojným soupeřem, ale po změně stran už se hrálo téměř na jednu branku. Na pátou ligu utkání nadprůměrné úrovně.
England United FC Tatra 04
Michal Nemček – Michal Čečrdle, František Humpál, Jan Kreil, Daniel Kvasnovský, Karel Michl, Otakar Truksa, Tomáš Urban, Martin Vokál vs David Chyba – Michal Cimbál, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka
50., 60. Josef Fraško
19. 10. 09 19:00 P2 Tatra 04 Vyzunk FM 7. 1:5 (1:2)
Velmi hezké utkání, plné tvrdých ale nikoli zákeřných soubojů. Vyzunk měl v obraně výborného Soukupa, který paradoxně jedinou hrubkou připravil gólmana o čisté konto. To ovšem neznamená, že by Tatra neměla šance a v poli byla hra velmi vyrovnaná. Jiří Brádle, Kamil Mácha
Tatra 04 Vyzunk FM
David Chyba – Michal Cimbál, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml vs Martin Strnad – Matěj Kaplan, Zdeněk Kmoníček, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt
26. Michal Cimbál 7., 35. Matěj Kaplan
10., 53. Tomáš Soukup
48. Tomáš Krejsa
12. 10. 09 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Tatra 04 6. 3:6 (2:2)
Kvalitní a čistý zápas. Oba brankáři museli být stále ve střehu. Zodyhyd sice utekl do dvoubrankového vedení, ale Tatra stačila do poločasu srovnat. V druhé půli došly domácím síly a hosté si lehce připravili několik tutovek, které ale neproměnili. Smůlu prolomil až Pojkar. Vedení jim však dlouho nevydrželo, hned po rozehrávce srovnal Šístek. Tatra ale v závěrečných patnácti minutách dala další třigóly a jasně vyhrála. David Nauš, Tomáš Solar
Zodyhyd P.N.P. Tatra 04
Zdeněk Kopic – Jan Bursík, Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Martin Šístek, Petr Vrba vs David Chyba – Michal Cimbál, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml
60. Michal Cimbál
7. 10. 09 18:45 STER2 Reds FC Tatra 04 5. 0:1 (0:0)
Jediný gól stačil hráčům Tatry k vítězství v dramatickém zápase.
Reds FC Tatra 04
Michal Havránek – Jakub Kafka, Josef Klouda, Jan Kubíček, Marek Kubíček, Tomáš Robb, Josef Zíma vs David Chyba – Michal Cimbál, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Miroslav Miška, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka, Miroslav Šenfeld, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml
56. Josef Fraško
21. 9. 09 17:45 zzANG Tatra 04 Pirelli 4. 5:3 (2:2)
První poločas se vydařil oběma brankařům a po střelách z dálky skončil nerozhodně. Ve druhém poločasu si vytvořil více šancí tým TATRA 04,zejména díky agilnímu a obtížně bránitelnému Pojkarovi. Šance také dokázali proměnit a zaslouženě vyhráli. Ivan Moucha, Jiří Sedláček
Tatra 04 Pirelli
David Chyba – Michal Cimbál, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Filip Timingeriu vs Martin Svoboda – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina
5. Michal Cimbál
24. David Chyba
36., 60. Tomáš Pojkar
50. OG
13., 19. Marek Šetina
42. František Kučera
14. 9. 09 17:00 STOD Notorlet Stodůlky Tatra 04 3. 0:1 (0:0)
Velmi pěkné vyrovnané utkání. Hráno svižně a důrazně. Jan Kašpárek
Notorlet Stodůlky Tatra 04
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs David Chyba – Michal Cimbál, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld
36. Miroslav Šenfeld
7. 9. 09 19:30 DEKAN Tatra 04 Milenium Praha FC 2. 3:7 (1:4)
Dobré utkání, ve kterém měla každá strana svého střelce. Hattrick Cimbála nakonec nestačil na 5 branek Malého, nehledě na to, že Milenium lépe bránilo. Václav Kovařík, František Dražan
Tatra 04 Milenium Praha FC
David Chyba – Michal Cimbál, Josef Fraško, Ivo Kraft, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka, Filip Timingeriu vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Dominik Jackl, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst
6., 36., 57. Michal Cimbál 7., 18., 23., 49., 58. Radek Malý
25. Václav Pabst
44. Dominik Jackl
31. 8. 09 19:30 zzTKSPA K.K.K. Tatra 04 1. 2:3 (1:0)
Vyhrál fotbalovější tým, který díky Pešatovi otočil skóre během jedné minuty. Dušan Melíšek, Martin Pecka
K.K.K. Tatra 04
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Petr Sedláček, Michal Šmíd vs Tomáš Pojkar – David Chyba, Michal Cimbál, Josef Fraško, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Miroslav Šenfeld, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml