Čt 3.9.09 17:00 HANSP River lejt B STS Chvojkovice - Brod   (HL5D)
Čt 3.9.09 18:15 HANSP Demínka A Veget FC   (HL5D)
Čt 3.9.09 19:30 HANSP A.G.Č.V. Sklenářka FC   (HL4B)
Po 30.11.09 18:15 BECH The Best of England GK Ohradní A   (HL8A)
Po 30.11.09 19:30 BECH Starci na chmelu A Dřevosprint SC   (VL3A)
Po 30.11.09 20:45 BECH Real TIDE XXL Desítníci CH.C.   (HL4A)

7. 12. 09 20:15 P3 England United FC Arabská 11. 0:4 (0:1)
Prvních 15.minut odehrála Arabská oslabená o jednoho hráče, když Pařízek dorazil později. Domácí nedokázali přesilovku využít a to se jim stalo osudným. Těsně před přestávkou zakončil pěknou kombinaci právě Pařízek a přinesl klid na kopačky Arabské. Druhý poločas už patřil Novákovi a jeho úžasnému hattricku, který vměstnal do pouhých sedmi minut. První gól dal z trestného kopu z uctivé vzdálenosti, druhým zakončil nádhernou kombinaci a třetí  a nejhezčí branku dal dělovkou z úhlu pod břevno, kdy málem protrhl síť.
England United FC Arabská
Michal Nemček – Michal Čečrdle, František Humpál, Daniel Kvasnovský, Karel Michl, Otakar Truksa, Tomáš Urban, Martin Vokál vs Zdeněk Sloboda – Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Petr Pařízek
28. Petr Pařízek
40., 45., 47. Jan Novák
23. 11. 09 19:00 P1 Arabská Vyzunk FM 10. 2:4 (1:1)
Pohledné utkání s minimem faulů, skončilo zaslouženou výhrou Vyzunku. Tomáš Voldán
Arabská Vyzunk FM
Petr Pařízek – Viktor Dolista, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Michal Skorkovský vs Martin Strnad – Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Jiří Pitauer, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt
27. Jan Novák
48. Viktor Dolista
24. OG
39. Tomáš Krejsa
41., 49. Tomáš Soukup
15. 11. 09 13:45 P1 Tatra 04 Arabská 9. 1:5 (1:0)
Arabská ve druhé půli hladce přehrála tragicky hrající Tatru. Vojtěch Mráz, Jiří Šindela
Tatra 04 Arabská
David Chyba – Jan Čáslavka, Michal Cimbál, Ondřej Frána, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Procházka, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml vs Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Michal Jinek, Petr Pařízek, Michal Skorkovský
5. Michal Cimbál 35. Petr Pařízek
40., 42. Michal Jinek
55. Viktor Dolista
59. Martin Fried
40. Michal Jinek
8. 11. 09 18:45 HANSP Arabská Reds FC 8. 6:3 (2:2)
Velmi dobré kombinační utkání z obou stran, kde akce střídala akci. Arabská využila trochu slabší obrany Reds. Jakub Šimovček
Arabská Reds FC
Petr Pařízek – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Michal Skorkovský vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Josef Klouda, Jan Kubíček, Jan Kubín, Jan Landa, Josef Zíma
5., 38. Petr Hájek
13., 44. Viktor Dolista
35. Jan Novák
52. Martin Jinek
16., 21., 41. Josef Klouda
25. 10. 09 12:30 P3 Pirelli Arabská 7. 2:5 (1:4)
Utkání se hrálo nahoru-dolů, s mnoha souboji, i šancemi na obou stranách. O vítězství Arabské se rozhodlo už v prvním poločase Milan Macela
Pirelli Arabská
Martin Svoboda – David Culek, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina vs Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Petr Pařízek, Michal Skorkovský
43. Michal Skorkovský
12. 10. 09 19:30 DEKAN Arabská Notorlet Stodůlky 6. 8:1 (4:1)
Domácí moc odporu nekladli.
Zápas ještě bude řešit STDK, protože hráč hostů nastoupil v trestu.
Arabská Notorlet Stodůlky
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Petr Pařízek, Michal Skorkovský vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
5., 40., 58. Petr Pařízek
11., 51. Viktor Dolista
15., 60. Michal Jinek
16. Jan Novák
1. Pavel Rach
5. 10. 09 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Arabská 5. 3:3 (0:3)
Velmi kvalitní utkání s mnoha šancemi a góly na obou stranách, ale bez vítěze. Lukáš Nemetz, Martin Budinský
Milenium Praha FC Arabská
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Dominik Jackl, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst vs Martin Lukeš – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Michal Skorkovský
41., 54. Václav Pabst
46. Jan Konfršt
12., 18. Petr Hájek
14. Viktor Dolista
21. 9. 09 17:45 zzS1 Arabská K.K.K. 4. 1:1 (0:1)
Domácí měli po celou dobu obrovskou převahu, přesto celý zápas prohrávali. Ke konci se jim ale podařilo vyrovnat. Pavel Šebek, Malina
Arabská K.K.K.
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Petr Pařízek, Michal Skorkovský vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Petr Sedláček, Miroslav Slanina
55. Petr Hájek 8. Petr Brabec
14. 9. 09 17:45 zzS1 Čech Mejd Arabská 3. 1:3 (1:0)
Arabská po soustavném tlaku rozhodla až v samém závěru třemi slepenými góly. Do té doby držel naděle Čech mejdu jejich nejlepší hráč, gólman Vrbický, ale sám na vše nestačil. Ondřej Hrabě , Jan Koutecký
Čech Mejd Arabská
Jiří Vrbický – Luděk Bradáč, Václav Král, Miloslav Mrštík, Pavel Pastorek, Martin Švarc, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Petr Pařízek, Michal Skorkovský
20. Miloslav Mrštík 57., 58. Petr Pařízek
58. Jan Novák
7. 9. 09 20:00 STER1 Arabská Bronx KKK A 2. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Pouze jeden hráč se však dokázal střelecky prosadit a dvěma góly zařídit vítězství Bronxu. Karel Pohan, Josef Beneš
Arabská Bronx KKK A
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Jan Novák, Michal Skorkovský vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Herynek, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký
5., 24. Petr Dixa
31. 8. 09 18:45 TEMPO Arabská Zodyhyd P.N.P. 1. 8:3 (4:2)
Jednoznačné utkání.
Arabská Zodyhyd P.N.P.
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Michal Skorkovský vs Jan Pošta – Michal Bílý, Jan Bursík, Ondřej Čerych, Jaroslav Dobrev, Jan Hanibal, Zdeněk Kopic, Petr Vrba