Ne 1.11.09 13:45 BECH Rohožník United FC A Stýbla Ďáblic   (HL6L)
Ne 1.11.09 15:00 BECH GoHosp PK Metro AFK   (HL7K)
Ne 1.11.09 16:15 BECH Tichý vánek Pražská hovada   (HL7K)
Ne 22.11.09 12:30 DEKAN Květák Borussia Dortšpunt B   (HL7J)
Ne 22.11.09 13:45 DEKAN Budvarka B Opatoff A K   (HL6K)
Ne 22.11.09 15:00 DEKAN Budějovická Inter 09   (HL8O)

6. 12. 09 13:45 BECH Kanálpucers PL F3N FC A 11. 13:1 (4:1)
Tým F3N nastoupil v experimentální sestavě, která nebyla pro Kanálpucers důstojným soupeřem. Zvlášť po výměně stran byl k vidění pouze fotbal na jednu branku. Jakub Čuprunov, Jan Zachariáš
Kanálpucers PL F3N FC A
Vojtěch Kumšta – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Martin Kotaška, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň vs Patrik Poncar – Filip Kohoutek, Petr Kratochvíl, Martin Landa, Matěj Plachý, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský
2., 30., 36., 50., 53. Vít Ryboň
15., 23., 48., 49., 52., 58. Jan Čuřín
38. Martin Kotaška
59. Aleš Nakládal
24. Petr Kratochvíl
29. 11. 09 13:45 KBELY F3N FC A Gangbeng 10. 5:1 (3:1)
V utkání měli od začátku navrch domácí a již v poločasee vedli o dvě branky. Druhá půle se pak změnila v postupovou exhibici F3N. Pavel Richter
F3N FC A Gangbeng
Petr Kratochvíl – Filip Kohoutek, Martin Landa, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Martin Vaňač
4., 20. Ondřej Míča
30. Patrik Poncar
38. Martin Landa
50. Václav Vidimský
12. Martin Vaňač
15. 11. 09 20:00 P2 F3N FC A Výlov 0.FC 9. 1:5 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodla druhá půle, kdy to tam hostům padalo. Jiří Chmelík, Radek Pubanc
F3N FC A Výlov 0.FC
Petr Kratochvíl – Filip Kohoutek, Martin Landa, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Václav Vidimský vs Karel Mrvík – Vojtěch Hála, Filip Jerhot, Karel Kejval, Karel ml. Kejval, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, David Pacholík, Pavel Svoboda, Martin Vegricht, Jan Vomáčka
46. Marek Teller 16., 51. Petr Mičánek
34. Karel ml. Kejval
37. Pavel Svoboda
50. Jan Vomáčka
8. 11. 09 15:00 zzJUNI1 Drny FC F3N FC A 8. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, na sedmou ligu nebývale vysoké úrovně. Domácí inkasovali po velké minele gólmana, ale vzápětí se jim podařilo vyrovnat. V závěru rozhodl Poncar ranou z přímého kopu. Kryštof Kobeda, Martin Matějka
Drny FC F3N FC A
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Hruška, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs Petr Kratochvíl – Filip Kohoutek, Martin Landa, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský
43. Gejza Trgiňa 44. Filip Kohoutek
55. Patrik Poncar
25. 10. 09 12:30 zzHAGIB F3N FC A Basta fidli B 7. 2:0 (2:0)
Na 7.ligu a hagiborskou oranici pěkný zápas,vyhrálo mírně lepší mužstvo. Pavel Okapal, Otakar Ditz
F3N FC A Basta fidli B
Patrik Poncar – Filip Kohoutek, Martin Landa, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Marek Teller vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Tomáš Šalplachta, Václav Surynek, David Teichner, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska
20. Ondřej Míča
26. Marek Teller
18. 10. 09 16:15 zzPANK2 All - in F3N FC A 6. 1:3 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Filip Dreksler, Luboš Rodak
All - in F3N FC A
Petr Čejka – Milan Kaiser, Pavel Křížek, Michal Kuntoš, Lukáš Srb, Kamil Srb ml., Pavel Šrepl, Petr Suk vs Patrik Poncar – Ondřej Míča, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský
16. Lukáš Srb 2. Marek Teller
19. Ondřej Míča
39. Matěj Plachý
11. 10. 09 16:15 zzS1 F3N FC A 10 Megabite 5. 4:4 (1:2)
Techničtější hosté se utápěli v kličkách a sólování, což umožnilo domácím hrát s nimi naprosto vyrovnanou partii, která skončila spravedlivou remízou. Michal Šťástka
F3N FC A 10 Megabite
Patrik Poncar – Filip Kohoutek, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský vs Michal Náděje – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Zbyněk Zapletal
10., 42., 50. Matěj Plachý
44. Marek Teller
11., 25. Petr Bláža
42. Vojtěch Koula
52. Jakub Kováč
4. 10. 09 12:30 DEKAN Veleslavín Viktoria F3N FC A 4. 5:5 (2:4)
Rozhodčí se nedostavil, zápas pískal náhradní sudí z týmu Akvaristika.
Hosté si během první půle vytvořili náskok, ale přestali hrát o pět minut dříve než měli a domácí toho využili k vyrovnání.
Veleslavín Viktoria F3N FC A
Josef Jordán – Michal Blažek, Milan Dušek, David Hlaváč, Tomáš Konopka, Luboš Kozák, Miroslav Krucký, Petr Pekár, Tomáš Pekár vs Martin Kratochvíl – Filip Kohoutek, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Václav Vidimský
9., 27., 55. Tomáš Pekár
57. David Hlaváč
59. Miroslav Krucký
3. Marek Teller
7., 19., 29., 34. Ondřej Míča
20. 9. 09 15:00 zzZARUB F3N FC A Samson Bonella B 3. 3:0 (1:0)
Průměrné utkání sedmé ligy. Zvítězila fotbalovost a zkušenost. Tým F3N také podržel gólman, na kterého si hosté nepřišli. Navíc si jejich obrana neustále nechávala utéci hráče Míču. Martin Macko
F3N FC A Samson Bonella B
Petr Kratochvíl – Filip Kohoutek, Martin Landa, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský vs Pavel Kubeček – Ondřej Fitz, Jiří Pokorný, Martin Slaboch, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský
15. Matěj Plachý
45. Filip Kohoutek
54. Marek Teller
12. Petr Štěpánek
13. 9. 09 18:45 HANSP Pražské Peklo F3N FC A 2. 0:7 (0:7)
Utkání bylo ve 32.minutě předčasně ukončeno. Po druhém zranění (20.+32.minuta) neměl domácí tým regulérní počet hráčů. Martin Skýva, Jiří Hrnčíř
Pražské Peklo F3N FC A
Pavel Martinovský – Václav Bělohlávek, Petr Jeřábek, Jiří Moravec, Tomáš Novák vs Petr Kratochvíl – Filip Kohoutek, Martin Kratochvíl, Ondřej Míča, Adam Pažout, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský
3., 23. Ondřej Míča
7. OG
11. Marek Teller
22., 30. Filip Kohoutek
28. Matěj Plachý
6. 9. 09 17:30 zzANG F3N FC A MoKo 2.FC 1. 6:2 (2:0)
Jasná výhra dravého mládí, nad stárnoucí zkušeností. Přes korekci stavu zápasu ve druhé půli, patřil konec opět jasně F3N. Petr Hejtmánek, Eduard Málek
F3N FC A MoKo 2.FC
Adam Pažout – Filip Kohoutek, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský vs Tomáš Stejskal – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Pavel Švarc