St 9.9.09 17:00 HANSP Válcovna plechu FC Motor 1.TF   (HL7B)
St 9.9.09 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Speciál Bráník A   (HL7C)
St 9.9.09 19:30 HANSP Pendula Bona AC Lachtánci 1.WC   (HL4B)
St 7.10.09 17:00 HANSP Motor 1.TF SP Clif   (HL7B)
St 7.10.09 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Trona CF   (HL7C)
St 7.10.09 19:30 HANSP Demoliční četa A.G.Č.V.   (HL4B)

7. 12. 09 19:30 DEKAN Pirelli Milenium Praha FC 11. 2:5 (1:2)
Utkání připomínalo spíš veteránskou ligu, ale i přes slabou úroveň padaly hezké góly, když se hráči prezentovali individuální technikou. Tomáš Strnad, Radek Hanzák
Pirelli Milenium Praha FC
Martin Svoboda – David Culek, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Marek Šetina vs Tomáš Nosek – Petr Hradecký, Dominik Jackl, Jan Konfršt, Radek Malý, Václav Pabst, Josef Svoboda
7. František Kučera
35. David Culek
15., 27., 38. Radek Malý
44. Dominik Jackl
60. Josef Svoboda
23. 11. 09 19:30 zzTKSPA K.K.K. Pirelli 10. 1:3 (0:1)
Ve slušně hraném utkání vedli v poločase hostující Pirelli, avšak domácím se podařilo hned po změně stran vyrovnat. K.K.K. svého soupeře zatlačili do obrany, ale další gól nepřidali a naopak z brejků dvakrát inkasovali. Pirelli už poté zkušeně dotáhli zápas do vítězného konce. Martin Mansoor
K.K.K. Pirelli
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Miroslav Slanina, Michal Šmíd vs František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Marek Šetina
32. OG 11., 43. Jiří Drha
46. František Kučera
11. 11. 09 20:15 STER2 Pirelli Čech Mejd 9. 1:3 (1:1)
Hosté "utrpěli" vítězství.
Pirelli Čech Mejd
Martin Svoboda – Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina vs Luděk Bradáč – Václav Král, Miloslav Mrštík, Pavel Pastorek, Ivo Unger, Jiří Vrbický
30. Marek Šetina 44 Marek Šetina 17. Pavel Pastorek
42., 46. Miloslav Mrštík
44. Miloslav Mrštík
53. Ivo Unger
2. 11. 09 20:15 STER1 Bronx KKK A Pirelli 8. 4:0 (3:0)
Rychlé utkání plné šancí, hrané v dešti na těžkém terénu. Tomáš Vyčichlo, Ondřej Čmelík
Bronx KKK A Pirelli
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký vs Martin Svoboda – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Marek Šetina
2., 10. Miloslav Mahdík
18., 34. Petr Dixa
25. 10. 09 12:30 P3 Pirelli Arabská 7. 2:5 (1:4)
Utkání se hrálo nahoru-dolů, s mnoha souboji, i šancemi na obou stranách. O vítězství Arabské se rozhodlo už v prvním poločase Milan Macela
Pirelli Arabská
Martin Svoboda – David Culek, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina vs Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Petr Pařízek, Michal Skorkovský
43. Michal Skorkovský
12. 10. 09 18:15 STOD England United FC Pirelli 6. 1:5 (0:4)
V kvalitním utkání zvítězil fotbalovější tým Pirelli, který svou převahu potvrdil góly. Jan Sekanina, Jiří Porada
England United FC Pirelli
Jan Kreil – Michal Čečrdle, František Humpál, Daniel Kvasnovský, Karel Michl, Tomáš Pecka, Vojtěch Prášek, Otakar Truksa, Tomáš Urban, Martin Vokál vs František Kučera – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, Marek Šetina, Martin Svoboda
36. Martin Vokál 3. David Culek
15., 19. Marek Šetina
30., 55. Jiří Drha
5. 10. 09 19:00 P1 Pirelli Vyzunk FM 5. 1:6 (0:5)
Utkání s jednoznačnou dominancí hostujícího týmu a jejich zaslouženou výhrou.
Pirelli Vyzunk FM
Martin Svoboda – David Culek, Jiří Drha, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek vs Michal Matejka – Matěj Kaplan, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt
36. Daniel Petřek 44 František Kučera 4. OG
15., 16. Otakar Krejsa
19., 55. Tomáš Krejsa
25. Matěj Kaplan
21. 9. 09 17:45 zzANG Tatra 04 Pirelli 4. 5:3 (2:2)
První poločas se vydařil oběma brankařům a po střelách z dálky skončil nerozhodně. Ve druhém poločasu si vytvořil více šancí tým TATRA 04,zejména díky agilnímu a obtížně bránitelnému Pojkarovi. Šance také dokázali proměnit a zaslouženě vyhráli. Ivan Moucha, Jiří Sedláček
Tatra 04 Pirelli
David Chyba – Michal Cimbál, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Filip Timingeriu vs Martin Svoboda – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina
5. Michal Cimbál
24. David Chyba
36., 60. Tomáš Pojkar
50. OG
13., 19. Marek Šetina
42. František Kučera
14. 9. 09 18:45 STER2 Pirelli Reds FC 3. 1:3 (0:1)
Vynikající zápas, plný nasazení. Pirelli po vyrovnání zapoměli na obranu a v závěru dvakrát inkasovali. Roman Neužil, Radek Šafránek
Pirelli Reds FC
Martin Svoboda – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Jakub Kail, Josef Klouda, Jan Landa, Tomáš Robb, Josef Zíma
52. Daniel Petřek 7. Josef Klouda
58. Jakub Kail
60. Tomáš Robb
7. 9. 09 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Pirelli 2. 3:2 (0:1)
V prvním poločase byli lepší hosté - dali gól a neproměnili několik tutovek. Ve druhé půli převzali iniciativu domácí a zápas otočili. Ondřej Vyhnánek, Matěj Wosyka