Pá 11.9.09 19:00 TEMPO Ústavan 01 KK Los Bimbananos   (HL5E)
Pá 11.9.09 20:15 TEMPO Podolka FC Chuchle   (HL7E)
Pá 25.9.09 19:00 TEMPO Odlehlá AC OSTO6 Beer Team   (HL8G)
Pá 25.9.09 20:15 TEMPO Manny FC Red Leads   (HL8H)
Pá 6.11.09 16:30 TEMPO Wyllitým Rohožník United FC B   (HL7E)
Pá 6.11.09 17:45 TEMPO Sakostra Prokaryota FZ   (HL6F)

7. 12. 09 18:45 TEMPO Notorlet Stodůlky Zodyhyd P.N.P. 11. 0:6 k.
Notorlet se ani po uplynutí čekací doby k utkání nedostavil...
Notorlet Stodůlky Zodyhyd P.N.P.
vs Zdeněk Kopic – Michal Bílý, Jan Bursík, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Jan Hanibal, David Kurtz, Rami Salameh, Petr Vrba
23. 11. 09 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. England United FC 10. 8:3 (4:3)
Pohledné utkání bohaté na branky. V poli byla hra vyrovnaná, rozhodlo proměňování šancí. Petr Hübsch, Martin Píša
Zodyhyd P.N.P. England United FC
Jan Pošta – Michal Bílý, Jan Bursík, Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Jan Hanibal, Zdeněk Kopic, Petr Vrba vs Michal Nemček – Michal Čečrdle, František Humpál, Daniel Kvasnovský, Karel Michl, Tomáš Pecka, Vojtěch Prášek, Otakar Truksa, Tomáš Urban, Martin Vokál
25. Otakar Truksa
9. 11. 09 18:45 TEMPO Milenium Praha FC Zodyhyd P.N.P. 9. 4:3 (3:1)
Pěkný zápas ve kterém bylo rozhodující, že mužstvo Zodyhydu nemělo možnost střídání. Ujalo se ve 2.minutě vedení 1:0, ale pak celý zápas pouze dotahovalo náskok soupeře. Jinak na šance byl zápas vyrovnaný. Hráno fair play. Jaroslav Macek
Milenium Praha FC Zodyhyd P.N.P.
Tomáš Nosek – Petr Hradecký, Dominik Jackl, Jan Konfršt, Radek Malý, Václav Pabst, Josef Svoboda vs Jan Pošta – Michal Bílý, Jan Bursík, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic, Petr Vrba
3., 11., 44. Radek Malý
20. Jan Konfršt
2. Petr Vrba
41. Michal Bílý
55. Jan Bursík
2. 11. 09 19:00 P3 Zodyhyd P.N.P. Vyzunk FM 8. 0:1 (0:0)
Zápas měl vysoké tempo i nasazení, oba týmy chtěly vyhrát. První půle byla vyrovnaná, až v závěru získal mírnou převahu tým domácích. Jiří Andrle, Karel Andrle
Zodyhyd P.N.P. Vyzunk FM
Zdeněk Kopic – Michal Bílý, Jan Bursík, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, David Kurtz, Rami Salameh, Petr Vrba vs Martin Strnad – Zdeněk Kmoníček, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř
55. Tomáš Krejsa
19. 10. 09 18:45 TEMPO K.K.K. Zodyhyd P.N.P. 7. 6:1 (1:1)
Běhavější KKK po zásluze zvítězili, když ve druhé půli začali proměňovat šance. Radek Smolík, Michal Petráš
K.K.K. Zodyhyd P.N.P.
