Po 12.10.09 17:00 DEKAN Parta z Jarova VET Trops Old Boys 1.SK   (VL2A)
Po 12.10.09 18:15 DEKAN Dynamit Vršovice GK Ohradní A   (HL8A)
St 28.10.09 18:15 DEKAN Tycho de Brahe SUP Houbaři   (SVL2B)
St 28.10.09 19:30 DEKAN Borek hodinářství 1.FC Deko   (HL2A)

1. 12. 09 17:45 STER2 Little Eden FC Eden 1999 11. 6:0 (0:0)
Zápas byl předčasně ukončen ve 13.minutě, kdy po zranění hráčů neměl tým Eden 1999 dost hráčů k pokračování. Jiří Zika, Martin Hrachovec
Little Eden FC Eden 1999
Tomáš Hlaváč – Jan Dvořák, Milan Hrdina, Michal Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Švestka vs Ladislav Peroutka – Robert Domašínský, Jakub Martinek, Filip Němec, Ladislav Němec, Miroslav Tychtl
24. 11. 09 19:30 DEKAN Dvorce SK MPI Little Eden FC 10. 8:2 (3:2)
Zpočátku vyrovnané a vyhecované utkání, ale po změně stran už se střelecky prosadili pouze domácí a tak vyhráli vysokým rozdílem.
Dvorce SK MPI Little Eden FC
Michal Šůcha – Pavel Kondraš, Pavel Lobodáš, Marcel Nikl, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl vs Václav Šinkmajer – Jan Dvořák, Pavel Lukáč, Jan Paulín, Michal Paulín, Tomáš Růžička, Michal Slavík, Vladimír Stopa, Martin Švestka
32. Václav Šinkmajer
17. 11. 09 19:00 P3 Little Eden FC Bum bar PV A 9. 4:2 (1:1)
Hosté se po pěkné individuální akci Malého dostali do vedení, které však udrželi necelých 10 minut. Pak se trefil Růžička a domácí se dostali "na koně". Ve druhé půli bylo pouze otázkou času, kdy Eden vstřelí vítězný gól a kolik jich bude. Byly celkem 4 a domácí po zaslouženém vítězství dali sestupu soupeře definitivu.
Little Eden FC Bum bar PV A
Milan Hrdina – Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Jan Paulín, Michal Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Švestka vs Ondřej Hlavata – Michal Bajcura, Martin Dušek, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
14., 52. Tomáš Růžička
39. Tomáš Hlaváč
54. Jan Paulín
13 Jan Paulín 5., 57. Jiří Malý 13. Jiří Malý
10. 11. 09 19:30 DEKAN Banana Chiquíta Little Eden FC 8. 3:4 (3:2)
Utkání hrané na vysoké úrovni. Zvítězil tým který dokázal lépe proměňovat své šance. Petr Zoulek, Jan Dopita
Banana Chiquíta Little Eden FC
František Kouba – Jakub Erber, Hynek Mrázek, Ondřej Petrželka, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs Milan Hrdina – Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Jan Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Švestka
15. Jakub Erber
24. Hynek Mrázek
26. Jan Zelenka
3. Tomáš Růžička
19., 57. Tomáš Hlaváč
35. Jan Paulín
3. 11. 09 19:30 DEKAN Little Eden FC Městská policie 7. 2:4 (2:2)
Velmi kvalitní utkání, plné důrazu a technických kousků. Rozhodla širší lavička a větší zkušenosti Městské policie. Stanislav Starý, Petr Vítek
Little Eden FC Městská policie
Václav Šinkmajer – Tomáš Hlaváč, Jan Paulín, Tomáš Růžička, Michal Slavík, Vladimír Stopa, Martin Švestka vs Kamil Vícha – Pavel Černý, Leoš Grmela, Milan Hampel, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Martin Oppel, Petr Skřivan, Jan Tezner
10. Jan Paulín
12. Vladimír Stopa
6., 43. Jan Tezner
11. Leoš Grmela
36. Milan Hampel
20. 10. 09 19:30 DEKAN Matfyz Little Eden FC 6. 3:5 (0:2)
Vyrovnané utkání, hrané bez obran. Michael Rapp
Matfyz Little Eden FC
Martin Havlíček – Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Norbert Neubauer, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal vs Milan Hrdina – Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Jan Paulín, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Švestka
46. Tomáš Husák
50., 55. Vítězslav Stejskal
10. Jan Dvořák
23., 43., 53. Jan Paulín
59. Tomáš Hlaváč
6. 10. 09 19:30 DEKAN Little Eden FC Lucián FC A 5. 2:5 (2:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém Little Eden neudržel dvoubrankový náskok z úvodu.
Little Eden FC Lucián FC A
Václav Šinkmajer – Jan Dvořák, Jan Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Vladimír Stopa vs David Pypenko – Pavel Hašek, Jan Jeřábek, Jaroslav Macek, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík, Radek Votava
5. Tomáš Růžička
7. Michal Slavík
25., 35., 43. Jaroslav Macek
40. Luboš Vaculík
58. Jan Jeřábek
29. 9. 09 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Little Eden FC 4. 1:3 (0:3)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě řídil utkání zástupce týmu Little Eden.
UTS Vršovice Little Eden FC
Jan Kilián – Jan Kodýtek, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Jiří Sušický, Michal Wágner vs Václav Šinkmajer – Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Pavel Lukáč, Jan Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Vladimír Stopa
45. Martin Sekan 3. Tomáš Růžička
9. Jan Paulín
17. Tomáš Hlaváč
22. 9. 09 19:30 DEKAN J.R.Club A Little Eden FC 3. 2:2 (1:2)
V první půli měl znatelnou převahu Eden, ale gólman Terragni ho několika zázračnými zákroky vychytal. Po změně stran se hra vyrovnala a remíza je nakonec zasloužená. Pavel Kadeřábek
J.R.Club A Little Eden FC
Roberto Terragni – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Václav Šinkmajer – Tomáš Hlaváč, Pavel Lukáč, Jan Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Vladimír Stopa
9., 42. David Mička 5. Michal Slavík
14. Tomáš Hlaváč
20. 9. 09 20:00 DEKAN Little Eden FC Inter Ohradní 2. 3:6 (1:4)
Pohledné utkání z obou stran. Domácím selhávala rozehrávka a to se jim stalo osudným.