Ne 6.9.09 13:45 BECH Free team Rohožník United FC A   (HL6L)
Ne 6.9.09 15:00 BECH GoHosp PK Sturm JM   (HL7K)
Ne 11.10.09 08:45 BECH Los Zewlos Sme moc   (HL7H)
Ne 11.10.09 10:00 BECH Angmar A Corleone   (HL6I)
Ne 25.10.09 08:45 BECH Lokomotiva DP Xichties FC   (HL8N)
Ne 25.10.09 10:00 BECH Angmar A Konvikt klub   (HL6I)

12. 12. 09 12:30 BECH Sparta Pivaři AC Guláš FC 11. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém bylo více štěstí na straně domácích Pivařů. Český,Kratochvíl
Sparta Pivaři AC Guláš FC
Tomáš Bartoš – Lukáš Horár, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Martin Matějka, Michal Novák, Josef Pelikán, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík vs Martin Švehla – Petr Beneš, Robert Janda, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Radim Švehla, Mirko Vasič
18. Daniel Kučera
35. Michal Novák
28. 11. 09 12:30 BECH Vozovna Hloubětín B Sparta Pivaři AC 10. 1:2 (1:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů.
Vozovna Hloubětín B Sparta Pivaři AC
Martin Filipovič – Filip Hladík, Zdeněk Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Ladislav Kolář, Robert Kopřiva vs Petr Jandourek – Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Martin Matějka, Josef Pelikán, Martin Sloup, Robert Stehlík
2. Zdeněk Hladík 41., 52. Josef Pelikán
21. 11. 09 12:30 BECH Scarface AC Sparta Pivaři AC 9. 2:4 (2:1)
Zajímavé a vyrovnané utkání. Domácí byli fotbalovější a brzy se ujali vedení. Hosté v závěru zápas otočili, hlavně díky Svobodovi.
Scarface AC Sparta Pivaři AC
Roman Procházka – Radek Dvořáček, Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Filip Junek, Martin Plevka, Stanislav Roubíček vs Martin Šíbal – Lukáš Horár, Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Martin Matějka, Michal Novák, Josef Pelikán, Martin Sloup, Václav Svoboda
9., 21. Stanislav Roubíček 15. Lukáš Horár
32., 57. Václav Svoboda
58. Lukáš Klinka
14. 11. 09 12:30 zzNOVOB Sparta Pivaři AC Plameňáci 1.FC A 8. 2:0 (1:0)
Obě mužstva předváděla pěkný kombinační fotbal i přes vyrovnanou hru po celé utkání, nakonec zaslouženě zvítězila Sparta a to především větším důrazem v koncovce. Miloš Niesner, Jiří Štědronský
Sparta Pivaři AC Plameňáci 1.FC A
Petr Jandourek – Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Daniel Kučera, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf
29. OG
35. Martin Sloup
31. 10. 09 12:30 BECH Pivní balet Sparta Pivaři AC 7. 1:5 (1:3)
Na šestou ligu až zázračně pohledné utkání. Pivní balet nedokázal vyzrát na finesy hostujícího gólmana a proto výsledek 1:5. Martin Mates, Petr Tesař
Pivní balet Sparta Pivaři AC
David Poláček – Jan Bezvald, Marek Böhm, Jiří Csermelyi, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Lukáš Pánka, Jan Pilát, Milan Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Tomáš Bartoš – Lukáš Horár, Petr Jandourek, Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda
16. Jan Bezvald 25 Lukáš Pánka
45 Jan Bezvald
17., 57. Lukáš Horár
25. Daniel Kučera
30. Václav Svoboda
53. Robert Stehlík
24. 10. 09 12:30 BECH Sparta Pivaři AC Nulová šance 6. 3:2 (0:1)
Hosté využili nedůrazný vstup soupeře do zápasu a v první minutě vstřelili úvodní branku. Domácí se začali více prosazovat až ve druhém poločase a nakonec zaslouženě vyhráli. Tomáš Luka, Patrik Gregor
Sparta Pivaři AC Nulová šance
Tomáš Bartoš – Lukáš Horár, Petr Jandourek, Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Martin Matějka, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Jan Červený, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet