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Miroslav Slanina, Michal Šmíd vs Jan Pošta – Michal Bílý, Jan Bursík, Tomáš Chýle, Jaroslav Dobrev, Jaroslav Hemrle, Zdeněk Kopic, Martin Šístek, Petr Vrba
5., 52. Petr Brabec
32. Dušan Kováč
33., 53. Dejan Milinkovič
40. Milan Melišík
7. Petr Vrba
12. 10. 09 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Tatra 04 6. 3:6 (2:2)
Kvalitní a čistý zápas. Oba brankáři museli být stále ve střehu. Zodyhyd sice utekl do dvoubrankového vedení, ale Tatra stačila do poločasu srovnat. V druhé půli došly domácím síly a hosté si lehce připravili několik tutovek, které ale neproměnili. Smůlu prolomil až Pojkar. Vedení jim však dlouho nevydrželo, hned po rozehrávce srovnal Šístek. Tatra ale v závěrečných patnácti minutách dala další třigóly a jasně vyhrála. David Nauš, Tomáš Solar
Zodyhyd P.N.P. Tatra 04
Zdeněk Kopic – Jan Bursík, Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Martin Šístek, Petr Vrba vs David Chyba – Michal Cimbál, Josef Fraško, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Procházka, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml
60. Michal Cimbál
5. 10. 09 18:45 TEMPO Čech Mejd Zodyhyd P.N.P. 5. 5:0 (3:0)
Zaslouženě vyhrál tým, který od začátku zápasu tahal za delší konec provazu... Michal Netušil, Pavel Fáry
Čech Mejd Zodyhyd P.N.P.
Jiří Vrbický – Michal Barák, Luděk Bradáč, Václav Král, Miloslav Mrštík, Pavel Pastorek, Martin Švarc, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Zdeněk Kopic – Jan Bursík, Ondřej Čerych, Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Martin Šístek
4. Luděk Bradáč
8., 41., 50. Pavel Zajíček
10. Jiří Vrbický
21. 9. 09 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Reds FC 4. 1:2 (1:1)
Pohledný a vyrovnaný zápas, ve kterém byli nakonec šťastnější hráči Reds. Radek Klouček, Jan Přibyl
Zodyhyd P.N.P. Reds FC
Jan Pošta – Michal Bílý, Jan Bursík, Ondřej Čerych, Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic, Petr Vrba vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Jakub Kail, Josef Klouda, Marek Kubíček, Tomáš Robb, Josef Zíma
4. Michal Bílý 25. Tomáš Robb
41. Josef Klouda
14. 9. 09 20:00 STER3 Bronx KKK A Zodyhyd P.N.P. 3. 3:1 (0:0)
Pohledné utkání, které bylo rozhodnuto ještě před výkopem, když se tým hostí sešel jen "5+1". Domácí svou početní převahu na střídačce zužitkovali díky galapředstavení střelce Dixy.
Bronx KKK A Zodyhyd P.N.P.
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Robert Vávra, Tomáš Zápotocký vs Jan Pošta – Michal Bílý, Jan Bursík, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic
34., 35., 43. Petr Dixa 42. Jan Bursík
7. 9. 09 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Pirelli 2. 3:2 (0:1)
V prvním poločase byli lepší hosté - dali gól a neproměnili několik tutovek. Ve druhé půli převzali iniciativu domácí a zápas otočili. Ondřej Vyhnánek, Matěj Wosyka
Zodyhyd P.N.P. Pirelli
Zdeněk Kopic – Michal Bílý, Jan Bursík, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Jiří Poláček, David Šístek, Petr Vrba vs Martin Svoboda – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina
37. Jaroslav Dobrev
47. Petr Vrba
55. Michal Bílý
25. David Culek
33. Jiří Drha
31. 8. 09 18:45 TEMPO Arabská Zodyhyd P.N.P. 1. 8:3 (4:2)
Jednoznačné utkání.
Arabská Zodyhyd P.N.P.
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Martin Jinek, Michal Jinek, Jan Novák, Michal Skorkovský vs Jan Pošta – Michal Bílý, Jan Bursík, Ondřej Čerych, Jaroslav Dobrev, Jan Hanibal, Zdeněk Kopic, Petr Vrba