Ne 25.10.09 12:30 zzZLICH PRKA Tvůj děda!   (HL7I)
Ne 25.10.09 13:45 zzZLICH River lejt A Vodka team FC   (HL8Q)
Ne 22.11.09 13:45 zzTKSPA M16 AC FC Noťa FC   (HL7K)
Ne 22.11.09 15:00 zzTKSPA Orange Predators B Améby AFC B   (HL8R)
Ne 13.12.09 12:30 zzS1 Suchdol sabres B Delirium FC   (HL7I)
Ne 13.12.09 13:45 zzS1 Suchdol stars RSC C Lucián FC B   (HL6J)

6. 12. 09 13:45 DEKAN Veleslavín Viktoria 10 Megabite 11. 10:1 (3:1)
Hrál se pohledný a v poli vyrovnaný fotbal. Megabite hráli pěkně po zemi ale Viktoria ničila jejich obranu přesnými loby. David Moc, Petr Jech
Veleslavín Viktoria 10 Megabite
Josef Jordán – Michal Blažek, Tomáš Fejfar, David Hlaváč, Tomáš Konopka, Miroslav Krucký, Josef Miklánek, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár, Tomáš Písařík vs Michal Náděje – Oleksandr Brandis, Martin Černý, David Kaliba, Jakub Kováč, Martin Štoncner, Jan Vyskočil, Zbyněk Zapletal
17. David Kaliba
29. 11. 09 12:30 zzZARUB 10 Megabite Samson Bonella B 10. 5:0 (1:0)
Jednoznačné vítězství Megabite, kteří soupeře převyšovali ve všech směrech. Petr Šrámek, Milan Ludvík
10 Megabite Samson Bonella B
Michal Náděje – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, Martin Černý, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Petr Kratina, Jan Vyskočil, Zbyněk Zapletal vs Aleš Nenička – Ondřej Fitz, Jiří Kunčík, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský
19., 46., 49. Petr Bláža
39. Jan Vyskočil
60. Petr Kratina
15. 11. 09 13:45 BECH Pražské Peklo 10 Megabite 9. 1:7 (1:4)
Pohledné utkání. Megabite rozhodli o svém vítězství v posledních pěti minutách prvního poločasu. Po změně stran ustáli tlak domácích a zaslouženě vyhráli. Loránt Csete, Marcel Schlifka
Pražské Peklo 10 Megabite
Roman Jakš – Jan Dvořáček, Petr Jeřábek, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Tomáš Novák, Jan Sofron, Vladislav Vachata, Adam Vejvoda vs Martin Štoncner – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, Martin Černý, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Petr Kratina, Michal Náděje, Jan Vyskočil, Zbyněk Zapletal
59. Petr Kratina
8. 11. 09 12:30 zzZARUB 10 Megabite MoKo 2.FC 8. 0:3 (0:3)
Domácí se v první půli hlavně hádali mezi sebou a tak je hosté trestali góly. Luboš Řeháček
10 Megabite MoKo 2.FC
Martin Černý – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Petr Kratina vs Patrik Vágner – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Pavel Švarc
44 Jakub Kováč 6. Ivo Josefus
9. Vladimír Horálek
17. Pavel Pátecký
44. Václav Beneš
23. 10. 09 19:30 BECH Kanálpucers PL 10 Megabite 7. 3:3 (2:1)
Hostující tým byl od začátku aktivnější, ale byli to domácí kdo se ujal vedení. Dokonce dvoubrankového, ale rychlá odpověď soupeře stanovila poločasový výsledek na 2:1. Po vyrovnané druhé půli si oba soupeři body rozdělili.
pozn. redakce: U třetího gólu Kanálpucerů a druhého a třetího týmu 10 Megabite rozhodčí uvedli pouze čas... Doplnění střelců možné na adrese: 7L.liga@rbpress.cz
Tomáš Brzák, Jiří Brynda
Kanálpucers PL 10 Megabite
Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Michael Děd, Zdeněk Indra, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň vs David Kaliba – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, Martin Černý, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Petr Kratina, Martin Štoncner, Zbyněk Zapletal
5. Jan Čuřín
13. Michael Děd
49. OG
15. Petr Bláža
34., 53. OG
18. 10. 09 15:00 zzPANK2 10 Megabite Gangbeng 6. 2:2 (0:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Filip Dreksler
10 Megabite Gangbeng
Michal Náděje – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, Martin Černý, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Petr Kratina, Martin Štoncner, Jan Vyskočil, Zbyněk Zapletal vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Ondřej Novotný
31. Petr Kratina
51. Petr Bláža
19. Jiří Herrmann
29. Jiří Douda
40. Jiří Douda
11. 10. 09 16:15 zzS1 F3N FC A 10 Megabite 5. 4:4 (1:2)
Techničtější hosté se utápěli v kličkách a sólování, což umožnilo domácím hrát s nimi naprosto vyrovnanou partii, která skončila spravedlivou remízou. Michal Šťástka
F3N FC A 10 Megabite
Patrik Poncar – Filip Kohoutek, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský vs Michal Náděje – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Zbyněk Zapletal
10., 42., 50. Matěj Plachý
44. Marek Teller
11., 25. Petr Bláža
42. Vojtěch Koula
52. Jakub Kováč
4. 10. 09 12:30 zzPANK1 10 Megabite Drny FC 4. 2:4 (1:0)
Zpočátku oba týmy vycházely ze zajištěné obrany a hra byla vyrovnaná. Ke konci si Drny vybudovaly převahu, kterou i zužitkovaly. Lukáš Aldorf, Jakub Švasta
10 Megabite Drny FC
Michal Náděje – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, Martin Černý, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Martin Štoncner, Jan Vyskočil, Zbyněk Zapletal vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Hruška, Jan Kubík, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
27. Vojtěch Koula
48. Jakub Kováč
37., 43., 51. Tomáš Čebiš
50. Jan Kubík
20. 9. 09 13:45 zzTKSPA Basta fidli B 10 Megabite 3. 7:3 (4:0)
Utkání bylo rozhodnuté už v prvním poločase, kdy domácí nedali soupeři šanci. Po změně stran dosáhli sedmibrankového rozdílu, ovšem poté polevili a nechali si dát zbytečné branky. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Basta fidli B 10 Megabite
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Václav Surynek, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska vs Michal Náděje – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, Martin Černý, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Zbyněk Zapletal
3. Miroslav Vytiska
9. Jan Ungerman
15., 43., 47., 51. Ondřej Dub
18. Pavel Brožík
53. Zbyněk Zapletal
59., 60. Oleksandr Brandis
13. 9. 09 12:30 P1 10 Megabite All - in 2. 4:1 (1:0)
Kvalitní a pohledné utkání. Zasloužené vítězství 10Megabite. Radomír Jungbauer, Daniel Čermák
10 Megabite All - in
Michal Náděje – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, Martin Černý, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Zbyněk Zapletal vs Petr Čejka – Milan Cibík, Pavel Křížek, Michal Kuntoš, David Louda, Miroslav Nosek, Lukáš Srb, Petr Suk
14. Oleksandr Brandis
33. Jakub Kováč
58., 60. Zbyněk Zapletal
52. Lukáš Srb
6. 9. 09 20:00 P2 10 Megabite Výlov 0.FC 1. 1:2 (0:0)
Zápas byl zpočátku vyrovnaný a klidný. Poslupem času utkání nabíralo na otáčkách a zápas se vyhrotil. Druhá půle se opět odehrála v klidu a padly v ní tři branky. Martin Samek, Jiří Palan