35. Daniel Kučera
39., 60. Lukáš Horár
10 Martin Matějka 1. David Nekola
52. Lukáš Švec
17. 10. 09 12:30 HANSP Noční dravci Sparta Pivaři AC 5. 2:0 (2:0)
Zápas výborné kvality. V řadách Pivařů exceloval hráč Svoboda, který ovšem zůstal ve snažení osamocen a proto zvítězil mírně lepší tým Nočních dravců. Dravci hráli kompaktněji, dokázali proměnit své šance a také je podržel gólman Petrák. Martin Štencel, Pavel Gold
Noční dravci Sparta Pivaři AC
Pavel Valášek – Marek Benda, Jan Doležal, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř vs Lukáš Horár – Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Daniel Kučera, Martin Matějka, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda
21., 25. Marek Benda
10. 10. 09 12:30 BECH Sparta Pivaři AC Letňany BD 4. 4:1 (2:0)
Někdo hraje Hanspaulku pro radost, možnost být s kamarády, zaběhat si a uvolnit se po těžkém týdnu v práci a někdo proto aby ventiloval do okolí svojí životní frustraci, latentní agresivitu a hulvátství. A z výsledku i výčtu osobních trestů je asi jasné, který tým chtěl hrát fotbal a který ne... Hráči Letňan by si nejprve měli přečíst pravidla(pokud jsou toho schopni), pak se pořádně nadopovat sedativy a teprve potom se pokoušet hrát fotbal. Bylo by to prospěšné nejen pro ostatní účastníky zápasu, ale především pro ně samotné. Jaroslav Čermák
Sparta Pivaři AC Letňany BD
Petr Jandourek – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Jiří Kostraba, Daniel Kučera, Martin Matějka, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda vs David Jurča – Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Michal Rada, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý
6., 8., 43. Václav Svoboda
53. Daniel Kučera
35. Pavel Laštovička 32. Petr Štědrý
38. Tomáš Šoltys
57. Václav Kverka
60. Tomáš Šoltys
26. 9. 09 12:30 BECH Hosthunters Sparta Pivaři AC 3. 5:2 (1:2)
Utkání vysoké úrovně. Zasloužené vítězství domácích. Tomáš Bárta, Dan Raiser
Hosthunters Sparta Pivaři AC
Filip Kolár – Martin Adámek, Michal Čermák, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Miroslav Mašek, Ladislav Peleška vs Petr Jandourek – Lukáš Horár, Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Martin Matějka, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík
12. Martin Adámek
35., 37., 44., 57. Ladislav Peleška
11. Ján Jeglík
25. Martin Sloup
19. 9. 09 12:30 BECH Sparta Pivaři AC Blizzard ZM 2. 6:1 (2:0)
Už v poločase vedli Pivaři o dvě branky a ani druhá půle nepřinesla nic nového. Náskok Pivařů narůstal a pouze ve 45.minutě se hráči Blizzardu dočkali čestného úspěchu. Zasloužené vítězství domácích.
Sparta Pivaři AC Blizzard ZM
Petr Jandourek – Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Daniel Kučera, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda vs Václav Holenda – Vladimír Čapek, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
26. Robert Stehlík
29., 59. Václav Svoboda
40. Martin Sloup
49., 54. Jiří Kostraba
45. Milan Haramule
5. 9. 09 12:30 BECH 64! FC Kobylisy A Sparta Pivaři AC 1. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězilo o něco fotbalovější mužstvo. Václav Kopecký, Miroslav Ackermann
64! FC Kobylisy A Sparta Pivaři AC
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Michal Knapp, Jaroslav Luprich, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs Lukáš Horár – Petr Jandourek, Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Martin Matějka, Michal Novák, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda